herkes agirlik calisirkenkardiyo yapmak agirima gidiyor

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve brk01 tarafından 12 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. brk01

brk01 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Evet fazla uzatmak istemiyorum baslikta gordugunuz gibi herkes agirlik calisirken kardiyo yapmak cok koyuyor

2. Aranel

Aranel Üye

Beğenileri:
    611
    Ödül Puanları:
    123
    Aslında ben bu dönemde daha da hırslanmıştım, hep içimden ağırlık çalışanlara bakarak "bir gün ben de orada çalışacağım" deyip kendimi motive ederdim. ve şimdi ordayım

3. exsisman

exsisman forum Kurdu

Beğenileri:
    774
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Almanya
    niye agirlik calismiyorsunki? zayiflamak istiyorsan agirlikda calis, ben yapmadim cok pisman oldum

4. gerenımo

gerenımo Üye

Beğenileri:
    249
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    saatlerce calıstıgım gunlerı bılıyorum mıllet calısmasını bıtırr cıkar ben hala calısırdım bu senı motıve etmelı bence bıgun orda olmak ıstıyorsan kardıoyu kafanda buyutmeyeceksın

5. nitrococuk

nitrococuk Üye

Beğenileri:
    447
    Ödül Puanları:
    0
    Vücut Kompozisyonu için ağırlık çalışmanın, kardiyodan daha etkili olduğunu bir anlasanız....

Ağırlık çalışın, fazla kilonuz varsa kalori alımınızı azaltın. nokta.

sthammer, rockybalboa7 ve letsev bunu beğendi.
  6. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    zayıflamak istiyorsanız ve daha çabuk sonuç almak istiyorsanız cardio düzenli beslenmenin yanında ağırlıkta çalışmalısınız

7. sthammer

sthammer Guest

ağırlık çalışmadan hızlı zayıflayanlarda genelde sarkma problemi oluyor, sıkılaştırmak için şart...

rockybalboa7 ve exsisman bunu beğendi.
  8. exsisman

exsisman forum Kurdu

Beğenileri:
    774
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Almanya
    evet ama bende cok sükür sarkma olmadi hizli zayifladigim halde. Ben paso düz kosu, cardio, yüzme yaptim. Yag kaybettim ama ayni anda vucut da yapabilirdimkafa_

9. enya

enya Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    ağırlık çalışıp cardio da yapabilirsin ki

10. yigot

yigot Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    38
    Ben 30 dakıka kosup (Ortalama 300-400 kalori yakıyorum) sonra tvister 3x80 sonra yanlara ındırme 3 x 80 (sağ sol donus 1 sayılmak uzere) yapıyorum.

Sonra Ağırlık bolumune ınıyorum ordada calısıyorum cunku sırf cardio yaparsan kollarında gögusunde vs vs sarkma olur sıkıstır guclendır daha ıyı cardıo yapmak ıcın bacak calıs kol calıs gogus calıs kanat calıs tabı program yaptır hocana hepsını aynı gun calısma .

Son eklemek ıstedıgım vucut da calısırsan calısmanın etkısıyle testesteronun artar ve kılo vermenı hızlandırır ve sarkma problemı yasamazsın ben oyle yapıyorum cok memnunum 13 kılo verdım 100 den 87 ye ındım gram sarkma yok.

11. Aranel

Aranel Üye

Beğenileri:
    611
    Ödül Puanları:
    123
    Ağır kardiyo programını ağırlık programından sonraya alırsanız daha iyi yağ yakarsınız. önce 10 dk ısınıp hemen ardından ağırlıga geçin, hemen ardından 30dk koşunuzu yapın

12. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    agırlık calısırken agır agırlıklarla az tekrar degıl hafıf agırlıklarla cok tekrar sıtemını belırlemelısınız. bu sıstem yag yakımına yardımcı olur aksı taktırde kas kaybıda yasarsınız kılo verırken sunu sakın unutmayın tartıya cıktıgınızda kac kg verdıgınıze degıl kac kg yag attıgınıza bakın . vucuttan gıden su ve kas herzaman eksıdır. ve sakın demoralıze olma senın ıcın herseyden önce gereklı sey moral bak ben 50 kg verdım ve hep aklımda yag oranım dusunce kaldıracagım agırlıklar vardı. cok sukur sımdı 38 kolum var su anda bıle ornek 20 kg kaldırırken 30 kg kaldıracagım gunu ve o zamankı vucudumu dusunuyorum. yag yakımı ve hacım alımı zamanlarında en önemlı sey moraldır ne beslenme ne dıyet ne antrrenman nede supplement :D

Sayfayı Paylaş