herkese merhaba

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve orhan57 tarafından 18 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. orhan57

orhan57 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    herkese merhabalar, ben orhan konya selcuk üniversitesinde okuyorum üniversitenın spor salonuna yeni üye oldum daha önce dağ bisikleti ve yol yarıs bisikleti sporlarıyla ilgilendim. biraz fazla kilom oldugunu düşünüyorum okul dolayısıyla spora ara verdim ancak şimdi imkanlar dahilinde yeniden spor yapmak istiyorum.
    öncelikle amacımı belirteyim; 130 günlük bir spor salonunda calışma imkanım var ve bu çalışmanın sonucunda konyadan istanbula (890 km) yolu bisikletimle gideceğim. bunun için zayıflamak ve çok kuvvetli bacak kaslarına sahip olmak isityorum. ölçülerimi belirteceğim sizlerden ricam bu ölçülerde bir insan için salonda kullanılacak spor aletlerini ve kaç kere ne aralıkla kullanacagımı anlatıcak ufak bir haftalık liste istiyorum. işin ehline danışmadan faydasını göremeyeceğim aşikar lütfen belirttiğim amaç için uygun bir çalışma düzeninden bahsedelim. ikinci öğretimim ve yalnızca sabahları spora gidebilirim. evden salona giden 7 km lik bir yol var ve bisikletle gideceğim. ayrıca koşu bandında saatlerce koşmayı seviyorum. beslenme konusunda pek lüks seçeneklerim olmayacak yine de önerilere açığım. aylık azami 200 tl ayırabilirm beslenme için. hafif bir vücut ve kuvvetli bacaklar istiyorum. ölçülerim şöyle; 183 boy 89 kg. ilgi ve alaka gösteren herkese şimdiden teşekkürlerimi sunarım.

2. mtbowded2

mtbowded2 Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    38

Sayfayı Paylaş