hardline nasıl bir marka

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve sergen turaman tarafından 3 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. sergen turaman

sergen turaman Üye

Beğenileri:
    268
    Ödül Puanları:
    73
    selam arkadşlar 178 boy 58 kg 15 yaşındayım.hardline nin whey proteini almak istiyorum.hard line merdiven altı falan diyorlar inanmıyorum sizde hard line nasıl bir marka iyimi ? onun yerine biraz daha ekliyim weidermi almalıyım ?

2. canemret

canemret Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Dış İlişkiler Uzmanı
    Yer:
    İstanbul/Sarıyer
    Selam,
    Bana sorarsan Weider Premium Whey Protein al.Ben muz aromalısını kullanıyorum tadı muhteşem.İçeriği de gayet iyi.Hardline merdiven altı falan değil.Yerli bir marka sadece.
    Hardline L-Karnitin kullanıyorum kardiyo öncesi . Ter atmamı gerçekten hızlandırıyor.Ama protein tozu olarak Weider.

3. M.Ege

M.Ege Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Merdiven altı söylentileri falan halk efsanesi öyle bir şey yok adamlar gayet profesyonel çalışıyorlar. Başlangıç için kullanabilirsin işini görür.

4. canemret

canemret Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Dış İlişkiler Uzmanı
    Yer:
    İstanbul/Sarıyer
    Ben yine Weider diyeceğim.Weider servisi 1 ölçek ama Hardline 2 ölçek.Hardline 52 kullanımlık Weider 77 kullanımlık.Weider 1 ölçek almana rağmen amino asit değerleri daha çok ve yağ Hardline dan daha az.
    Weider pahalı ama hakkını veriyor.

5. M.Ege

M.Ege Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Ben yaşına göre yorum yapıyorum. Supplement kullanımı zaten 18 yaş altı yeni başlayanlara önerilmiyor. Ben de önermem öncelikle beslenmeyle bir yere varabilmesidir. İllaki kullanacağım diyorsa da amatör sporcular için iyi bir markadır hardline. 15 yaşında muhtemelen öğrenci. Öğrenci imkanları da pek weideri karşılamıyor. Kendimden biliyorum. İlk başladığımda 300 tl'lik bir protein almayı düşünmedim açıkçası.:)
    Ve tekrar belirtiyorum. Bu spora yeni başlayan birinin kullanmasını önermem hiçbir zaman...

6. canemret

canemret Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Dış İlişkiler Uzmanı
    Yer:
    İstanbul/Sarıyer
    Haklısın M.Ege.Tabiki hem yaşından dolayı hem de öğrenci olduğunu düşünürsek başlangıçta supplement kullanmasını ben de gereksiz buluyorum.Biraz daha ekleyeyip Weider alayım mı dediği için ben Weideri önerdim.
    Aslında 3-4- ay hiçbirşey kullanmasa en güzeli.

M.Ege bunu beğendi.
  7. marsfield

marsfield Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    hardline'in sponsor oldugu modeller ile amerika bazli sirketlerin modellerine bakarsak fark ortada zaten.

8. hasan.akaa

hasan.akaa Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    38
    ben hardline progainer 5kg kullandım ve dün akşam bitti 62 kilo idim ilk başladıgımda şuan 67.7 kiloyum çok memnun kaldım protein tozu nasıl bilmiyorum ama gainer çok işime yaradı tavsiye ederim

sergen turaman bunu beğendi.
  9. M.Ege

M.Ege Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Hardline Türkiyede Serdar Aktolga'ya sponsorluk yapıyor. Hiç küçümsenecek bi adam değil açıkçası bu yorumunu doğru bulmuyorum, çok mantıklı steroidle vücudun yanında beynini de şişirmiş olan insanlardan değil geliştirmiş olan bi insan. Hem insan olarak hem kafayapısı olarak hem de sporcu olarak sadece Türkiyede değil her yerde örnek alınması gereken bi adamdır. Egoları lego yapan adam diye boşuna demiyorlar yani...

hasan.akaa bunu beğendi.
  10. hasan.akaa

hasan.akaa Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    38
    zaten hardline bi videosunda amacını türkiye sınırlarında belirlemiş 1-2 sene öncesine kadar. tabikide türk birine sponsor olucak bildiğim kadarıylada avrupa piyasasına yavaş yavaş atılmaya başladılar son 1 senede yani gereksiz eleştiri yapmış biraz marsfield :D

sergen turaman ve M.Ege bunu beğendi.
  11. Xcom

Xcom Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    Daha önce karnitini kullanıyordum memnumdum.Protein olarak ta optimum kullanıyordum şuan whey 3 matrixle devam ediyorum memnunum.Ayrıca Serdar AKTOLGA'ya sponsor olmalarıda çok güzel

12. M.Ege

M.Ege Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Her markayı denemekte fayda var. 3 matrix güzel ürün bence de. Ama isteklerin bi kısmını karşılıyor içerik açısından. En azından benim bünyeme göre.

Xcom bunu beğendi.
  13. sergen turaman

sergen turaman Üye

Beğenileri:
    268
    Ödül Puanları:
    73
    m.ege saol abi.18 yaş altı neden önerilmiyor zararları falanmı olur ? beslenmem iyi arada protein karşılayamadımdan alacagım
    --- Mesaj birleştirildi, 4 Mayıs 2016 ---
    6 7 ay spora yapıyorum ameliyat oldum bıraktım zayıfladım geri toplarmaya çalışıyorum ancak yaşından dolayı diyince korktum zarrarlı yan etkis olur diye ama bence gıda takviyyesi sonuçta

Son düzenleme: 4 Mayıs 2016
  14. sergen turaman

sergen turaman Üye

Beğenileri:
    268
    Ödül Puanları:
    73

15. M.Ege

M.Ege Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Zararlı olacağından ve yan etkisi olacağından demedim kardeşim. Bir zarar vermez sadece bana gereksiz geliyor çünkü 15 yaşındasın ve vücudun yeterince hızlı çalışıyor yediklerini aldığın besinleri güzel bi şekilde sindirip takviyeni doğal ürünlerden de elde edebilirsin. Kilona göre alman gereken protein miktarını hesaplayıp bir düzenleme yap kendine eğer yediğin besinlerden de alman gereken değerden az miktar elde edersen tabii kullanabilirsin o boşluğu kapatmak için. Takviyeler de bunlar için vardır zaten. Düzenlemeni yap eğer yetmiyorsa al başla en azından açığın ne kadarsa ona göre kullanırsın.

canemret bunu beğendi.
  16. sergen turaman

sergen turaman Üye

Beğenileri:
    268
    Ödül Puanları:
    73
    teşekkür ederim abi.makrolara kadar hesaplyıp yaıyorm protein eksik kalıyor ondan düşündüm.ancak bu aralar kafamı sabah ereksiyon kurcalıyor.bende olmuyor bu aralar.testo eksikliği olabilirmi bilgin varmı

17. M.Ege

M.Ege Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Kafana takılıyorsa git bi değerlerine baktır. Prolaktin total serbest testosteron şeker ve tiroide baktırabilirsin dahiliye doktorları yardımcı oluyor ben şu şu şu testleri yaptırmak istiyorum vücut geliştirmeyle ilgileniyorum dediğinde yardımcı olurşar. 3 4 tüple hallolur öğrenirsin bütün değerlerini

sergen turaman bunu beğendi.
  18. Çikita Muz

Çikita Muz Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    3
    hardline 3matrix protein kullaniyorum , porsiyonda 35 gram protein içeriyor. Fiyati da ortalama. Çikolata aroma aldim, tadini begenmiyorum yine de protein takviyesi olarak gelişimime katkisi oldugundan süphem yok.

sergen turaman ve M.Ege bunu beğendi.
  19. sergen turaman

sergen turaman Üye

Beğenileri:
    268
    Ödül Puanları:
    73
    anladım abi saolasın.

20. sergen turaman

sergen turaman Üye

Beğenileri:
    268
    Ödül Puanları:
    73
    whey 3 matrix alacağım ozaman kullananlar varmı whey3 matrixmi gold whey standarımı öneririsiniz

Sayfayı Paylaş