Her gün çikolata yemek

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Fat2Fit tarafından 20 Kasım 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Fat2Fit

Fat2Fit Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Selam arkadaşlar ben ne yazık ki her gün 1 tane çikolata yiyorum ve bu sporumu ne kadar etkiliyor merak ettim bilgisi olan var mı?

2. hataylı

hataylı Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    ODYOMETRİST
    Yer:
    HATAY
    Gunluk kalorinin üzerine cikmiyorsa sorun olmaz bence ama gelisimini etkiler kan sekerin düşer daha fazla tatli cikolata ihtiyaci duyarsın buda diyetini veya beslenmeni mahveder yaglanman artar o yüzden yememeye çalış

Fat2Fit bunu beğendi.
  3. Omeg4

Omeg4 Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Sağlıksız ürünlerden ne kadar uzak durursan o kadar iyi şeker ihtiyacını meyve, bal, pekmez karşılaman tabiki sınırlı miktarda daha iyi. Ekstra tarçın ekleyip tüketirsen şeker ihtiyacını azaltacaktır.
    Çikolata istiyorsan seçimin bitter olursa daha iyi ben piyasada bulunan daha az şeker olan eti karam %70 bitter tercih ediyorum günde 1 parça şekersiz Türk kahvesi ile tüketiyorum.

Fat2Fit bunu beğendi.
  4. Merdonaldo

Merdonaldo Üye

Beğenileri:
    91
    Ödül Puanları:
    28
    1 tane birşey olmaz

Fat2Fit bunu beğendi.
  5. hataylı

hataylı Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    ODYOMETRİST
    Yer:
    HATAY
    Arada kacamaktan da birsey olmaz aylardir tatlı yemiyordum az once antrenmandan ciktim baklava yedim 1 tane okadarcıktan birşey olmaz diyete daha iyi moralle devam ederim ama basit sekerden uzak durmak lazım orası.kesin yaglanma ve gelişimi geriye atiyor ama aylardir tatli yemiyorum ve 2 hafta olacak cheat meal yapmıyorum o sebebten bi baklava attim agzima pisman degilim :))))

Fat2Fit bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş