1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Hayatımda Salona Girmedim Yaş 18

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Xpack.Gen tarafından 10 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 33 üye.
  1. Dynamo

Dynamo Üye

Beğenileri:
    1.714
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Yapılabilir tabi ki. Düzenli beslenirsen olur. Ama daha da ilerde çok zorlaşacak doğal yollardan ölçü almak.

demircan256 bunu beğendi.
  2. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    belini biraz inceltirsen üçgen vücut olur bence.karetede ne tür kondüsyon çalışmaları yapardınız?ayrıca çalışmayan birine görede kanatlar iyi :)

3. gfbfatihhh

gfbfatihhh Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    balıkesir
    eğer salona gitmeden yaptıysan çok beğendim, tebrik ederim. Bu sporla yeni ilgilenen birisi olarak bu yorumu yapmak pek bana düşmese de görüşüm başta alt karın olmak üzere karın bölgesine yoğunlaşman.

4. Xpack.Gen

Xpack.Gen Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    karatede o tür çalışmalara hiç katılmadım çünkü yaşım çok küçüktü,uygun görmediler ama sanırım orda çektiğimiz şınavlar altyapıya destek oldu.yorumlarınız için teşekkür ederim

5. Tigertugi

Tigertugi Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    dostum evde nasıl bi gögüz antremanı yapıyosun hayret dogrusu gögüsler

6. Xpack.Gen

Xpack.Gen Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    sadece 2 hareket yapıyorum evde.biri dumbell fly raise mi ne dumbel kaldırıp indirme işte biri de şınav.göğüsleri şınavla çalıştırıyorum yani

7. ycwycw

ycwycw Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    öncelikle tebrik ederim arkadaşların da belirttiği gibi birçok insan salonlarda saatlerini harcadığı halde böyle bir vücut elde edemeyebiliyor. henüz gelişim çağındayken spora başlaman sana bol bol kas hücresi kazandırmış vücudun kolayca gelişmesini sağlayan etkenlerden biri de budur işte, ne kadar çok kas hücresi varsa vücut o kadar şişmeye yatkın oluyor. bana sorarsan şu anki vücudun ideal ama daha fazla gelişmek istiyorsan bir salona yazılıp hoca rehberliğinde antrenmana başlamalısın bu genetik ve kas hücresi bolluğuyla gelişmekte herhangi bir sıkıntı yaşayacağını sanmıyorum. şimdiden kolay gelsin ileriki aylarda gelişimine dair resimleri bekliyoruz :)

Xpack.Gen bunu beğendi.
  8. devilsday

devilsday Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Gerçekten evde yaptıysan ve yanlış anlama bizle dalga geçmiyosan fevkalade diyorum

Genetiğin bu iş için oldukça iyi. Bazen böyle olabiliyo 2-3 çalışmakla ve genetiğinin yardımıyla 1 sene çalışmış adamı katlayanlar oluyo protein sentezlenmesi kişiden kişiye değişebiliyo. Göğüsler de belli genetik, aynı durum bende de var göğüs ve kollar. Hiç takviye almadan kollarım 44'ü gördü.

Karın bölgesi için olan hareketleri, ağırlıkla çalışırsan daha iyi olacağını düşünüyorum. Daha belirgin, dolgun hale gelir göğsüne daha yakışık bi hal olur.

Yine tekrar ediyorum genetiğin iyi bi salona git muhakkak, evde genetiğini harcama derim. Herkesin en azından spor için 1 saat zamanı vardır diye düşünüyorum. Ben çok yoğun çalıştığımda bile gitmeyi ihmal etmedim ki sen sadece karın ve bel bölgesine yönelik çalışacaksın ya da anladığım kadarıyla orları halletmek istiyosun

Ayrıca istediğin vücud tarzı yaş boy nedir onları da söylersen iyi olur. Boyun uzun sanırım

İyi çalışmalar.

9. Jesse_James

Jesse_James Yeni Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    evde çalısan bırıne gore mukemmle otesı ama bende arkadaslara katılıyorum bu vucudtakı tek eksık karın kaslarını fazla zorllamadın heralde .tavısyem bel ve karın kaslarını hallet muhtesem olur ...

10. cakmak01

cakmak01 Yeni Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    salona gıtmeısın bence hıc olmazsa agırlık al kaldır ındır

11. Xpack.Gen

Xpack.Gen Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    teşekkür ederim yorumlarınız için boy 182 yaş 18 konuda yazmıştım.işte karar veremediğim de o.kimi evde çalış kimi salona git diyor ne yapacağımı bilemedim.salonda çalışamam diye düşünüyorum çünkü evdeyken mesela 40 şınav çekiyorum sonra gidip yatıyorum koltuğa televizyon izliyorum yada 10 dk dumbell takılıp ders çalışmaya geçiyorum bu düzensizlik kötü bişey aslında o yüzden salona uyamam diye düşünüyorum

teşekkürler hocam sağolun yorumlarınız için

12. Lady.V.Vivien

Lady.V.Vivien Üye

Beğenileri:
    323
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    ya omuz genişlerse de ya da bel incelirse.(omuz genişletilebiliyor mu bilmiyorum ama)
    karın da biraz daha sıkılaşırsa tam olur bence.

13. baskn35

baskn35 Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    Kollardaki hacim + sağ koldaki damar ve göğüslerin yeter :)
    Çok başarılı

14. NakiRa

NakiRa Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Harıka bi vucudun var değerini bil :)

15. enya

enya Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    Evde yapan çalışan birine göre mükemmel böyle devam omuz başları benimde dikkatimi çekti. Ha dersen nerem eksik. Şöyle diyebilirim sırt,karın birazda kol olsa daha iyi olabilir çalışmaya devam :)

16. Xpack.Gen

Xpack.Gen Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    teşekkürler, bu sene sınav senem olduğu için böyle idare edeceğim ama seneye tam bir girişirim heralde bu işe.

17. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    "hocam görüntü için yapmıyorum kesinlikle bu sporu.görüntü için yapanlara da yorum yapmayı dahi gerek görmüyorum"Mesela Ben Görüntü İçin Yapıyorum Sen Görüntü İçin Yapanları Ne Olarak Görüyorsunda Yorum Yapılmasını Bile Haketmediklerini Düşünüyorsun?

18. rceylan2

rceylan2 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Haddim Olmayak :) : Hocam Öle Diyebinılir Ama bence Yanlis Kesinlikle Benden daha Bilgili iyi Olabılır ama Kesinlikle bu Yorumunu Cıddı yaptıgını Düşünmüyarum

Bence Kardeşm İlk İşin Spor Salonunda Başlamak Olsun Çünkü Vucudunun Temeli Çok iyi Ama Trapezlere Yüklenmen Gerek Birde Hocamın Dedıgı Gibi Üst Göğüs...

19. BrianK15

BrianK15 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    yav niye her kanat gördüğünüzde salon var diyorsunuz ya şınav kanatın alaasını çıkarıyor lütfen arkadaşlar sadece salonda çalışıp sadece ağırlık altına girip yorum yapmayalım.Xpack.Gen demiş salona hiç gitmedim diye daha ne diye yalancı çıkartmaya çalışıyorsunuz.Tebrikler arkadaşım çok sağlam vücut olmuş karate taekwondo ve benzeri sporların çok etkisi oluyor gerçekten.

20. MERAKLI

MERAKLI Üye

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    KIRIKKALE
    Konuya yazılan yorumları görünce üzüldüm. Sahip olduğun vücut orta seviyenin altında bir vücut mücadele sporuyla ilgilenmenin katkısı büyüktür ancak kayda değer gelişim almak istiyorsan düzenli beslenme antrenman ve dinlenme üçlemine yönelmek zorundasın.

Sayfayı Paylaş