Hardline Creapure 500 gr

Konusu 'Kreatinler' forumundadır ve saydam tarafından 11 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

85,8%
  2. orta karar

11,0%
  3. başarisiz

3,2%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 150 üye.
  1. purulence

purulence Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    System Tech.
    Yer:
    Ankara

biraz araştırma yaparsan weider creapure ile hardline creapure ün en ufak farkı olmadıgını kendinde görebilirsin.ikiside degussa adli firmadan patentli birebir aynı creapure monohidrat kreatindir.

2. Strong834

Strong834 Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Evet Purulence bütün 100% creatin monohidratlar degussadan çıkmaktadır Degussa patentli olduktan sonra markası çok önemli değildir sana katılıyorum
    LÜTFEN DİKKAT
    Birde birşey eklemek istiyorum şu yükleme meselesi kesinlikle gereksizdir (bilen bilir) creatin in 20gr ı ile 5 gr ı aynı etkiyi yapmaktadır yani yüksek dozun getirisi yoktur bu bazı firmaların çıkarttığı bit satış politikasıdır. Hatta yüksek doz yan etkileri arttırmaktadır.

MechFit bunu beğendi.
  3. purulence

purulence Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    System Tech.
    Yer:
    Ankara

hocam sana birebir katılıyorum.o yükleme dönemi tuzağına ilk kreatin kullanımım sırasında bi kere aldandım deneme amaçlı ve 500 gram kreatini 2 ay olmadan bitirdim.sırf satış-kâr amaçlı oldugunu düşünüyorum bende.

bu aralar günde 2 doz alıyorum 5 er gramdan,hatta 1 hafta sonra günde tek doza düşmey düşünüyorum.

4. Hanamichi Sakuragi

Hanamichi Sakuragi Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    purulence.. ürünün faydasını görmediğini yazmışsın, su tüketimin nasıl? yeterince su tükettin mi bu dönemde.. en az 4-5 litre su tüketmen gerektiğini biliyorsun sanırım creatin kullanırken..

5. purulence

purulence Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    System Tech.
    Yer:
    Ankara

su tüketimimin dengesiz oldugunu düşünüyorum,antreman yaptıgım günlerde 3 litreyi bulurken(amino falan içmekten,antremanda içmekten) diğer off günlerde 1 litre civarında seyrediyor.

fakat 4-5 litre çok abartı bi rakam 2 litre normal içilmesi gereken miktar,kreatin alan adamında 3 litresi içmesi yeterli diye okumuştum.

6. Hanamichi Sakuragi

Hanamichi Sakuragi Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    4-5 litre abartılı bir rakam değil.. insan vücudunun yani kasların 3/4 ü sudur. spor yapmayan normal hareketlilikte bir insan için su ihtiyacı zaten 2 litre. spor yapanlar için 3-4 litreye kadar çıkar.. creatin kullanırken de bu ölçülerin üzerine çıkmalısın.. creatinin işlevi vücutta su tutmak spor yapan bir insan için 3 litre suyun normal olduğunu düşünürsek creatinin işevini yerine getirmesi için muhakkak extra su tüketmelisin... ne kadar çok su tüketirsen kaslar o kadar su tutar dolayısıyla güçlenir ve hacim kazanır.. yazdıklarımın ışığında creatin kullanırken 4-5 litre kullanılması gerektiğini düşünüyorum.. saygılar..​

Suçicek ve timsah bunu beğendi.
  7. purulence

purulence Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    System Tech.
    Yer:
    Ankara
    kreatin kullanımına 1 haftadır ara verdim,diğer kullanım döneminde söylediklerini dikkate alıcam.saol

8. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    2 kutu bitirdim. Fakat kendi üstümde pek verim aldığımı söyleyemem.

9. purulence

purulence Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    System Tech.
    Yer:
    Ankara
    benimde 2.kutu bitmek üzere ve kesinlikle sana katılıyorum.bir daha hardline ürün alacağımıda sanmıyorum açıkcası.

10. dominic

dominic Üye

Beğenileri:
    213
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Vienna-Turkey
    hardline en iyi ürünleri creatin, amıno 2000, Bipro whey( Bipro ürün gıramajına göre fiyatı çok yüksek başka markalara yönelmek daha mantıklı, optımun gibi) gördüğüm kadarı ve çevremdeki izlenimlerim aynı ürün bende çok iyi sonuç verebilir başkasında varklı sonuçlar vermek tedir başka marka creatin ürünleri denemenizde fayda var ..

11. samkaran85

samkaran85 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hardline ın şuan kullandığım tek ürünü diyebilirim. sonuçta degussa firmasının bir ürünü hardline sadece ambalajlıyor diyebiliriz. ayrıca suplementlerden mucize beklemek yersizdir ki herşey akılda bitiyor sen en kral creatini al ancak bir işe yaramıyor diye düşünürsen hiçbir verim alamazsın ilk creatin kullandığımda (hardline) aklımdan performansımı arttıracağım illaki demiştim ve böyle olmuştu arkadaşlardan daha ağır çalışmaya başladım herkez doping mi alıyorsun demişti bende yok ya altı üstü creatin kullanıyorum demiştim. bunun yanında likit amino ve protein tozu ile kombine edince baya etkisini gösteriyor diyebilirim.

12. purulence

purulence Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    System Tech.
    Yer:
    Ankara

hocam doğru diyorsun prikolojini ona göre hazırlarsan farklı sonuçlar alabiliyorsun fakat ben mesela hardline in KGT ürününden aldıgım performansı bu kreatinden alamadım açıkca söyleyebilirim çünkü 2 kutu bitirdim.ayrıca tek başına değil weider amino ve optimu proteinle kombineli kullandım.Faydasını elbet görmüşümdür fakat beni ürünü yeniden almaya teşvik edecek bir oluşuma rastlamadım onu belirtmek istedim sadece.

13. glorious1907

glorious1907 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    dış ticaret
    Yer:
    İstanbul Kadıköy
    vücuttaki creatinin atımı ne kadar sürede gerçekleşir acaba ? mesela yaza kadar 4 ay filan kullandıktan sonra yazın 2 ay hiç kullanmasak hacimde küçülmeler ne şiddette olur ?

14. purulence

purulence Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    System Tech.
    Yer:
    Ankara
    kreatin alımını bıraktıktan 1-2 hafta sonra bende güçte düşme oluyor,demkki bu sürede atılmış oluyor ada atılmaya başlıyor.

15. Niaterim

Niaterim Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Arkadaşlar bu ürünü aldım. Yükleme olayını spor olmayan günlerde de yapıyoruz değil mi? 7 gün üst üste 20g lık yüklemeler takip eden günlerde ise 5g alıyoruz. Ben böyle anladım.

16. purulence

purulence Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    System Tech.
    Yer:
    Ankara
    evet hocam doğru anlamışsın,badiye git gitme creatini periodik olarak anlattıgın gibi kullanacaksın.ilk 5 yada 7 gün 4 er dozajlık 5grx4 kez.1 haftanın ardındanda antrenman sonrası tek doz boş günlerde de herhangi bi yemekle beraber tek doz şeklinde devam edebilirsin.umarım bi faydasını görürsün,ben görmedim şahsen 2 kutu bitirdim.

Niaterim bunu beğendi.
  17. sniperhakan

sniperhakan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    antrenman sonrası tek doz

acaba sadece antreman sonrası aldığın için etki görmemiş olabilirmisin, çünki okuduğum kadarıyla herkes ya antreman öncesi 1 doz alıyor yada antreman öncesi bir doz sonrası 1 veya yarım doz alıyorlar.

18. purulence

purulence Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    System Tech.
    Yer:
    Ankara

son zamanlarda faydası olmadıgını hissettiğim için dozu azalttım,yoksa yükleme döneminden sonra günde 2 doz alıyordum zaten.olası herşeyi denedim,benim kanaatim faydasız ve gereksiz bi ürün oldugu.

19. sniperhakan

sniperhakan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

hımmmm ozaman diyecek bir şey yok

peki diğer markaları denedinmi

20. purulence

purulence Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    System Tech.
    Yer:
    Ankara

hayır sadece hardline creapure kullandım kreation olarak.açıkcası ya sorun hardline da yada vucudum kreatine cevap vermiyor.bunu anlamanın yolu kaliteli bi kreatin kullanmak fakat onuda paraya kıyıp yapamayacağım şu aralar. ;)

Sayfayı Paylaş