Her bölgeye 1 hareket yeterli midir

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Raytinqen tarafından 19 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Raytinqen

Raytinqen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Dostlar merhaba. Spora yeni başlıyorum ancak uzun zamandır youtube üzerinden araştırmalar yapıyordum. Egefitnesın paylaştığı bir video var. Link atmak sorun olur mu bilmediğimden şuan paylaşmıyorum. Yeni başlayanlar için fullbody videosunda her bölge için bir hareket yeterli olacaktır demişti. Burası biraz kafama takıldı acaba her bölge için bir hareket yeterli midir yeni başlayanlar için ?

2. LeperMessiah

LeperMessiah Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
  3. kirliiiii

kirliiiii Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    Göğüs ve sirta 2 şer hareket koy. Bacağı hack squat machinde yap yeter.
    Yada üst , alt diye böl. Boylelikle üst vücuda daha fazla hareket ekleyebilirsin. Ertesi gunede bacağa daha fazla hareket ekleyebilirsin.
    Tek hareket zayif kalir.
    Gecmise gidip sifirdan baslayabilseydim , yapacagim şey daha sert antrenaman ve daha iyi beslenme olurdu. En guzel en hizli kazanimlar sifirdan baslandiginda elde ediliyor. Senin dedigin tek hareket ful body yi gittigim salonda bayan arkadaslar yapiyor.
    Sen bizden şanslisin yeni baslamissin bir ay adapte ol ,haraketleri ,kaldirabilecegin agirligi ögren , vucudunu tani sonrasinda bir erkek gibi sert antrenmanini yap proteinini al yeter.

Son düzenleme: 19 Ekim 2020

Sayfayı Paylaş