hergün aynı antrenman

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve dangerout_1 tarafından 21 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. dangerout_1

dangerout_1 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    göğüs kaslarına bıraz onem verimekteyim cunku bıraz basılması gerekıyo az sayılır benle bır baslıyanlar yada benden 2-3 hafta once baslıyanlardan bıle daha ıyı ama ben kendım ıcın 1bucuk bı aylık ıcın az oldugunu dusunuyorum toplamda 45 kılo yu 8/4 set olarak rahat kaldıyorum ama genede az geliyor hergun olmasada 2gunde bı salona gıttıgımde ısındıktan sonra mekık cekıp daha sonra 1bucuk saat kader her gııtıgımde göğüs calıssam bı zararı olurmu bı yardım edersenız gercekten cok sevınırım....

2. Bluediver

Bluediver Üye

Beğenileri:
    276
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    ISTANBUL/BURSA
    Vucudu bir butun olarak dusunmelisin her gun ayni bolgeyi calistirmak sana bir yarar saglamaz, 45 kilo girecegine artirmaya calis. Eger ki artiramiyorsan, bunun sebebi tricepslerinin zayifligidir. Gogus kaslarini yorucak agirliklar triceps icin genelde cok fazla olur. Daha yeni baslamissin, o nedenle vucudunu butun halinde gelistir. 8-10 ay gecsin bakalim ondan sonra eksik kalan yerlere ozel idmanlar yaparsin. Bu sahsi dusuncem tabiki :)

3. Devon

Devon Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İzmir
    Eger hergün aynı bölgeyi çalısırsan , gelişmez . cunku dinlenme süresi bırakmıyorsun , kas ise dinlenmede gelişir idmanda degil . onun için maxsimum haftada 2 kere aynı kası calıstırmak gerek .

rsxer bunu beğendi.
  4. dangerout_1

dangerout_1 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    hmm aslında sızın sayenızde bı hatadan dondum tesekkurler...

5. rsxer

rsxer Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    38
    haftada 2 kere x 3 farklı yerler ve 1 defa dinlenme yeterlimidir? ağırlık seviyeside ortanın biraz üstüde....

6. netugur

netugur Üye

Beğenileri:
    101
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    gsm - bilişim
    Yer:
    istanbul
    6 gün çalışıp 1 gün dinleme demek istiyorsun değil mi ?

ben bir süre spor yapmayı bırakmıştım. şubat sonu gibi tekrar başladım 6 hafta kadar 6 gün çalıştım. ama çok şiddetli değil ve adaptasyon için... sonrasında 1 gün antrenman 1 gün dinlenme ile devam ediyorum. bence 6 gün antrenmana gerek yok. vücudun dinlenmesi gerekiyor. şu anda ne amaçla antrenman yaptığında önemli , ben hafta da 3 - 4 gün çalışıyorum ama pestilim çıkacak kadar fazla ağırlıkla ve maksimum 1 çalışma 45-50 dakika. bir de 6 gün çalışmak bir süre sonra bıkkınlık yapabilir. belki 6 gün çalışma definasyon için uygundur.

kolay gelsin.

rsxer bunu beğendi.
  7. dangerout_1

dangerout_1 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    antream

yha dınlenmek aslında en onemlısı benım dersene sağolsun dınlenmeme vakıt cıkaryo salı cuma dersanem oluyo o gunler mecburen gıdemıyorum pazarda saol kapalı :) haftada 3 gun dınlenme aslında mantıklı gelıyo en uygunu salı-perşembe-pazar dınlenmektır bence

8. rsxer

rsxer Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    38
    çok teşekkür ederim yazın için evet definasyondayım 2 hafta oldu 2ay kadar böle devam edicem dediğin gibi bıkkınlık yapabilir ama sağolsun bu sitede adamı dahada gaza getiriyor bench_O

Sayfayı Paylaş