havuza başlıyorum antreman programı şöyle?

Konusu 'Antrenman Günlüğü' forumundadır ve Tr1baL tarafından 13 Eylül 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Tr1baL

Tr1baL Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    pzt sırt triceps
    salı omuz bacak
    çarş havuz
    perş göğüs biceps
    cum havuz
    cmt biceps triceps
    pzr off

cumartesi biceps triceps yapabilirmiyim küçük kas grubu 48 saat dinlenmiş oluyor, göğüs girsem sıkıntı olucak. sırt girsem yine 48 saat sonra sırt var en az 72 saat dinlendirmek gerekiyor oda sıkıntı. bacak girilebilir gibi duruyor. ancak sizce cumartesi biceps - triceps girsem (3'er hareket ikiside) bi sıkıntı olur mu?

şimdi cumartesi de dinlenmek istemedim arka arkaya 2 gün dinlenmiyim diye. havuzda illa çarşamba ve cuma olucak sabah 8-9 arası, havuz cardio olduğu için o gün ağırlık girmeyi düşünmüyorum verimsiz olur diye.

2. Tr1baL

Tr1baL Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    yada şey olabilir mi atıyorum şimdi büyük kas grubunda minumum 72 saat dinlenme isteniyor ama ben cumartesi günü serbest çalışsam atıyorum 1 göğüs 1 sırt hareketi olsa hem biraz çalışılmış olur tek hareketlede yorulmaz herhalde yanına 2 biceps 2 triceps yapsam kas gelişimi için olumlu mu olur olumsuz mu göğüs çalışırken triceps çalışıyo sırtta biceps biliyorum önce 1 sırt + 2 biceps , 1 göğüs + 2 triceps şeklinde olur mu

Sayfayı Paylaş