Hangisini kullanmalıyım

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve #OFK tarafından 3 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. #OFK

#OFK Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar abiler , 3 aydır düzenli spor yapıyorum fakat yeterli beslenemıyorum yani vücuduma yeterli proteini karşılayamıyorum . Bu yüzden protein tozu kullanmaya karar verdim . Yaşım 18 . 66 kiloyum . 1.65-1.70 boylarındayım. Hangi protein tozunu kullanmalıyım , hangisini kullandığım fark edermi ? Yardımcı olursanız sevinirim .

2. SemihCebraiL

SemihCebraiL Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    madem yeterli beslenemiyorsun besin al niye toz alıyosun :)

StormBlast bunu beğendi.
  3. mehmet zeybek

mehmet zeybek Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    ayne protein toz a vereceğin parayı doğal proteinlere ver
    tavukal.. lor peyniri al. sütal....yulaf al...ton balığı al.....yumurta alll..yoğurt alll
    inan toza verceğin parayı bunlara ver daha maliyetsiz olur ve daha sağlıklı uzun vadeli olur senin için

StormBlast bunu beğendi.
  4. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    Yumurtaya yatırım yap tozdan haptan iyidir kalitelidir günlük 10-15 beyaz 3 sarı,250 gr lor 100 gr yogurtla karisim,300 gr bulgur pilavi,ton baligi ve 100-150 gr tavuk gogsu 10 numara kas yapar ;)

StormBlast bunu beğendi.
  5. #OFK

#OFK Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yani haklısınız besin daha değerli toza göre ama sorun da orda evde pek duramıyorum ve beslenemiyorum . Beslenemiyorumdan kastım bu . Haftasonu çalışıyorum . Haftaiçi okul ve stajım var aksamları zaten spor salonundayım .

6. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    olay protein tozuyla alakası yok,hatta direk proteinle de alakalı değil.yeni başlayan bir sporcu vücut ağırlığı x1gr kadar protein alsa bile gelişecektir.olay yüksek kalori almakta.yerinde sayarak kütle kazanamazsın.en az vücut ağırlığın x1 gr kadar protein alabiliyorsan yüklen en çabuk ulaşabileceğin pratik karbo/yağ kaynaklarına.yoksa protein tozu kullansan ve yeterli proteini alsan da kalori eksiğiyle beslenmeye devam ettiğin sürece gelişimin istenilen düzeyde olamayacak.

7. ct fletcher

ct fletcher Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    s.a kardeşim eğer kilo sorunun varsa yani zayıfsan karbonhidrat tozu kullanmanı öneririm.hardline pro gainer i öneririm.hem protein oranıda yüksek spor sonrası içinde kullanabilirsin.

Sayfayı Paylaş