Hastayken kilo kaybıı

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Frightos tarafından 12 Ocak 2020 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Frightos

Frightos Üye

Beğenileri:
    149
    Ödül Puanları:
    53
    Iyi pazarlar . Kafama takılan bir soru var mesala bir zamandan sonra insan ( zor kilo alan ve bulk yapmaya calisan bir insan) cok cok yavas sekilde zor bela kilo artisi salıyor. Ornek veriyorum 73 kilodayiz 75 olma gayretindeyiz bir kaç ay icinde zir bela istedigimiz sonuca ulaşıyoruz .ama bir hastalik vuruyor en azindan benim icin ishal ve grip bir arada oldumu çok kötü etkileniyorum 1 hafta sürse zar zor çıktığım kilo bir haftada birden eksi 2 eksi 3 olarak geri düşüyorum burda merak ettiğim düşen kilo alinan yağdan falan mi gider yoksa kastan da götürür mü?

2. NeverEnough

NeverEnough Üye

Beğenileri:
    652
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Stj.Dr.
    Sadece sudan gider. Yemeğe döndüğünüzde tekrar kazanırsınız.

Frightos bunu beğendi.
  3. MrDiyar

MrDiyar Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    DIYAROV ALMAZ
    Ocağın 1inde sinüzitim sızlamaya başladı halsizlikle ocağın 8ine kadar antrenman yapamadım beslenmem çok azaldı burun tıkalıyken birşeyde yenmiyor 1000 küsür kalori civarında besleniyordum 83ten 80e düştü kilom velhasıl kelam 2 gün sonra normal beslenmeme döndüm ilk antrenmandan sonra yine 83 tartıldım.Glikojen ve su kaybı yaşarsın kas kaybı biraz daha zor olur rahat ol.

Frightos ve NeverEnough bunu beğendi.
  4. Frightos

Frightos Üye

Beğenileri:
    149
    Ödül Puanları:
    53
    Teşekkürler bilgilendirdiginiz icin.

MrDiyar bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş