hem kilo alıp hem göbek eritmek mümkünmüdür

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve aybike tarafından 19 Nisan 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. aybike

aybike Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    merhaba 7 ay önce doğum yaptım fazla kilom yok ama karın bölgem cok yağlı doğumdan önce aşırı zayıftım şöyle söyleyeyim boyum 168 cm kilom 48 di şimdi ise kilom 55 aslında tamda hayal ettiğim kilodayım ama karın bölgem iri olduğu için cok orantısız oldu şimdi ise hem kilomu koruyup hemde göbek eritmek istiyorum çok araştırdım bölgesel zayıflama diye bir sey yokmuş benimde çabuk zayıflamaya müsait bir yapım var bu yuzden eski kiloma dönmemek için cok yiyoyorum bebegim daha küçük oldugu için spor salonuna gidemiyorum evde fitness yaparak istediğim vücüda sahip olabilir miyim eger bu mümkünse nasıl beslenmem ve neler yapmam gerek bu arada emziriyorum beslemem sütümün azalmasına sebep olur mu umarım yardımcı olursunuz şimdiden teşekkür ederim

2. Leopolddedalus

Leopolddedalus Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
  3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    kas kütlenizi artırarak aynı zamanda yağ oranınızı düşürürseniz dediğiniz olur ama bence çok takılmayın tartıya..ölçü bel çevresi olmalı hatta kadınlarda basen de eklenebilir..
    salona gidip ağırlık çalışın , garip gurup diyetlere bulaşmadan sağlıklı beslenmeye çalışın..zamanla yağ oranınız düşecektir..

4. kaldıray

kaldıray Üye

Beğenileri:
    215
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    fotoğraf
    Yer:
    marmaris
    En pratik alet hidrolik step aleti o basamakları biri inerken biri kalkar az yer tutar büyük kasgrubu yani bacak çalıştırır. Onun dışında video karşısında plates yapın

Sayfayı Paylaş