Hasta oldum kas kaybettim normalmi ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve 1571ferdi tarafından 26 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. 1571ferdi

1571ferdi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    arkadaşlar boğazımı üşütmüşüm. baya bi hasta oldum. vücudum çok bitkin düştü. bu süre içersinde kendimi gücsüz hissedince anneme ölçtürdüm kollarımı sıktım. 1 cm kaybım var. 33 dü şimdi 31-32 çıkıyor. kas kaybı normalmi hastayken. ?

edit : yaş 15

Son düzenleme: 26 Haziran 2013
  2. ipsofacto

ipsofacto Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    çok doğal bir durum. hastalanınca vücut zayıflar ve kaslarda tıpkı sünger gibi küçülür. bu uyurken de olur. 8 saatli,k bir uykuda vücut enerji ihti,yacını kaslardan karşılar. ukudan önce bir parça yani kibrik kutusu yarısı kadar süzme peynir yemek gerekir. kalkarken de kahvaltı öncesi sıkma portakal suyu tarzı bişey çok faydalı ollur. canını sıkma kardeşim.

1571ferdi bunu beğendi.
  3. 1571ferdi

1571ferdi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Teşekkürler bende korktum. noldu böyle falan. çünki dediğin gibi sünger gibi küçüldü. iyileşince gçer umarım şimdi . bi whey protein hazırlıcam kendime içiyimde vicuduma iyi gelsin belki iyileşirim. bugun antibiotic aldım. proteinle bi zararı olmz inşalh.

4. ipsofacto

ipsofacto Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    iyi bir yerden alınan Whey proteinin zararı olmaz. yani piyasaya fake ürünler mevcut. dikkat edin

1571ferdi bunu beğendi.
  5. 1571ferdi

1571ferdi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    tmm on nutrition gold whey standart.

Sayfayı Paylaş