Hardline Progainer 5000 ile uygulanacak 1 aylık beslenme programi, tavsiyeler.

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve mertergne tarafından 12 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. mertergne

mertergne Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Öncelikle selamlar, yaşım 22. Abilerim kardeşlerim spora başlıyalı 1 ay oldu, bu süreçte vücudu fazla zorlamayacak şekilde ısıttığımı düşünüyorum. Şimdi yavaştan hard moda geçmenin zamanı geldi artık. İdeal kilom 70-72 ama benim kilom 64, bu yüzden hardline progainer 5000 aldım ve ürün bitince ideal kiloma ulaşmayı düşünüyorum, yani hocamın görüşleri ve yorumlar bu yönde. Ürün yaklaşık 1 ayda bitiyor, bende bu ürün bitene kadar elimden geleni yapmak istiyorum gerek beslenme, gerek antreman açısından. Salona kayıt olurken ölçüm yapıldığında hoca yaşayabilecek kadar yağ oranına sahipsin demişti ve sana şimdilik herşeyi yemek serbest demişti.

Ne yiyeceğimi, kaç öğün yiyeceğimi aşağı yukarı biliyorumda, bu konuda tecrübeli arkadaşlarımın desteğine ihtiyacım var, lütfen görüşlerinizi ve yardımlarınızı esirgemeyin.

Not: Sadece göbeğe ve yağlı bir şekilde kilo almak istemiyorum, orantılı şekilde ideal kiloma kavuşmak istiyorum. Bana x ekmeği, y bulguru, z ürünü tarzında benim için olmazsa olmaz ürünleri söylerseniz çok sevinirim, teşekkürler.

Sayfayı Paylaş