Hem sabah hem akşam cardio yapılırmı

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Prensessssss06 tarafından 1 Ekim 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Prensessssss06

Prensessssss06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Mrb arkadaşlar 1 ay olacak akşamları spora gidiyorum hergün gitmeye çalışıyorum birgün kol birgün bacak birgünde sadece cardio yapıyorum. Sorum şu sabah ve akşam cardio yapılırmı bir zararı olurmu daha faydalı olur diye hem öglen hem akşam yapıyorum koşu ve bisiklet ve yanlar ve egzersizler sadece yani fazlası zararlımıdır cardionun umarım sorumu anlamışsınızdır yardımcı olurmusunuz yanlışmı yapıyorum doğrumu

2. kaldıray

kaldıray Üye

Beğenileri:
    215
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    fotoğraf
    Yer:
    marmaris
    Yanları yapmayın sabah akşam öğlen akşamdan daha iyidir sabah bisiklet uürüyüş akşam da ağırlık bölge ayrımı yapmayın kol bacak sırt göğüs hepsini çalışın tek tek ama çalışın yemeyi çok kısmayın böyle çalışırken 2000 kalori alın en az yoksa çökersiniz

Prensessssss06 bunu beğendi.
  3. Prensessssss06

Prensessssss06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    tşekkür ederim bundn snra daha fazla yemem lazım ozman peki sabah akşam cardio yapmamda sıkıntı olurmu yani yapabilirmiym msela bugün öglen yapmıştım kahvalttıdan snra şimdi yine bisikler ve koşu yapabilirmiyim ?? bu arada yanlar dediğimde dambıllarla yanlara egzersiz yapmaktı
    --- Mesaj birleştirildi, 1 Ekim 2017 ---
    tşekkür ederim bundn snra daha fazla yemem lazım ozman peki sabah akşam cardio yapmamda sıkıntı olurmu yani yapabilirmiym msela bugün öglen yapmıştım kahvalttıdan snra şimdi yine bisikler ve koşu yapabilirmiyim ?? bu arada yanlar dediğimde dambıllarla yanlara egzersiz yapmaktı

4. kaldıray

kaldıray Üye

Beğenileri:
    215
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    fotoğraf
    Yer:
    marmaris
    Sabah kardio akşam ağırlık çalışması daha uygun olur. Hözünüz korkmasın 2000 kalori bayanlara haftada yarım ila bir kilo kaybı için verilen bir diyettir siz aşırı çalıştığınız için normal gelir.

5. Prensessssss06

Prensessssss06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hımm anladım tmm ozaman tşkrler

Sayfayı Paylaş