Hepsiburada'dan bar+plaka alımı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ksky tarafından 5 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. ksky

ksky Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba arkadaşlar
    Konuyu tam olarak nereye açacağımı bilemedim o yüzden buraya açtım. yavaş yavaş set toplamak için bunları sipariş vermeyi düşünüyorum. daha önceden hepsiburada sitesinden alışveriş yapmadım. endişelerim siparişlerin ayrı ayrı günlerde gelmesi bir de plakaların barlara sığıp sığmaması. ona göre hazır set almayı düşünüyorum ama onların da plaka ağırlıkları az geliyor. yardımcı olursanız sevinirim.

sipariş listem bu [​IMG]

2. Eresbos

Eresbos Üye

Beğenileri:
    548
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    istanbul
    Ben sık sık bu siteden alisveris yapiyorum.siparislerin ayni gunde gelmesini isaretlersen hepsi ayni gunde gelir ama tedarigi uzun suren bir parca varsa digerlerini bosu bosuna beklersin. Ben ozellikle hazir olan siparislerimin hemen gonderilmesini istiyorum. Hepsini ayni anda siperis edince ekstra kargo ucreti istemeden tedarik olani yolluyorlar.

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

ksky bunu beğendi.
  3. ksky

ksky Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    sağolun aradığım cevaptı.
    bir de bu barlar ve plakaların çapları standart mıdır ve hepsi birbirine uyabilir mi?

4. Eresbos

Eresbos Üye

Beğenileri:
    548
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    istanbul
    Cosfer altis delta ravel ise standarttir. Bence hepsi cinde ayni fabrikada uretiliyor :) Forumda konusu vardi.sadece decathlon ve bi markanin urunleri standartlara uymuyormus.

columbu bunu beğendi.
  5. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    aldığın ağırlıkla 26 kilo yapıyor, 185 tl. ama kısa bir süre sonra bunlar az gelir. yeni plakalar almak zorunda kalırsın. mesela ben her dambıla 5 kilo takıp başlamıştım, şimdi mesela pazu için 17 kilo takıyorum, toplam 34 kilo. o yüzden, hepsi burada da 58 kglık plastik setler var, 150 tl. illa döküm olsun dersen, onlar biraz daha tuzlu ama, 50 kg set daha iyi olur diye düşünüyorum. o da 300 lira. ama ierde ağırlık arttırıp ek plaka alacağını düşünürsek, bu daha uyguna gelir. tam hesap yapmadım ama bi hesaplarsan iyi olur.

6. jonahhex

jonahhex Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    50 kilo set halinde satilanlarin içinde 50 kilo plaka yok barlarin agirlaklariyla toplam 47 kilo geliyo diyelim adam 50 yaziyo o yüzden ayri ayri alman daha mantıklı bence

ksky bunu beğendi.
  7. ksky

ksky Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    önceden düşündüm plastik setler hakkında ama kötü yorumlar hakkında var(büyüklüğü ve uzun ömürlü olmaması). ben bu seti alıp her ay plaka arttırmayı ve kalan gerekli malzemeleri almayı düşünüyorum.

8. münzevi

münzevi forum Kurdu

Beğenileri:
    707
    Ödül Puanları:
    103
    Fiyatlar uygun. Ancak büyükşehirlerde isen, özellikle de İstanbul'da isen ara ara 2. el sitelerine çok uygun ilanlar düşebiliyor.

columbu bunu beğendi.
  9. columbu

columbu Üye

Beğenileri:
    1.079
    Ödül Puanları:
    103
    2. el döküm plakalar en mantiklisi, eğer istanbul' da isen sirkeci de dokum plakalarin kilosu 3, 25 Tl idi en son.

10. neshter_90

neshter_90 Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    istanbul
    Sirkecideki plaka satan mağazaları tarif edebilir misiniz biliyorsanız?

11. ksky

ksky Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    forumu çok araştırdım eski konulardan yeni konulara herkes sirkeci'den söz ediyor. burada mağaza bilen varsa söyleyebilir mi? almışken fazlasını alalım.

12. münzevi

münzevi forum Kurdu

Beğenileri:
    707
    Ödül Puanları:
    103
    İstanbul'dan ayrılalı 6 sene oldu ama hatırladığım kadarı ile Sirkeci tramvay istasyonunun karşısından içeri giriyordunuz. Büyük postanenin olduğu bölge yani, zaten orada 5-6 tane spor mağazası vardır ağırlık satan.

ksky ve columbu bunu beğendi.
  13. Who Feed Fitness

Who Feed Fitness Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    3
    kardeşim sana önerim, halter barı alacaksan ağırlıklarını sanayide yaptır. onlarda kalıp var istediğin kiloyu ayarlayıp demirden yapıyorlar senin için görünüşünün önemi yoksa dediğimi öneririm en azından o kadar krom ağırlığa para vermeye kalkarsan bütçeyi sarsacak cinsten. benimde evimde benchim barım dambılarım falan var, barımın ağırlıklarını sanayide yaptırdım çokta memnunum.

14. columbu

columbu Üye

Beğenileri:
    1.079
    Ödül Puanları:
    103
    Meşhur Doğu bank çarşısıni duymayan yoktur, ana giris kapisinin onune gelin, karşı caprazda dar bir aralik goreceksiniz icerisinde bir cay ocagi isletiliyor, o araliktan iceri girip tam karşıdaki hanin icine girin, girer girmez solunuzda bir dukkan goreceksiniz, kendileri belirli araliklarla dokum plakalarin fiyatini arttirma egilimindedirler ve diger satıcıları da bunun için teşvik ederler, sıkı pazarlık yapmanızı tavsiye ederim, ayrica han ve disinda 7 - 8 civarı dükkan var, yine Doğu bank sirasinda tramvay istasyonuna dogru 2. katta altunayspor var, bilhassa savunma sporlariyla ilgili arkadaşlar ugramadan etmesin derim, her anlamda kaliteliler.

15. neshter_90

neshter_90 Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    istanbul
    Dün gittim 2.5 tl kilosu plakaların.Doğu bankın girişinin karşısında bir yerdi çoğu yer kapalıydı bayram nedeniyle.

16. Eresbos

Eresbos Üye

Beğenileri:
    548
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    istanbul
    Eger 2.5tl ise fiyatlar cok guzel. Barlarin fiyatlarida uygunsa 75tl ye yeterli bir set alinir. Nette 100-120tl arasi degisiyor fiyatlari.

17. Tolgahantt

Tolgahantt Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğretim üyesi
    Yer:
    Türkiye
    Güvenilir bir site ve gerçekten sormuyorlar niye iade ediyorsun diye.Eğer ki öyle bir durum olursa iade edersin rahatça bu siteden aldığın herhangi bir ürünü.Ben de almıştım bi ara bi z-bar uygun fiyata.

Sayfayı Paylaş