Herkese merhabalar. 1 ay sonrası egzersiz programı için yardım lütfen.

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve ilkeyk tarafından 7 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. ilkeyk

ilkeyk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tekrar herkese merhabalar. 1 aydır spor salonunda Fitness yapmaktayım. 1 ay boyunca FleXoR isimli kullanıcının verdiği egzersiz programını uyguladım.
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/body-buildinge-yeni-ba-layanlar-t12393.html
    Öncelikle kendisine ve forumdaki bütün üyelere teşekkür etmek istiyorum.
    19 yaşındayım. Burayı okuyarak, bilgi aktarımınız sayesinde 74 kilogramken 76 kilogram oldum. Yağ oranım %11 civarında. Boyum 187. Ve ölçülerimde de fark gördüm.
    Omuz- 118-119
    Kol- 32-34
    Göğüs- 99-101
    Bel- 80-80
    Şimdi 2. ay programını yapmak istiyorum, bana yardımcı olursanız sevinirim çünkü gittiğim salon yeni olduğu için hocası malesef yoktur. Ve bulunduğum yerde gidebildiğim tek spor salonu orası.
    Haftada 3 gün çalışacağım ve yarın ilk günüm olacak.
    Pazartesi Göğüs-Kol; Çarşamba Bacak-Sırt; Cuma ise Omuz-Arka Kol çalışacağım. Sizce bu yaptığım gün dağılımı nasıl? Ve bana setler ve yapmam gereken egzersizleri yazabilir misiniz? İhtiyaç duyduğum için yazdım lütfen yardımcı olun bir program yapmam için. Gayet hırslı gidiyorum ve hızlı gelişiyorum gözlemlediğim kadarıyla. Bu sporda ilerlemek istiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum, teşekkür ederim.

Sayfayı Paylaş