Haziran Ayına Kadar 10 ila 15 Kilo

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve metinim tarafından 7 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. metinim

metinim Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar

Boy: 1.75
    Kilo: 87

Genelde evdeyim yaklaşık 4 yıldırda genel zamanım evde geçiyor bilgisayar başında, öyle çok abur cubur yediğimden dolayı oluşan bi kilo değil bu, yani evden 1-2 hafta çıkmadığımı bilirim.. ki b u şekilde ne kadrda düzgün beslensem nafile tabi birde en kötü yanım geceleri çok geç saatlerde uyuduğum için gece yemekleri.

Geçen 2 ay önce spor salonuna yazıldım hocam çok orantılı kilo almışsın dedi ama sonuçta kilo= sağlıksız bir hayat olduğundan dolayı ideal kilom olan 70 ila 75 kilo olmak istiyorum salona başladıkdan 1 hafta sonra bıraktım üşengeçlikte var tabi.

Siz değerli arkadaşlarım bana bu konuda gerçekten hassasiyet göstererek yardımcı olur bilgilerinizi paylaşır gerekli bilgileri paylaşırsanız bende kendimde o cesareti bularak spora tekrar başlamak ve 10 ila 15 kilo vermek istiyorum birde bunu haziran ayına kadar yapmak istiyorum bu mümkünmüdür ? Neler önerirsiniz acaba değerli yorumlarınızı bekliyorum..

not: amacım sadece 10 ila 15 kilo vererek sağlıklı bir şekilde kilo vermek kesinlikle vucut yapayım yağ yakıcılar şunlar bunlar değil arkadaşlar.

2. declorx

declorx Yeni Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    0
    ayda 5 kg mümkün

yağ, tuz, şekeri kes

kilox1,5 gram protein ye

karbonhidratı sebzelerden, sütten ve yoğurttan al, ekmek, hamur işi tüketme

sınırsız sebze, bol meyve ye 3 litre ve üzeri su iç

yapabilirsen hergün yapamazsan haftada en az 3 gün yarım saat koşabildiğin en yüksek tempoda koş

kaslarını korumak için haftada 3-4 gün 40 dakika ağırlık antrenmanı yap

yağ yakıcılar, mucize değildir. zayıflama hapı farklı birşey yağ yakıcı farklı birşey. yağ yakıcılar sana spor yapmadan yağ yakımını vaad etmez. spor sırasında daha iyi yağ yakımını vaad eder.

buradaki insanların bilgisinden yararlanmak istiyorsun ama ön yargılarınla konuşuyorsun.

yağ yakıcıları tavsiye ederim.(karnitin ve cla) hiç bir etkileri olmasa bile (bence var) moral motivasyon ve plesebo etkisiyle işe yarıyorlar.

3. metinim

metinim Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Öncelıkle çok teşekkurler degerlı yorumunuz için, tabiki bilmediğim için konuşuyorum o konuda haklısınız illaki faydası vardır..

Günde 3-4 litre su rahatlıkla içiyorum belkıde bu sayede ve birazcık dıkkat etiğimden dolayı 87 kiloyum yoksa bu kadar evde duran bi insan 90 nıda görür 100 üde..

Aslında sadece salona alışmam gerek bu konuda ne gibi tavsiyeleriniz olabilir nasıl ikna etmeliyim kendimi.. Mesela öyle bir psikoloji ki bu gece diyorum bu sabah gideyim.. ki geçde yatıyorum 3-4 gibi ve uyandığımda 12 : 13 sıraları oluyor saat.. daha sonrada zaten ne itme isteği kalıyor ne birşey..

4. declorx

declorx Yeni Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    0
    çıplak halde aynaya bak, mutluysan spor yapma

kıyafet almaya git, vitrindeki elbiseyi giyebiliyorsan, spor yapma.

spor salonunda sessizliği severim. insan olmaması her zaman daha iyi, senin açından sana bi badi yani arkadaş lazım. spor salonuna git, 2 kez denk geldiğin kişiyle muhabbet et yardımcı olurlar sana, genelde güler yüzlü iyi niyetli insanlar gelir istisnalar harici

program al salon hocasından, harfiyyen uy , programa uyarsan daha az sıkıcı gelir.

spora başlamadan önce sıkılabilirsin ama spor sonrası mutlu oluyor insan tavsiye ederim.

Sayfayı Paylaş