Her gün şınav çekmek

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve JasonStathamTR tarafından 11 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. JasonStathamTR

JasonStathamTR Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar ben şu an internette bulduğum 6 haftada 100 şınav çekmek için geliştirme programıyla şınav çekiyorum. Ama bir gün çekip bir gün dinlen düzeniyle gidiyor program ve ben dinlenme aralığında sabredemiyorum 1 gün bekleyemiyorum yani çünkü şınav çekerken kendimi iyi ve motive olmuş hissediyorum. Hergün şınav çekerek arka kol kası gelişir ve kol genişler mi? Bu sene ramazandan önce salona başlamıştım ramazan bittikten sonra araya başka şeyler girince tekrar başlayamadım şimdi de eve barfiks demiri de alıp şınav barfiks vücut ağırlığı ile çalışmayı düşünüyorum..

2. jandersunstar

jandersunstar Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kırıkkale
    tricepsini geliştirirsin şınav çekerek ama nereye kadar olur bilmem, hergün aynı kas grubunu çalışman yanlış olur ilerleme değil gerileme sağlar sana, yani dinlenmelisin

3. Rigby

Rigby Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    6 haftada 20 barfix ve 20 şınav programından hiç bir şey anlamadım :D Biraz açıklar mısın ? Birde kendi programımızla birlikte yapsak sıkıntı olur mu acaba ?

4. Tolgahantt

Tolgahantt Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğretim üyesi
    Yer:
    Türkiye
    Vücut dinlenirken gelişir.Yani sıkı çalış antreman gününde.Diğer gün zaten ağrın olmuyorsa sorun vardır ki olmuyor ve hazırsın 100 şınava daha.Çalıştığın gün 150-200e çıkart sayıyı,kısaca zorla kendini.Sadece şınav değil ek hareketler ekle salona gitmeyi düşünmüyorsan.Toplarsın vücudu,hiç yoktan 100 kat iyi.

5. mericboss99

mericboss99 Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    43
    Her gün şınav çekmekten birşey olamz

6. JasonStathamTR

JasonStathamTR Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    Aslında 5 kiloluk dumbellarım var ama herkes yetersiz olur kilo artırmak gerekir zamanla dedikleri için kullanmıyorum.

7. Tolgahantt

Tolgahantt Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğretim üyesi
    Yer:
    Türkiye
    Hiçbir şey yapmamakla 5 kiloyla çalışmak arasında 5 kat fark vardır. :) Bırak sen devamlı olumsuz mesaj verenleri.5 kiloları üst üste koy 10 kilo eder.Gider 10arlık dambıllar alırsın 20 eder.Daha üst seviye için salon tercih edersin belki ileride.Çalış,devam et ve gerekirse kilo arttır vs. eğer gençken de yaşlıyken de bakılır/güçlü/sağlam bir vücut istiyorsan.Şimdiden iyi çalışmalar diliyorum.

Sayfayı Paylaş