Herkes benimle dalga geçiyor.

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve wynelss tarafından 2 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 27 üye.
  1. olympos01

olympos01 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Kocaeli/Darıca
    seninle öyle dalga gecen kisiler genelde kusurları olan kisilerdir ve onlar seninle dalga gecerlerki gündem konusu sen ol seni goren herkes laf atsın böylece kendi kusurlarıyla kimse ugrasmaz onalarda rahat ederler . Ama sen sıkma canını her gecenin bir sabahı var .

Bu arada benimlede dalga geçiyorlar diş teli kullanıyorum diye fakat okul kapanmasına 1 ay kala cocuga indirdigim yumrukla yere yapışması bir oldu bu seferde vahşi öyle böyle demeye başladılar kavga çözüm degil . Genelde kıskandıkları için dalga geçerler .

2. orsak26

orsak26 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Eskişehir
    bi çocugun agzını burnunu kırdıgım için askeri liseye giremedim düşünmek lazım dalmadan önce :D

3. Suçicek

Suçicek Üye

Beğenileri:
    290
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Bursa
    Dostum kendine gel. Hangi devirde yaşıyoruz biz? Bu devirde herşeyin bi çağresi bulunuyor,kaş dediğin alınıyor,oda olmadı lazerle halledebiliyor. Sivilce desen doktora gözüktüğünde en geç bak en geç 1 yıl içinde olumlu sonuç veriyor(kendimden biliyorum) Fiziğin kötü,sporla düzeltilebiliyor. Bunları yaptıktan sonra giyimine dikkat ediceksin,marka ve dikkat çekicek şekilde giyin. Bunları yaptıktan sonra gel sonra buraya yaz seninle dalga geçen olursa. Ama ilk baş sabır,sabır,kendine güven,azim.

4. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Herkese anladığı dilden konuş demek için gelmiştim , meğer bayan bir arkadaşımızsın , eğer bu dertlerden muzdarip erkek arkadaşlarım varsa bir dövüş sporuna gitsinler özgüven kazanırlar , sizle dalga geçenleri uyarın 3 kere uyarın çekirgeyi bile geçtiler çekirge bir sıçrar iki sıçrar üçüncüde yakalanır , 3 kere uyardınız hala dalga geçiyorlar sizi eziyorlarsa dalın gitsin . Kavga iyi bir şey değildir bunu çıkarmayın buradan .

5. ysn

ysn Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Beterin beteri, kötünün kötüsü var. Şükretmek lazım bu forumu okuyum , anlayıp, yazabildiğin kadar sağlıklı olmana.

6. 7barca7

7barca7 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Kesinlikle katılıyorum..Herkes belli dönemlerinde bu tarz seyleri kafaya takar ki zaten bu tip şeylerine alay etmeye çalışan insanlar varsa yanında demek ki çevren daha olgunlaşmamış demektir..Takma hiçbirini herkesin kusuru vardır :)

7. ttolga1111

ttolga1111 Yeni Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    ağzının ortasına iki tane vur sonra sen onların suratındakı morluklara gül :D

Yenilmek ama yinede teslim olmamak… Zafer budur

Sayfayı Paylaş