Herkez Full beslenme uyguluyormu acaba ?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve BodyEser tarafından 8 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. BodyEser

BodyEser Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar şimdi aklıma takılan bir soru var mesela biz günlük makro değerlere uymak zorundayız ama acaba herkez profesyonel bir biçimde günlük macrolarını alıp şeker ve tuzu kesdimi.
    Mesela ben normal (hafif iri)kişilere bakıyorum günlük makrolara dikkat etmiyolarlar sadece o gün o tarz ne varsa yiyorlar.
    Yani size sorum 0 tavizli bir beslenmemi lazım natural olarak ilerleyebilmek için bazı kişiler kafalarına göre et tavuk bulunan lokantada o gün ne yemek varsa onu yiyorlar ama yinede kolları felan geliştirmişler yani size sorum natural olarak 0 tavizmi vermeliyiz yoksa bulk dönemimde kendimize daha mı çok taviz tanımalıyız sonuçta natural olarak yapıyoruz bu işi yani 5 6 yağ oranlarına inemeyeceğiz sonuçta.
    Umarım demek istediğimi anlamıssınızdır.

2. ngt_psy

ngt_psy Üye

Beğenileri:
    110
    Ödül Puanları:
    53
    Ben memurum. Öğle yemeğimi yemekhanede yiyorum. O gün ne varsa yerim. Sabah lor yumurta süt vb. proteinimi alırım. Spor günümse yanımda getirdiğim tavuklu sandviçi spordan 2 saat önce yerim. Spor öncesi ve sonrası toz içiyorum ve kreatin. 2 ay gibi bir sürede 74 kilodan 80 kiloya çıktım. Yağ alımı gerçekleştirmedim. Ekmek yemiyorum. Kalıplaştım diyebilirim. Bu spor ömür boyu yapılacak bir spor olduğundan gereken protein alımı olsun yeterli. Diğer şeyler için katı kuralların olması hayatı zaten zehir eder.

3. BodyEser

BodyEser Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    Katı kurallar derken şekeri minimuma indiriyorum tuz da o şekil sadece supplement kullanmıyorum duruma göre alıcam ama

Sayfayı Paylaş