Hayatım çekilmez bir hal almaya başladı

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve tetik34 tarafından 23 Mart 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. tetik34

tetik34 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    kim ne yaparsa yapsın tepki veremiyorum dikkafacılığa uğruyorum donup kalıyorum , kim ne isterse sonunda yapmak zorunda kalıyorum . etrafımda çok insan var ama hepsi sadece merhabalık . herkez beni güçlü görüyor ben ise kendime acıyan biriyim.

kavga edemiyorum , ağzım laf yapmıyor .

2. hakankurtar4763

hakankurtar4763 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Dert etme benimde boyum kısa kafaya taktim tek sey bu boy meselesi boyum uzun olsada senin gibi derdim olsa birde cool olmak daha iyidir

A10ix Air cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. tetik34

tetik34 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    benimde boyum kısa oda benim ayrı derdim ben 2000 liyim 2001 lerle okuyorum öyle büyükte göstermiyorum . oralara girmek bile istemiyorum

4. resend54

resend54 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    kardeşim hiç kafaya takılacak şeyler değil bende seninle aynı dönemi lise bitince yaşamıştım . ama önemli olan korkun her ne olursa olsun kaçma erteleme ne olursa olsun dünyanın sonu değil yüzleşmeye çalış zamanla birkaç korkunun üstesinden geldikten sonra emin ol sadece başardıkların sayesinde özgüvenin olucak ve olaylara bakış açın değişecek . değmecek şeyler için güzel kafanı yormayı bırak hayat ellerinden kayıp gidiyor ve sen fındık kabuğunu doldurmayacak şeylerle aklını meşgul ediyorsun

5. ArL

ArL Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    28
    genel vücutcuların yaşadığı sıkıntıdır tıpdaki adı anaroksi nevroza yani kendini hep yetersiz görme hastalığı bunu kafana takma diyen cok olur ama sen hep takarsın bırak takma derler ama anlamazlar senin neler yaşadıgını. Senin yaşadıgının bi benzerini bende bi dönem yaşadım kendimi sürekli yetersiz görüyorudum artık takıntı boyutuna ulaşmıştı buunu bi şekilde aşman lazım psikatriye gidebilirsin ama gitmeden de aşabilirsin biraz daha fazla tanıman lazım kendını güzel yanlarını düşün başarılı oldugun alanları düşünebilirisin.

6. aslangur

aslangur Üye

Beğenileri:
    677
    Ödül Puanları:
    123
    Kardeşim daha 2000 lisin ya bu dertler ne

abseto bunu beğendi.
  7. Hıfzullah

Hıfzullah Üye

Beğenileri:
    157
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Dertsiz başına dert açıyorsun insanlar ailelerini kayberken haline şükretmek yerine kendine bu acıyı neden çektiriyosun.''kalpler ancak Allah'ı anmakla mutmain (huzur) olur.'' RA'D/28

Sent from my iPhone using Tapatalk

burakua17 ve abseto bunu beğendi.
  8. burakua17

burakua17 Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    "Sen tek acıyı sivilce sanıyorsun" demiş Norm Ender.

resend54 bunu beğendi.
  9. Lora-34

Lora-34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    kişisel danışman
    Yer:
    Beylikdüzü
    her şey zamanla oturur. sessiz kal ama herkese evet deme. faydasını görürsün.

10. bodykazm

bodykazm Üye

Beğenileri:
    286
    Ödül Puanları:
    73
    Hayat işte bilirim bende o halleri insan'nın o hislerde olmasının genel sebebi hayatın da bir çok şeylerin düz gitmemesinden kaynaklanıyor ya da üzerinde baskı hissettiğin zaman söyleyecek hiçbir şey bulamazsın bulanım yaşarsın ara da sıra da kendine kapanırsın vakit ayırıp bir yürüş yapmak iyi gelir insana seni anlayan duygularına anlayan arkadaşın kankan mutlaka olmalı ama sen yine de konuşmaya çalış eğer insanlara derdini sorununu anlatmazsan kimse seni anlayamaz mutlaka kendine yakın hissettiğin insanlara güven hobilerinden konuş arada maça gitmek sinemaya gitmek spor yapmak hayatı akışına bırakmak en iyisi bunları paylaşacağın arkadaşın olmalı mutlaka içindeki o donup kalan buzları erit ve derin bir nefes al başarılar ;)

11. berkay7743

berkay7743 Özel Üye

Beğenileri:
    705
    Ödül Puanları:
    123
    intihar etmek istersen

dinle 1-2 saat boyunca
    işin şakası bu sakın dinleme şarkıyı dinledikten hapla intihar edersin ben denedim midem yıkandı
    --- Mesaj birleştirildi, 6 Nisan 2016 ---
    1 saat öncesine kadar moralim yüksekken bu şarkıyı dinledim ve midem yıkandı ölümden döndüm neden derseniz bir kutu clenbuterol ve efedrin içtim bu şarkıyı dinlemeyin
    --- Mesaj birleştirildi, 6 Nisan 2016 ---

bunu dinle sıkıntın geçer için rahatlar

bodykazm bunu beğendi.
  12. aslangur

aslangur Üye

Beğenileri:
    677
    Ödül Puanları:
    123
    Berkay çok garip adamsın ya :D

berkay7743 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş