Hardline 3 Matrix Whey Görüşlerim .

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Square tarafından 15 Nisan 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Square

Square Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Öncelikle ürünü hardline sitesinden aldım 1 gün sonra geldi ve son kullanım tarihi 03/2019 yani daha yeni üretilmiş bi ürün bu konuda çok başarılı buldum diğer siteler gibi son kullanması az kalan ürünleri kakalamıyolar size .
    Ürünü ilk açtığınızda o jelatinin biraz daha kaliteli olmasını isterdim ne bileyim bi bandrol bişi zaten orjinaldir kendi sitesinden aldım ama olsun firma olarak yapması lazım .
    Çikolatalı aldım tadı mükemmel ötesi içmek için sabırsızlanıyorum (su ile) burdan yok tadı berbat yok sivilce yaptı yok zor bitirdim yok etki etmedi diyenlere sesleniyorum nası bi damak tadınız var yada acaba sahte ürünmü aldınız diyorum çünkü başka açıklaması yok .
    Üründen çok memnunum 1 hafta falan oldu o kadar önyargıya rağmen denedim ve şaşırdım protein miktarıda gayet güzel içinde kreatin ve bcaa var biraz az porsiyon çıkıyo ama yapcak bişi yok fiyatları biraz daha az olabilirdi fiyat politikasını beğenmedim

2. zzzxxz

zzzxxz Üye

Beğenileri:
    587
    Ödül Puanları:
    103
    hardline nın eleştirilme sebebi zaten fiyatıdır
    Türkiye de imal ediliyor, ham maddesinin yurt dışından getirildiğini söylüyor o bizi alaka etmez
    ben rakama bakarım,hardline optimum whey gold ile aynı fiyatta mı şuan ? evet aynı fiyatta
    o halde hardline almak için ortada bir neden yoktur
    bizim ülkemizin hem gelir düzeyi düşük hem fiyatlar pahalı
    peki avrupada durumlar nasıl ? Gelir düzeyi yüksek ve fiyatlarda düşük
    burada herkes hırsızlık peşinde üçkağıt peşinde
    avrupa bizi neden kıskanıyorsun ? zaten cebimizde 3 kuruşumuz var

3. PskptSosyalog

PskptSosyalog Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Optimum almama sebebim yurtdışından gelmesi sahte olma ihtimali yüksek oluyor ondan tercihim hardline gayette verim alıyorum.optimum alınabilecek bir site varsa güvenilir paylaşabilir misiniz

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

4. PraNgA4

PraNgA4 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Protein oranına iyi demek için "porsiyon gramı/protein gramı" yapman lazım. Ben yaptım aşırı araştırmacı ve internetten fiyat arama yeteneğim var optimumla hardline arasında 0,1 protein farkı var yani hardline protein düzeyi yüksek falan değil standart. 44 gram porsiyon ne demek ya? 2 haftada bitiyor 1 kilosu.

Ayrıca arkadaşın dediği gibi Türk markası ama maşallah avrupa markalarıyla fiyat yarıştırıyor. Sen zaten geçmişi karanlık bir markasın 2-3 sene kendini yeniledin fiyatları tavana çektin ürünlerin yanında 2 l carnitine shot gönderip avrupa fiyatında ürün satıyorsun.

Türk markası powerlife dır. Hammaddeyi Almanya dan alıyor fiyatlarıda şuan piyasanın en iyisi. Hardline taraftarı değilim asla.

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. engin85

engin85 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    Optimum un türk distrubutoru nun bulgaristan ve arap ülkeleri üzerinden ucuza optimum getirip sattigina dair çok söylenti var. O yüzden weider e geçiş yaptim ben, ha bir site cikar optimum u amerikadan getirir, o zaman optimum a dönerim. Hardline ise bedava verseler ancak kullanirim.

6. Berkvarli

Berkvarli Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    BİLGİSAYAR PROG.
    Yer:
    TARSUS
    bunu kullandım hiç bir yararını görmedim açık ve net !

Sayfayı Paylaş