Hardline Amino 3000 320 Tablet

Konusu 'Amino Asitler' forumundadır ve saydam tarafından 11 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

89,6%
  2. orta karar

8,2%
  3. başarisiz

2,3%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 57 üye.
  1. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    Forum sponsorundan faydalanabilirsiniz.

2. usd61

usd61 Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Trabzon
    piyasadaki diğer aminolara göre, aynı gramajda çok daha az bcaa'ya sahip bir ürün.
    birde özelliklerine, bcaa yazıyo. tüm aminoları içeren, amino asit tabletlerinde elbette; izolösin, lösin ve valin bulunması lazım zaten.
    bir de bunu bir özellikmiş gibi yazıyorlar. hani, amino bolic gibi normalinden çok fazla bcaa içerse neyse.
    ürün kullanılabilir elbette ama, ben bcaası daha yüksek bir ürünü tercih ederim.
    diğer msjlarımda da soledıgım gibi, ilk önce bcaa oranına dikkat edilmesi gerekli.

3. devolska

devolska Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    dun aldım amino 3000 igrenc kokuyor:D ama kreatin monohdratla kullanıldıgında super desem fazla kacar belki ama iyi işler basartıyor 2. kutum gunde 12 tablet kullanıyorum kreatinle ama mucize beklemeyin 10 gunde

4. alperkaan

alperkaan Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    ben daha önce kullanmıştım fakat gözle görülür bir değişme görmedm mutlaka küçük değişimler olmuştur ama gözle görülemiycek bişeyse bence değmez :)

5. ferdiakpinar

ferdiakpinar Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    İstanbul Avcılar
    1 aydır kullanıyorum kaldırdığım ağırlıklarda %25 lere varan bi artış oldu fakat bundanmıdır yoksa zamanımı gelmişti bilmiyorum.İdmandan yarım saat önce 3 ad. idman bitimindede 3 ad kullanıyorum.Asıl amacım sakatlık vb.şeylerden korkumdu 1 haftadır eklemlerde rahatsız edici bi ağrım var,gücüm var fakat ağır çalışınca canım yanıyor bunun dışında kullanmak isteyen arkadaşlarıma tavsiye ederim.

6. ydob

ydob Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    eskişehir
    birşey sorucam bu ürünü diet yapıp kullansam kilo verdirir mi acaba

7. bycanertk

bycanertk Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    53
    milleti yanlış bilgilendirip boş konusma bence gidip gördün mü?arkadaşlar ben gördüm...gayet güzel temiz bakımlı bi yer zaten isteyene sahibi serhat keçeci bey orda gezdiriyor.sorularınıza cvp veriyor gitmeden telefon açın sonra yorum yapın kolay gelsin

8. Altintop

Altintop Üye

Beğenileri:
    166
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Berlin
    Hardline amino 3000 ile Universal Amino 3001'i karşılaştırdım.
    Hardline amino 3000 1 porsiyon olarak 4 tablet belirtmiş. Yani 80 porsiyonluk bir ürün. Fiyatı 95tl (supplementler.com)

Universal amino 3001 (98tl) ise 1 tableti 1 porsiyon olarak belirlemiş ve 160 tablet var. Yani üreticileri belirlemiş olduğu porsiyonlara bakılırsa Universal Amino 3001 aslında daha hesaplı, anak değerlere bakılırsa Hardline amino 3000 açık ara önde ve bu nedenle çok daha hesaplı.

Aşağıda ki tablolara bakıp sizde karşılaştırabilirsiniz. Benim merak ettiğim Hardline amino 3000 tabketleri, büyük mü ? Kullananlar varsa, resmini paylaşabilirler mi.

BESLENME BİLGİLER
    Servis Miktarı 1 Tablet
    1 Tabletteki Miktar % GD
    Calories 12 6%**
    Protein 3 g 210%
    Vitamin B6 4.2 mg *
    Phenylalanine 94 mg *
    Lysine 274 mg *
    Glycine 63 mg *
    Tryptophan 42 mg *
    Methionine 66 mg *
    Arginine 82 mg *
    Tyrosine 105 mg *
    Isoleucine 200 mg *
    Serine 153 mg *
    Valine 188 mg *
    Alanine 153 mg *
    Threonine 148 mg *
    Proline 193 mg *
    Histidine 58 mg *
    Cysteine 52 mg *
    Aspartic Acid 311 mg *
    Leucine 308 mg *
    Glutamic Acid 512 mg *
    Camitine 20 mg *
    Chromium Picolinate 25 mcg *
    **Günlük Yüzde Değerler 200 kalorilik beslenmeye göre belirlenmiştir.
    *Günlük Değer belirlenmemiştir.

9. lucabrasi

lucabrasi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu ürünü satın aldım nasıl kullanmamı tavsıye edersınız yanı antremandan önce ve sonra kacar kacar yutmalıyım en etkılı nasıl olmalı? tesekkur ederım

10. yasinyildiz

yasinyildiz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu külona , bu spora ne zaman başladığına yani seviyene bağlıdır . eğer yeni başladıysanız hemen bulaşmayın derim supplementlere. Bunlar sadece destek mucize hapları değil.bench_O

11. NazmiOrnek

NazmiOrnek Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir-Buca
    Bugün 320 tabletlik aldım üzerinde sarı noktalar deniyordu bakıldıgında L-Cartine yada baska bi besin oldugu belli oluyor sarı lekeler denilen karsımda olan bi madde sanırım performası nı deneyip yazıcam buraya :) iyi forumlar

12. tpcshkr

tpcshkr Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    Vallahi kararsız kaldım 3000 mi yoksa 2000 mi :/

13. juniorlife

juniorlife Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    tekstil
    Yer:
    istanbul

Benimde ürün bu sabah elime geçti.3 tane yuttum sabah 1 bardak suyla gayet rahat gitti tabletler. daha önce bir arkadaştan weider almıştım ikiye bölsemde zor yutmuştum ama bunlar iyi yutuluyo kapsüllerin dışları kaygan bir yapıda.başladık bakalım kullanmaya inşallah güzel sonuçlar doğurur.

14. SimbuL

SimbuL Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    @juniorlife ürünü hangi siteden aldın sölermisin?

15. tpcshkr

tpcshkr Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    Kullanıcılara sormak istiyorum arkadaşlar 3000 mi yoksa 2000 mi hangisi daha yararlı acaba ?

16. pashacan

pashacan Üye

Beğenileri:
    352
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul - bakırköy
    merhabalar ,
    alısveris yaptığım mekanı arayıp yetkili kişiyle görüsmem ve adamın abi alma bu ürünü bi işe yaramaz ..alan herkes yaramaz diyo biz sana nanobolix verelim hardline hammaddeler hep uzak doğu dan nanobolix weider gibi üretim yapan bi firma ..fiyatta uygun gel bunu al demiş olmasına rağmen uzun zamandır bu amino yu okuyup durduğum ve takıntı haline getirdiğim için ne olursa olsun alıcam dedim ve aldım ..adamın sattığı ürünü bu kadar kötüleyip nanobolix i göklere çıkarıyo olması bana sanki nanobolix firmasıyla yeni bi bayilik olayına giricekmiş ve tamamen pazarlık stratejisi olarak gibi geldi..bilemiyorum belkide ben fazla ticaret kafalıyım ve kuruntu yaptım..ürün az önce elime geçti..bana en cazip gelen tarafı ürünün içinde carnitine olması ..çok fazla olmasada carnitine içeriyo olması extra bi olay bana kalırsa değerleride gayet yerine gözüküyo..yaz aylarında özellikle cardio yaptığımdan dolayı faydalı olabilir diye düşündüm..ultimate nutrition tribulus grw , whey protein ve bu ürünü 3 lü kombine kür olarak yapmayı planlıyorum..4+4 antreman günleri 8 adet almayı düsünüyorum..fayda ve zararları ( ki umarım olmaz) burada paylasıcam..tavsiyesi olan varsa cok memnun olurum..ha bu arada 3000 320 tablet internetten 87 liraya 2 taksit aldım..fiyat arastırcak arkadaslar icinde bilgi olsun babında..saygılar

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 12:39 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 12:36 ----------

bende bu konuya cok takıldım acıkcası ..3000 tercih etmekteki tek faktör benim açımdan carnitine içeriyo olması idi..sen bunu pek önemsemiyosan 2000 tercih edebilirsin ..fiyatıda daha uygun ..ama yeni formülize edilmiş olmasıda biraz cazip gibi 3000 in ..saygılar

17. Ohzman

Ohzman Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    amino 2000'i de 3000'i de kullandım. 3000'deki hapların gramaj azlığı ve eser miktardaki carnitin takviyesi bu ürünü ekonomik olmaktan çıkarıyor.

Eğer amino 2000'in hapları kocaman geldiyse bunu tercih edebilirsiniz ama onun dışında hiçbir fazlası yok amino 2000'den. Carnitin'in de hiçbir etkisi olmadı diyebilirim.

18. Altintop

Altintop Üye

Beğenileri:
    166
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Berlin
    50-100 mg carnitine'in etkisi tabi ki olmaz.

19. zumruduanka

zumruduanka Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    pazarlama
    Yer:
    istanbul
    amino 2000de extra b6 takviyesi var,amionasitin emilimini kolaylaştıran.3000 alacaksanız,içerken yanında b6 vitaminide için.Carnitini düşünerek 3000i tercih etmek abesle iştigaldir.

20. fit-17

fit-17 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkdaslar bende amino kullanmayi düsünüyorum 4 haftalik Satici günde 6 tane alindigini söylüyor yanliz tablet degil kapsül bunu faydasi 1 2 cm olcaksa 1 ayda kullanmaya gerek yok derim sizce ölcülerde nasil bi degisim olur ve tablet bittikden sonra napmaliyim ?
    simdiden TESEKÜRLER

Sayfayı Paylaş