Herbalife Formul 1 Sport proteşn tozu

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ilterişkağan tarafından 8 Eylül 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. ilterişkağan

ilterişkağan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    EA213588-9158-4233-B2D2-03CFE33CCE7D.jpeg E7F2241B-E539-44B9-87BB-A4A0587596A0.jpeg 7CA3A08D-6B7A-4A1B-9C51-03606A4AB8F0.jpeg dostlar çok özür dilerim ama proteşn tozu bölümünde konu açamadım sizce bu protein tozu iyi midir kötü müdür nedir

2. ftck

ftck Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    53
    Kötü. Çok kötü.

Dracarys17 bunu beğendi.
  3. ilterişkağan

ilterişkağan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Diğerlerine göre mi kötü yoksa tümden kötü mü

4. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    çok kötü. bu formul 1 zaten protein tozu olarak satılmıyor. öğün yerine geçen besin olarak satılıyor. hiç bir ek gıda öğün yerine geçemez. Zaten şeker, fruktoz, sükroz içermesi yağ oranı hepten facia. yeni başladıysan protein tozu alma. ancak almak istiyorsan optimum nutrition gold standart whey öneririm.

5. ilterişkağan

ilterişkağan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Öncelikle teşekkür ederim lakin besin yerine geçen formul 1 bu ise sport bu arada evet yeni başladım protein tozuyla alakam yok bilgimde yok idi ancak bu halamın bayisinden bedava geldiği için kullanıyorum . Yeni başladım 2 ay oldu ne önerirsiniz bana fitness hocaları aboundu öneriyor rica etsem yardımcı olur musun bana

6. ftck

ftck Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    53
    Böyle şeyleri hiç önermiyorum ama alacaksan düzgün bir whey al.

Supplementler.com'un kendi adıyla ürettirdiği whey hem uygun hemde nesquick gibi içersin ağzın tatlanır.

7. ilterişkağan

ilterişkağan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Abound’u önerir misin peki

8. ftck

ftck Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    53
    Hayır kardeş sen kendindemisin böyle merdivenaltı markalarla ne işin var.

mrthr35 ve Dracarys17 bunu beğendi.
  9. ilterişkağan

ilterişkağan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Pekala önerdiğin wheyin tam adı nedir

10. ftck

ftck Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    53
    Bu üründe 66 servis var. Her servis 2,70 liraya mal oluyor. Hediye olarak Shaker seçersin, içinden çıkan ölçekle 66 kez hazırlayıp kaliteli protein alırsın. Aminoasit profilide çok makul. Hazırladığın her servis bahsettiğin saçma sapan ürüne bin basar, bahsettiğin ürün iyi değil.

https://m.supplementler.com/urun/supplementlercom-whey-protein-2000-gr-8349

11. ilterişkağan

ilterişkağan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Teşekkür ederim

ftck bunu beğendi.
  12. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    Kullanmayı bırakmanı tavsiye ederim. İçerisinde insan bünyesine gerçekten zarar verecek şeyler var. Başta fruktoz ve sükroz. Hadi bunları da geçtim bedava mezar bulsan girecek misin? Bedava diye kullanmak ayrı bir kafa. Arkadaşın dediği gibi Supplementler markasını alabilirsin. Bu arada Whey bir marka değildir. Halana söyle insan sağlığını metabolizmasını bozacak şeyler satmasın. Şu Herbalife'ın gerçekten batması gerekiyor. Kaç kişinin hayatı mahvoldu. Kaç kişi sağlığından oldu. Adama bakın ya bedava geldi diye içiyor. Her bedavayı içiyor musun? Dünyada çok zararlı şeyler var bedava verseler tüketir misin? Halan sana ne dedi verirken ben onu çok merak ediyorum.

mrthr35 ve Dracarys17 bunu beğendi.
  13. ftck

ftck Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    53
    Bedavayı bırak üstüne para verseler içilecek şeyler değil bunlar.

14. ilterişkağan

ilterişkağan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Kardaslar belli ki bir yanlışın içindeyim de bu kadar yüklenmenize gerek yoktu kim kendisi için en sağlıklısını istemez? Bilmiyorum öğrendim işte ne diyerek verdi sorusuna cevaben ; bundan 4-5 ay öncesine kadar 95 kiloydum öğün yerine geçen shake ve bitkisel çay ile sabah koşu öglen evde fazlasıyla amatör şekilde spor akşam yürüyüş ara öğünler düzenli beslenmeler su içmeler ıvırlar zıvırlarla şuan 75 kiloyum 75 kilo oldugumda kas oranım 61 iken 58e düşmüştü ve bana bunu söylediler spordan yarım saat önce içmem gerektiğini hem protein ağırlı beslenme hemde bunun işe birlikte kas kaybetmemi engellemesi ve gelişmesi amacıyla aldım
    --- Mesaj birleştirildi, 9 Eylül 2018 ---
    Evet bu spor yapanlar için kullanılan resımdekı kutu dedıgın gıbı zararlı ama her ürününüde çöpe atmamak lazım diye düşünüyorum öğün yerine geçen shakeleri lezzetli ve doyurucu

Son düzenleme: 9 Eylül 2018
  15. Dracarys17

Dracarys17 Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    38
    diğer değerli forum üyelerinin de dediği gibi herbalife ve abound muydu neydi o tarz merdiven altı ürünleri kullanmanı kesinlikle önermem. kas oranını arttırmak istiyorsan dengeli beslenmeyle ilerle. gıda takviyesi dışında satılan ve özellikle öğün yerine geçen hiçbir şeyi kullanma lütfen.(doktor tavsiyesi hariç diye belirtmeliyim tabikii).
    illa supplement almak istiyorsan supplementler.comda satılan markalar dışına pek çıkmamaya özen göster.

16. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    oh ne güzel ya halaya bak halaya. zayıflatmış bunu hesapta bu da onun abest mutluluğunu yaşıyor. sen 3 kilo kas diyorsun ama o 3 kilo kas ne demek sen biliyor musun? belli ki halan iş bulamamış sana kakalamış. yazık bari son kullanma tarihine bakaydın. kardeşim 20 gram şeker nedir? günlük şeker ihtiyacı bile kilona bağlıdır. makroları mikroları araştır. kaliteli ürünler ve öğünler tüket vitaminini eksik etme. ama yok abound du ribaunttu asistti smaçtı xls ti formula 1,2,3,e falan laga luga bunlar. kardeşim ver adresini evine gelecem suratına söyleyecem.

17. ftck

ftck Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    53
    Bunlar arge çalışması yapılırken insanlar içmek için büyük paralar alıyorlar. Yani düşünsene para verip bunları üzerinde deneyecek adam tutuyo
    3 kilo kas doğal olarak 1 senede alınıyor haberi yok insanların.

18. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    ben o 3 kilonun sadece buz dağının görünen kısmı olduğunu düşünüyorum :D o absürt makinelere bakıp inansaydım şuan %7 yağ oranıyla lazar angelov tarzı bir vücutta gösteriyor makinelere vs inanmayın , 3 kg değilde o 20 kgden 5 ve üzeri kg kas kaybı vardır, fotoğrafları ekle istersen değerlendirelim hep beraber. 95 kiloyken ve 75 kiloyken ayrı ayrı

19. ilterişkağan

ilterişkağan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    68C6296A-95BE-4FBE-8055-21B7ECE09510.jpeg 4DC78CC8-92CF-4636-B077-D51D1847A7C4.png C539A7E2-03A2-4CA2-BD18-9E738CE42CF4.png

Maalesef ki 95 kiloyken zayıflamaya umudumda hırsımda yoktu ancak bu fotoğrafları buldum son ikisi 90-95 kilolardayken tamamen çıplak olansa yeni halim sağol yardımcı olduğun için ek olarak bir şey sormak istiyorum o çıplak halimde ki fotoğrağa bakarak sence fitnessa gitmem normal mi yoksa fitnessı bırakıp yağ yakmaya devam mı etmeliyim yol gösterirsen mutlu olurum

20. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    ağırlık çalışman mutlaka daha faydalı olucaktır, standart bir fullbody programı uygularsın haftada 2 3 gün geri kalan günlerde kardiyona devam edersin 2 si aynı anda rahatlıkla yürür zaten, bu sırada da yağ yakarken biraz biraz güçlenirsin ve ağırlık çalışmaya başladığın için ilk sene boyunca azda olsa yağ yakmana rağmen kas kazanma ihtimalinde var

Sayfayı Paylaş