Hergün aynı hareketleri yapmak zararlımı?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve sagopat6167 tarafından 17 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. sagopat6167

sagopat6167 Yeni Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    ARkadaşlar ben hergün düzenli olarak aynı hareketleri yapıyorum yani mesela günlük çalışmamda 3 farklı şınav çeşidi 3 farklı mekik çeşidi uyguluyorum birde barfiks vs. sizce bu vücuda zararlımıdır kası çok fazla yormuş oluyormuyum ve kas kaybı yaşarmıyım yoksa bu hareketleri 3günemi bölmeliyim ? önerilerinizi bekliyorum

2. achilleus

achilleus Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    sagopat6167 gibi bende bu sorunun cevabını merak ediyorum. Benzer çalışmalar yaptığım için.

3. oklahoma

oklahoma Yeni Üye

Beğenileri:
    322
    Ödül Puanları:
    0
    mekik sorun olmayabilir ama bir gun sadece snav ve dips yap. ikinci gun sadece barfiks çek. ucuncu gun istersen bacak egzersizleri yapabilirsin. agırlıksız squat ve kapı eşiğinde kalf hareketleri var. dorduncu gun dinlen yada bak fazla ağrı sızı yok istersen başa don. ne şekilde yaparsan yap. her seferinde bir şeyleri değiştir. el açılarını. eller içe ve ya dışa donuk yada duz. allerin bir biri arası olan mesafeleri bazen dar bazen geniş tutuş. bazen cok dar bazende cok geniş yapmaya çalış. piyasada satılan şınav aparatlarından almalısın. onlar sayesinde el açılarını hem rahat ayarlarsın , hem bileklerini incitmessin. fiyatıda 10 tl gibi komik bir rakamdır. iyi çalışmalar dilerim ...

achilleus bunu beğendi.
  4. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    hergün mekıgın zararı olcagını sanmam sahsen kendım haftada 3 gun yapardım ama 3 aydır hergun yapıyorum 6 gun yapıyorum pazar gunu dısında 6 gun mekık cekıyorum ve kendımde ınanamıyorum baklavalar cıkmaya baslıyor alttan hıseedıyorum ayaktatada az da olsa bırseyler gozukuyor mekıgın zararı olmuyor

sınavda bır sure sonra yetersız kalıyor ben eskıden okula gıtmeden once sabahlar ısınmak ıcın cekerdım uykulu uykulu :D

Sayfayı Paylaş