Hedef belli tam gaz ileri :D

Konusu 'Beslenme Günlüğü' forumundadır ve massacrewin tarafından 16 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. psyzeer

psyzeer Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    18
    ben kendi diyetimden kullandığım ve başarılı olduğum bir konudan örnek verdim, bunuda kimseyi inandırmak için yapmadım. konuyu açan arkadaşı motive etme açısından yaptım. yine kendi görüşümle diyetisyenlerin para tuzağı oldugunu söyledim. katılırsınız katılmazsınız çokta önemli değil benim için.
    sizin pc nizden başkasının yazdığı!! bir mesajdan dolayı olay buralara geldi.
    ayrıca ben sizin ne dostunuzum ne de kardeşiniz !! üslubunuza dikkat edin

2. Created By Loss

Created By Loss Üye

Beğenileri:
    2.969
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    İnternational Fitness & BB Personal Master Trainer
    Fikrinize saygi gosteriyorum, siz dogru bildigizle devam edin bende kendiminkiyle, iyi calismalar dilerim.

Lg Smart World

3. alesko

alesko Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Her koyun kendi bacagından asılır. Sen hata yaptın diye milletide hataya sokma. Başarı kime göre başarı o önemli. Başkasına tavsiye vereceksen başarının sadece kendi tarafından kabul etmen gerekmez. Ayriyetten sen benim kardeşimde dostumda olamassın. Madem ben 2dk wc ye gittiğimde biri pc me geçip o yorumu yazmış diyorsun. Sen 6. sınıfı okurken bu bilgisizlik yüzünden sınavlara kendine benzeyen arkadaşlarınımı sokuyordunda mezun olmuşssun? bana bunun cevabını ver.

4. psyzeer

psyzeer Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    18
    siz haala ordamısınız o konuyu kapattım çoktan umurumda değil ne düşündüğünüz. o emir kipini bana karşı kullanmamanızı rica ederim, dediğiniz gibi sizin kardeşinizde değilim dostunuzda !! ilk önce biriyle konuşurken saygılı olmayı öğrenin, başkasına nasıl konuşursanız konuşun ama bana bu üslupla konuşamazsınız, çocuk yok karşınızda!
    --- Mesaj birleştirildi, 25 Kasım 2014 ---
    ne yazacagınızımı düşünüyorsunuz ? bi paragraf yazı yazıyorsunuz, yazıdan bi konudan bahsediyorsunuz o konuyla ilgili kullanmayın diyorsunuz, ben onun üstüne bu yanlıştır diyorum, sonra siz kıvırıyorsunuz ben öyle bişi demedim gibilerinden. ne yazdığınızın bile farkında değilsiniz sonra ben alttan alıp konuyu kapatmaya çalışıyorum anlamıyorsunuz. sonra kendimden bir örnek veriyorum saygı göstermiyor neredeyse yalancı diyorsunuz, laubali seviyesizce konuşuyorsunuz, saygı zaten hiç yok. karşınızdakinin yaşını bilmeden etmeden kabaca karşınızda çocuk varmışcasına davranıyorsunuz. bundan sonra ne yazmışsınız yazmamışsınız umurumda değil sizin gibi seviyesizlerle hiç bir şey yapmam ben. insan önce yerini bilecek. gerekirse abide oluruz kardeşte arkadaşta dostta. yerini bilmeyip saygının s sinden anlamayan birindense hiç bir şey olmaz. ne derseniz deyin saygı duyarım bu saatten sonra, konudanda çıkıyorum bi sorununuz varsa pm atınız, konuyu kirletip amaç dışına çıkmaya gerek yok !

Son düzenleme: 25 Kasım 2014
  5. alesko

alesko Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    İster cevap ver ister verme dediğin gibi umrunda olmadıgım şekilde sende benim için öylesin. Konuyu kapatma cabanı anladım ama o şekilde kapatsak konuyu açan arkadaşımız yanlış bilgilendirilmiş olucak. Dostum gibi kipler saygısızlıksa saygısızım ozaman sana göre. Ha benim yazdığım yoruma gidip, wc ye gittiğinde biri pc ne oturup o yorumu yazdımı dersen bende sana böle cevap veririm üzülürsün sonra. Sen benim yaşımı biliyormusunda konuşuyorsun ayriyetten? Bence uzatma konu amacından saptı ne halin varsa onu gör, yolundan sakın sapma böle devam et en iyisi sensin. Ama başkalarını karıştırma derim.

6. massacrewin

massacrewin Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Arkadaşlar ben sizden yardımcı olmanız için ricada bulundum lütfen böyle tartışmalar olmasın. Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim..

psyzeer bunu beğendi.
  7. psyzeer

psyzeer Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    18
    sayın massacrewin;
    bi haftadır bu videoyu arıyorum siteden bi arkadaş çevirim yapıp yayınlamıştı. az bi zaman ayırırsanız ne anlatmak istedigimi anlayabilirsiniz. başka makalalerde var konuyla ilgili ama bu daha anlaşılır.
    sizden gerçekten çok çok özür dilerim, ama tek amacım yardımcı olabilmekti. amaç dışına çıktığım için tekrar tekrar özürler.. başarılar dilerim

massacrewin bunu beğendi.
  8. massacrewin

massacrewin Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Yardımın için teşekkür ederim arkadaşım. Videoyu şimdi izliyorum. Umarım hedefime ulaşırım.

Sayfayı Paylaş