Hedef 106 dan 90 kiloya

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve ktw tarafından 7 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. ktw

ktw Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    BOY: 1.92 cm
    KİLO: 106.6 kg
    Yağ oranımı vs ileride paylaşıcam ölçtürmedim şuan

Haftanın 5 veya 4 günü salona gidebiliyorum salonda sadece 50 dakika kardiyo yapıp eve 15 20 dakika gidiş geliş yapıyorum.
    Animal cuts siparişi vericem kullanmaya başladıktan sonra hiit kardiyoya geçicem şuan beslenmem aşşağıdaki gibi eksik veya fazlalıkları söylerseniz benim daha doğru yol izlememe neden olursunuz yorumlarınızı bekliyorum. (Aşşağıdaki beslenme Rusyadan diyetisyenden alınmıştır...)

-SABAH-

1 adet haşlanmış yumurta
    5 adet zeytin
    kirbit kurutu kadar light peynir
    1 tane şekersiz nescafe kahve şekersiz
    sınırsız yeşillik

-ÖĞLE-

100 gr pilav yada bulgur
    100 gr haşlanmış tavuk veya biftek
    Sınırsız Yeşillik

-AKŞAM-

100gram haşlanmış tavuk
    Sınırsız yeşillik

3 litreyi geçik su içmeye çalışıyorum.

casper55 bunu beğendi.
  2. casper55

casper55 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    şuan senin hedefini kendimce gerçekleştirmiş biri olarak yorum yazıyorum 183 boyda 108.5 kgden dün itibariyle 91 e düştüm beslenmen çok yetersiz kanımca bende bu hatayı yaptım ilk başlarda çok kas kaybı yaşadım. Yaklaşık 50-70 gr civarı protein alıyorsun gördüğüm kadarıyla bu miktarın en az 200 gr olması gerekir . Bu beslenmeyle çok kalori açığı vermiş oluyorsun çok hızlı kilo verirsin fakat sağlıksız olarak bir süre sonra durur ve seni bezdirir. Bunun yerine http://gencvefit.com/profil-analizi (siteyle hiçbir alakam yok açıklamalı olduğu için arkadaşa bu siteyi önerdim admin arkadaşlar yanlış bi durum varsa link kaldırılabilir) bu siteden alman gereken kaloriyi hesaplayıp 500 azaltman ideal olacaktır. Su kısmına gelirsek 3 - 3.5 litre iyi bi miktar bende bu kadar içiyorum.Forumdaki yağ yakım günlüklerini okuyarak çok güzel bilgi sahibi olabilirsin benim yağ yakım takibim https://www.bodyforumtr.com/threads/2-aylık-vg-süreci-ve-beslenme.114257/#post-1010644 burda istersen inceleyebilirsin. Tabi ben bu konuda çok donanımlı birisi değilim sadece okuduklarım , sorduklarım ve deneyimlerim doğrultusunda akıl veriyorum. Başarılar hocam

DaiMoNer bunu beğendi.
  3. ktw

ktw Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Teşekkürler hocam yorumun için dediğini yapıcam

casper55 bunu beğendi.
  4. ktw

ktw Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    21/07/2015 KG:107
    19/08/2015 KG:103.4
    4/09/2015 KG:99.5

5. betteringmyself

betteringmyself Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    İstanbul
    Kardeş,
    Ben de daha önce 105 i görmüştüm yaklaşık 2 yıl önce.. 5 hafta önce 95 kiloyken diyete bağladım, şuan 90 kiloyum.
    Diyetine yoğurt, süt gibi ara öğünler de eklemeni tavsiye ederim. metopolizmanı hızlandırır. Hatta sütün içine tarçın çubuğu at şekerini dengeler. Günde 1 fincan da yeşil çay içebilirsin. Kolay gelsin.

6. ktw

ktw Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Tskkrler. diyette haşlanmış tavuk yerine ton balığını süzüp yiyiyorum. Sabah aç karınla 98.3 kiloyum. Hydroxycut elite yağ yakıcı kullanıyorum

Sayfayı Paylaş