Hayat Spor Başarı ve Çöküş Hikayesi !

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve PsychoSerdar tarafından 17 Şubat 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. PsychoSerdar

PsychoSerdar Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Öncelikle Merhaba ,
    Yazım biraz uzun olacak fakat vakit ayırıp beni okuduğunuz için şimdiden teşekkür ederim.
    Hayatımda kendime Süper Zayıf lakabını takarak devam edeceğim sanıyordum , hayatım boyunca çocukluk ergenlik reşit olana dek . Çok zayıftım , her yönden zayıftım fiziksel mental bir zayıflıktı . Giydiklerim yakışmaz kemer delikleri fazla fazla açılır , ortamlarda ya ne kadar zayıf yede kilo al ay kıyamam çok zayıf falan gibi itamlarda bulup beni hint fakiri deriz ya o kıvama getirmişlerdi neredeyse .. Bu böyle mi sürecekti? Yoksa bir şeyler yapmanın zamanı geldimi? derken..
    17 Yaşıma bastım anlamadığım bir şekilde kalp krizi geçirerek acilen ameliyata girdim Kalbimde bir delik olduğunu ... Bundan sonrasını eğer gazetede çıkan bir haberimi paylaşmak isterim yasak değilse .. Okumanızı istiyorum ki burası çok önemli.. http://www.sabah.com.tr/egeli/2015/04/22/vucut-gelistirdi-doktoru-sasirtti Okuduysanız eğer Benim neleri başardığımı burada reel ve bizzat okuyarak inanacaksınız.. Şimdi gelelim spor yaptığım zamana .
    Ben 49 kilodan yaklaşık 75 kiloya ulaştım . ama nasıl ulaştım? Gerçekten doğal ve dengeli beslenip aklınız hayaliniz almayacak şekilde supplementler kullanıp bu kilonun %70 ine ulaştım fakat hep yalnızdım spor yaparken biliçsizdim araştırmadan her söylenilen hareket supplementleri yaptım .. Ve en büyük hayatımı yaptım kilo alıyordum ama yeterli gelmiyordu çalışıyordum ama büyüyemiyordum 1 senenin sonunda Steroid kullandım allah kahretsin ki bilinçsiz para tuzağına düşerek sadece neymiş efendim şişeceğim sonra parçalayacağım güzel gözükecek içi boş dışı dolu hesabı.. Neyse halen bilinçsizce kullanmaya devam ederken ben 75 kilo 45 cm Biceps Vücut üçgen aman tanrım modları gören hayret içerisinde fakat ben hiç önemsemedim hayatımı hep sınırlarımı zorlayan bir insan oldum . Steroid in bitmesine yakın yaklaşık sanırım 3 haftam kalmıştı , Kalçam şişti ama sabah uyandım bildiğiniz Kardashian kalçası sağ tarafım acayip büyük aman tanrım dedim ne oldu korktum sağa sola yazıyorum yok kimsede olamamış ilacı aldığım kişiye sordum şunu yap bunu yap yok geçmiyor 5 gün oldu halen aynı artık spor salonundakiler popoma bakıyor ve oğlancı birisi olsa oracıkta kaza kurbanı olacağım .. Tabi ki ailem bu duruma karşı ve ben sürekli kavga içerisindeyim bu halimi görünce ailem ilaçları çöpe attılar başta çok sinirlendim bakın başta diyorum , neyse kavga gürültü hemen hastaneye gittik babam ile doktor baktı baktı ve dediki neden yaptın bunu kendine? Neden? Bende dedim ki oldu bir kere konuşmalar uzun vaktinizi almak istemiyorum.. Bana alkol al dedi saf alkol her gün press yap pamuk ile inecek dedi ve 2 gün sonra indi ki ben steroidin bu yönü ile tanıştığıma memnun olmuştum.. Spora halen devam ettim süperim çok iyiyim Bu arada steroidden önce kendime bedenime o kadar yazık ettimki Genotropin kür mü dersiniz sustanon kürlerimi yani ben 26 yaşşımdayım ve beyinsizliğimin bu kadarı gerçekten ama sonradan anlıyor insan başına geldimi.. Neyse vehasıl kelam spora devam ediyorum Motor tutkum vardır severim spora giderken kullanmayı İzmirli olanlar bilir Güzelbahçe sahil yolunu .. Salonuma giderken Motor kazası geçirdim Sağ bileğim 2 ayağım ayak parmaklarım Kaburgalarım kırıldı . Spora giderken !! aman tanrım uyandığımda bembeyazdı her yerim kımıldayacak halim yok .. Bu arada ben spor ile bazı sorunlarımı çözdüm spor benim hayatımdı daha bilinçli olmaya çalışıyordum ekstralar kullanmış olsamda hata olduğunun farkındaydım ve buda bana hayatın bir güzelliğiydi en sevdiğim sporu elimden aldı .. Gel zaman 3 ay geçti ben dirayetli ve sağlammışım demekki Bu sıradada Tv8 de Ütopya programı var oradan çağırıyorlar beni bende gidemiyorum alçılar vs sporda yapamıyorum üzgünüm yine psikoloji bozuk .. Şhow dünyasına adım attım Ütopyaya katıldım orada 2 bench press aleti yaptım dumbbell lar falan sanırım 3,5 ay sonra girdim yarışmaya ve yarışma biteli 5 ay oldu ben spor yapmıyorum bedenim steroid yüzünden eridi gitti eski halime döndüm moraller bozuk iktidarsızlık yaşadım ne demek bilmezsiniz düşüncesi bile kötü.. Ben yeni başlayan arkadaşlara Sabır diyorum Sabır spor gerçekten Sabır dır .. Ben çok sabırsız ve bilinçsizdim . Sanmayın her konuda değil Spor konusunda sıfırdım.. Bu siteyi keşfettiğimde çok sevindim bilgi paylaşımları doğru insanlar ile güzel seviyelere ulaşabileceğinizi gördüm. Sporu yaparken dikkat edelim yeni başlayan arkadaşlarım lütfen benim kullandığım şeyleri aklınıza dahi getirmeyin çünkü normal bir sporcu benim vücudumu 2 senede 3 senede yapacak iken biz 12 haftada multisüper bir vucuda sahip oluyor genetik biyolojik fiziksel mentalistik her şeyimizle oynuyoruz.. Sporu dengeli bilinçli kişilerden yardım alıp düzenli , beslenmemize önem verip hırsa kapılmadan güzel bir şekilde yaptığımızda inanın daha güzel gözükecek ve daha sağlıklı olacaksınız.
    Ben bazı kendimle ilgili sınavları en derinden yaşadığım için burada sizlere açıklamak istedim . Ama yaptıklarımda pişmanmıyım? EVET sonuna kadar keşke ek ilaçlar almasaydım diyorum geri kalan yaptığım hiçbir şey için pişman olmadım bu hayatta.
    Sizlere değerli spora başlayan Body Building değil .. Tüm spor branşları için geçerli .. Öncelikle kendimize güvenmek inanmak sabretmek ve başarmak..
    İnsanoğlunun yapamayacağı hiç birşey yoktur. Yeterki inanın ve sabredin .
    Hepinize Teşekkür ederim Saygı ve Sevgilerimle..
    Serdar Gökay Akduman.
    --- Mesaj birleştirildi, 17 Şubat 2016 ---
    062F3F37-29E2-4430-8561-3714DC2D481C.JPG 073DBAC8-12AB-4E91-AAC2-D2FEDAEA5592.JPG 999AFFB5-615B-4ECE-B843-31DD5AF6F135.JPG 24433074-625F-41E2-93DF-A719B483793E.JPG
    IMG_20150730_203832.jpg IMG_20150904_001319.jpg
    serdar gokay.jpg

Son düzenleme: 17 Şubat 2016
    doxux, Pink Zeppelin ve stefan35 bunu beğendi.
  2. Taibisi

Taibisi Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Ankara
    Oncelikle buyuk gecmis olsun...Ve bu samimi yazin icin yurekten tesekkurler .Yazin kesinlikle herkes tarafindan okunmali ve sporun ne demek oldugu amacindan sapmayarak yapilmasi gerektigini cok guzel bir sekilde dile getirmissiniz.Bu isin gercek yuzunu aci bir sekilde yasayarak ogrenmissiniz ancak eminim ki bu yaziyi okuyan insanlara kure girmeyi planlayan kisilere bu fikirlerini sorgulama firsati sunacaksiniz tekrardan gecmis olsun.

Pink Zeppelin ve PsychoSerdar bunu beğendi.
  3. BetterThanBoy

BetterThanBoy Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    13
    Büyük gelmiş olsun hocam.Gerçekten içten ve çok samimi bi şekilde aktarmışsınız.Ütopyadanda hatırladım sizi fazla kalamamıştınız herhalde öyle hatırlıyorum.Spor hayatınızdada başarılar.

PsychoSerdar bunu beğendi.
  4. Ocensers

Ocensers Üye

Beğenileri:
    569
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Zeytinburnu
    Benzer bi yaşamımız var bende bu spora başladığımda 48 kiloydum ve 1,5 senelik çalışmayla 78 kiloya çıkmıştım ne yazık ki motosiklet kazası geçirdim ve 2 sene bu sporu yapamadım 67 kiloya düştüm şu an 1,5 aydır yapıyorum ve bu kadar kısa sürede 75 kiloya çıktım yani demek istediğim toparlarsın gene merak etme ama keşke ilaç kullanmasaymışsın bide kalbinde sıkıntı olmasına rağmen böyle bir şey yapman intihar yani ama motosiklet tutkunu anlıyorum lanet makineler gerçekten çok zevkli kazaya rağmen bende pişman değilim

5. stefan35

stefan35 Üye

Beğenileri:
    1.066
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Geçmiş olsun öncelikle, tabi böyle talihsizlikler insan oğlunun başına gelebilir kaldığın yerden güzelce devam edip sağlıklı bir şekilde ilerleyebilirsin..

Sayfayı Paylaş