Hardline Creapure 100 Kapsül

Konusu 'Kreatinler' forumundadır ve saydam tarafından 11 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

95,4%
  2. orta karar

3,7%
  3. başarisiz

0,9%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 26 üye.
  1. _eLNiNo_

_eLNiNo_ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Acil sağlam bir yorum istiyorum

Hocam İyi günler. Benim size bir sorum olacaktı. Ben bu zamana kadar protein destekli karbonhidrat kullandım ama pek düzenli kullandığım söylenemez çünkü besinlerden bu ihtiyacımı karşıladım diyebilirim ama onun yanında 2 ay boyunca antrenman öncesi 1 öğün ve sonrası 1 öğün olmak üzere hardline ın l-glutamine 100 kapsül ü kullandım. gayet de yararını gördüm diyebilirim. Fakat şimdi yine aynı firmanın creatine ni aldım l-glutamine ile beraber fakat nasıl kullanacağım konusunda tereddütlerim var. Antrenman öncesi 1 öğün yani 2 kapsül creatine sonraı ise 1 öğün yani 2 kapsül glutamine mi alsam diye düşünüyorum. Bu konuda gerçekten iyi bir fikire ihtiyacım var. Açıkcası günde 3 öğün birinden 3 öğün birinden alma yanlısı falan da değilim. Ortalama 3 gram almanın yeterli olduğunu hissedebiliyorum glutamine tecrübemden.hyper_

2. omer_itu

omer_itu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Yüksek Mühendis
    Yer:
    İstanbul
    Tüm forum üyelerine merhabalar, foruma yeni katıldım.
    Forumu üye olmadan konuları ihtiyacım oldukça takip ettim ancak yorumlara göre aklımı karıştıran bir konuyu sizlere danışmak istedim.
    Elime Hardline creapure 100 kapsül geçti, ancak önceden elimde kafein içeren supplement vardı (Multipower Red Kick). Bu ikisini beraber kullanabilir miyim? Forumda bu konuda bir fikir birliği olmadığını gördüm. Yani antrenmandan yaklaşık bir saat önce kreatin alsam ve hemen antrenman öncesi kafein alsam yanlış mı yapmış olurum?

3. brhmcr

brhmcr Guest

Genel ilke kafeinin azaltılması creatine kullanılırken. 3 fincana kadar düşürmek. Dediğin şekilde kullanımda sıkıntı yok çoğu nox üründe zaten mono ve cafein bir arada.

4. omer_itu

omer_itu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Yüksek Mühendis
    Yer:
    İstanbul
    Mesajı yazalı bir ayı geçmiş, bu sürede kreatin - kafein ikilisini ayrı ayrı ve beraber olarak kullandım, sonuç olarak:
    Tek tek kullanınca fazla bir etki hissetmiyorsunuz ancak 1 - 2 saat önce kreatin ve antrenman esnasında kafein ciddi manada enerji yüklemesi yapıyor. Antrenman dışında basketbol maçında da tek tek deneme şansım oldu, yine aynı şekilde maksimum verimi beraber kullandığımda aldım. 29 yaşında maçın başından sonuna kadar iki pota arasında mekik dokuyorum, yaşıtlarım kıskanıyor.
    (Kreatin: Hardline Creapure Kapsül, Kafein: Multipower Red Kick)

5. TOLGA992

TOLGA992 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    toz

ben bunun toz şeklini aldım.antreman yapmadığım günlerde nasıl kullanacam

6. brhmcr

brhmcr Guest

SAbah kalkinca 5 gram seklinde.

7. cangok

cangok Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Creapure 100 tablet olarak dün aldım ürünü. Bugün itibariyle spordan 30 dk önce 3 tablet creapure + 3 tablet Gaspari BCAA spordan hemen sonra 3 tablet creapure + 3 tablet Gaspari BCAA ve 30 dk sonra sonra whey şeklinde kullanım yapmak istiyorum. Kullanım şeklimde bir hata var mı?

8. Terminatörcük

Terminatörcük Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Tekniker
    Yer:
    İstanbul
    2. haftam kollarımda gözle görülür hacim artışı sağladı ürün 24 liraya aldım bu yüzden pek birşey beklemiyordum ancak beni yanılttı sağolsun :) ancak 1 hafta sonra sivilce artışı oldu yüzümde hemen iletişime geçtim bana verdikleri cevabı aynen iletiyorum belki bu sorunu olan arkadaşlara yardımı dokunur gerçekten bende işe yaradı sivilceler azaldı :

'' Merhaba Mehmet, sivilce yapan bünyelerde yeterli enerji harcaması olmadığının bir göstergesidir, bu bilinen bir haldir ve ürünün iyi olduğunun bir göstergesidir. Yani size ciddi enerji artışı sağlıyor ama bu sırada sizde antremanlarınızda doğru bir şekilde kendinizi geliştirmek için zorlamalı, sınırlarınızı zorlamalısınız. Aldığınız enerjiyi harcamalısınız. Eğer bunu yapamıyacaksanız antreman haricinde kullanmayabilirsiniz. ''

Sayfayı Paylaş