Hangi Supplementleriniz Var?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Despo tarafından 20 Ekim 2005 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 471 üye.
  1. Sarul Kemal

Sarul Kemal Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    S.Aleykûm cümleten hayırlı bayramlar, spora başlayalı yaklaşık 2 ay oldu 63 kilo idim, resimdeki ürünleri kampanyalardan topladım ürünlerin çoğu yüzde 85i supplementler.com ürünüdür ve skt ler çoğunun 2017dir, zengin birisi değilim bu işe gönül vermiş ve kararlı biriyim, evde dumbell setlerimle birlikte çalışıyorum, ilk 2 ay sadece karbonhidrat tozu kullandım şuan 69,5 kiloyum protein tozları amino asitler vs kapalı kutudur, 33 aydan itibaren protein tozu + kreatine geçeceğim optimum whey ile başlangıç en iyisi olacaktır. Spora gönül vermiş genç arkadaşlara sesleniyorum herşey para değil ben 2 aylığımı saydım zengin birisi değilim kararlı olun yeter başarırsınız, 2 ayda öyle alım şalım bir gelişmem olmadı herkes gibi kollarda birkaç cm. bu sebepten sabredin. Bendeki heveste bu site ilebaşladı Flexor vs. arkadaşların evde dumbell çalışma programlarını uyguladım. Supplement kombinasyonum hakkında yorum yapabilirsiniz eleştirebilirsiniz, Scitec massı niye aldın şeker torbası derseniz 99 liraya 4500 gr. idi aldım deneyeyim dedim ve puding gibi yemeklerle çok güzel gidiyor çay niyetine içiyorum çok zevkli :) he kilo almama gelirsek benim metobolizmam oldukça hızlıdır kilo alamam 21 yaşındayım bu yaşıma kadar çok denedim kilo alamadım, bana scitec kilo aldırmadı düzenli bezlenmem kilo aldırdı, son 1 ay kala optimum mass biraz işe yaradı o kadar. Ama 99 liraya scitec mass değermi derseniz evet değer çilekli puding olduça zevkli bi tadı var sütle :)

Gelelim sizden istediğim yardıma. Bana supplement kullanımı için yardım edebilirmisiniz bilir kişiler cevaplasın lütfen, örnek veriyorum kreatini 6 hafta kullan şu kadar ara ver ondan sonra devam et gibi. bilgi sahibi veya kullanan aradaşlar yorum yaparsa çok memnun olurum. 3. aydan 6. aya kadar amino asit kullanmayacağım sadece whey + kreatin düşünüyorum.

Ürün fiyatlarını merak eden arkadaşlar için hepsini tek parçaya bölerek tek tek ayırarak yazıyorum fiyatları.

Optimum Serion Mass 5450 Gr. : 209 TL
    Scitec Mass 4500 Gr: 99 TL
    Optimum Whey Protein 2273 Gr: 180 TL
    Optimum Whey Protein 2273 Gr: 180 TL
    Egg Protein (Yumurta proteini) şuanda kullanmaya başladım basit protein olduğu için: 71 TL
    Muscletech Nitro Tech 3630 Gr: 299 TL (karnitinle birlikte 389)
    Muscletech Platinym Whey 2280 Gr: 198 TL
    Olimp BCAA 500 Gr: 115 TL
    Olimp BCAA 500 Gr: 115 TL
    Optimum Glutamine 634 Gr 120 günlük: 115 TL
    Optimum Kreatin 300 Gr: 37 TL
    Ultimate Kreatin 300 Gr: 38 TL
    Gaspari Amino Max: 99 TL
    Gaspari BCAA: 79 TL
    Gaspari Glutamine: 79 TL
    BSN Nox-Plode 1080 Gr.: 95 TL
    Optimum Platinum Pre-Workout 300 Gr.: 75 TL
    Hard Line KGT: 73 TL
    Hard Line Vitamin: 49 TL
    Hard Line Vitamin: 49 TL
    Hard Line ZMA: 45 TL
    Hard Line Arjinin: 45 TL

Arı Gece Maması 2,95 * 2 = 5,90 TL :)

Supplementler.comdan aldığım son ürünlerde 2 adet toz saklama kabı gönderilmedi siteden çok memnundum sanırım bi hatadan kaynaklanıyor müşteri hizmetlerine yazdım umarım çözüme ulaşılır. Supplementler.com ve bodyforumtr.com ailesine canı gönülden teşekkür ederim.

2. Alfonso_

Alfonso_ Üye

Beğenileri:
    343
    Ödül Puanları:
    93
    Kreatini 1 ay boyunca hergün 5gr al sonra 2 hafta ara ver peki bu kadar supplementi hep birlikte kullanmıcaksın deilmi :D

Sarul Kemal bunu beğendi.
  3. Sarul Kemal

Sarul Kemal Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13

Tabiki hayır, 6.aya kadar amino asit kullanmayacağım whey+ kreatin, 6 . aydan sonra glutamine kreaitine wey yaparım ilerleyen zamanlarda bcaa eklerim, bana bu kombinasyonu kullanmam için bilgi verebilirmisiniz :)

4. Alfonso_

Alfonso_ Üye

Beğenileri:
    343
    Ödül Puanları:
    93
    sana şöyle diyim ilk başlıcaksan hacim için whey+kreatin ideal Gaineride ara öğünlerde kullanırsın.Whey+kreatinin yanınan bcaa ile glutamin yeterli olur

5. AestheticSquad

AestheticSquad Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Market ve Franchıse İşletmeci.
    Yer:
    Trabzon
    bence sabah uyanır uyanmaz whey+vitamin+kreatin antrenmandan 1 saat önce bcaa antrenman sonrası whey+aminoasit yatmadan önce gainer+glutamin vitaminleri ögünden hemen sonra kullanmanı tavsiye edebilirim ben günde 3 adet vitamin alıyorum.

6. Alfonso_

Alfonso_ Üye

Beğenileri:
    343
    Ödül Puanları:
    93
    birde şöyle bir durum var tabi kendi tercihin ama mesela 2 tane olimp bcaa yerine 1 tane olimp bcaa 1 tanede scivation xtend alabilirdin.Çok fazla BCAA almışsın bana göre.Bizim söyleyecek bir şeyimiz yok kendi kararın tabiki fakat bazı ürünlerin yerine beslenmeye ayırsan daha mantıklı olabilirdi aslında

7. Sarul Kemal

Sarul Kemal Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Teşekkür ederim xetent düşündüm fakat 30 porsiyon olduğu için yanaşmadım, şuanda bendeki glutaminler toplam 180 190 günlük hergün kullanımda, buna denk eşitlemem için 2 adet olimp bcaa 1 adette gaspari bcaa aldım 50+50+30 günlük yinede glutamine ile eşit değil :) üürnler kapalı kutu optimum whey+kreatin kullanmaya başlıyorum bu hafta vitamin desteği ile, 6. ay bitiminde amino asitler ile destekleyeceğim teşekkür ederim bilgilendirme için.

8. Alfonso_

Alfonso_ Üye

Beğenileri:
    343
    Ödül Puanları:
    93
    Bu durumdan tabi porsiyon olarak haklısın

9. suskunprens74

suskunprens74 Üye

Beğenileri:
    346
    Ödül Puanları:
    73
    Adı ne bu ürünün

10. maietnigri

maietnigri Üye

Beğenileri:
    109
    Ödül Puanları:
    53
    an itibariyle; inkospor extreme whey protein, xtend bcaa, animal pak multivitamin, gh max ve c4 nox kullanıyorum.

suskunprens74 bunu beğendi.
  11. BounGiorno

BounGiorno Üye

Beğenileri:
    158
    Ödül Puanları:
    43
    Musletech gainer
    Optimum gainer
    optimum whey
    Optimum bcaa
    Optimum creatin
    Scitec Kreatin
    C4 cellucor nox
    Pharmatom
    Yaklaşık 1 hafta tatilden sonra tam gaz hepsine birden başlamayı düşünüyorum

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

12. CEYHUN AKGÜN

CEYHUN AKGÜN Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Grafik Tasarımcı
    Yer:
    İSTANBUL
    GH MAX'i iki kere kullandım. Etkisi konusunda şüphem var.

13. maietnigri

maietnigri Üye

Beğenileri:
    109
    Ödül Puanları:
    53
    Benim için de öyle. Aslına bakarsak nasıl bir etki uyandırması gerektiğini de bilmiyorum. yatmadan önce 2 kapsül alıyorum. belki 30-35 yaiından sonra etkisi olabilir.

14. CEYHUN AKGÜN

CEYHUN AKGÜN Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Grafik Tasarımcı
    Yer:
    İSTANBUL
    Anterman öncesi 4, aynı günün gecesinde yatmadan önce 2. Of günlerinde 2 x 2 x x2 şeklinde sabah, öğleden sonra, gece şeklinde alınıyor.

15. maietnigri

maietnigri Üye

Beğenileri:
    109
    Ödül Puanları:
    53
    ben ürünün performansa yönelik etkisinden ziyade, gece boyunca salgılatacağı gh üzerine odaklandım. antrenman öncesi nox ve pak alıyorum zaten. o nedenle ürünü fazladan tüketmek istemedim. fakat etkisi var mı yok kestiremedim.

16. CEYHUN AKGÜN

CEYHUN AKGÜN Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Grafik Tasarımcı
    Yer:
    İSTANBUL
    Bu ürün performans ürünü değildir. Günlük almanız gereken tablet sayısı 6 dır. Antreman şeklinize göre vücut farklı oranlarda GH salınımı yapar. Özellikle BACAK günlerinde ve HIT anterman günlerinde. Dolayısıyla GH salınımını desteklemek için bu ürün kullanılıyor. Yani siz 3/1 oranında kullanıyorsunuz. Eksik kullanım yapıyorsunuz. Ürünü aldığınız yere detaylı danışın.

17. maietnigri

maietnigri Üye

Beğenileri:
    109
    Ödül Puanları:
    53
    anlamıyorsun sanırım. firmaların önerdiği kullanım şeklini benimsersek, ürünler kısa sürede biter. heleki off günlerde kullanımı çok yersiz. buradan yola çıkarsak, çoğu protein tozu üreticisi, günlük 2-3 ölçek öneriyor. öneriyor ki tüketilsin ve yenileri alınsın. en çok gh gece salgılandığı için, kullanımımı geceye odakladığımı yazdım yukarıda. yoksa senin kadar bende biliyorum kullanım şeklini.
    söylemek istediğim bu ürün, bcaa, protein tozu, nox gibi supplementların verdiği doğrudan etkisi gözlemlenecek bir değişime sebep vermiyor. verse de kestirilemiyor. veyahut biz bilmiyoruz.

18. CEYHUN AKGÜN

CEYHUN AKGÜN Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Grafik Tasarımcı
    Yer:
    İSTANBUL
    Farklı bir mantığınız var. Etiket kullanım tavsiyelerine inanmayarak kendiniz bu ürünlerdeki kullanım dozajlarına karar veriyor olmanız çok ileri bir bilgiye sahip olduğunuzu gösterir ya da gerektirir. Çünkü etiket arkasındaki değerler 6 adet kullanım içindir. Ana bileşen Arginin toplamda 5 g alınıyor. Siz bunu 2 tabletle 1,6 g indirmiş oluyorsunuz. Diğer suplementler içinde aynı bileşen varsa, bu bileşinin toplam suplementlerden elde ettiğiniz değeri vücut yapınıza ve idman performansınızın gerektiridği değere ulaşıyorsa bu şekilde bölünme yapılabilir. Kullanılan suplemenetler içinde ortak bileşenler oluyor ama ana bileşenin haricindeki diğer yardımcı bileşenler yeterli seviyelerde olmayıb, göstermelik olma ihtimali yüksektir. Kütle gelişiminiz için almanız gereken günlük besin değerlerinizi yazdığınız tablo üzerinden bu ürün kullanımlarına ve besin takviye açıklarınıza karar verebilirsiniz. Sonuçta bu forumda görüş alışverişi yapıyoruz. "ANLAMIYORSUN" üslübü yerine burada görüş alışverişi yapıyoruz.

19. maietnigri

maietnigri Üye

Beğenileri:
    109
    Ödül Puanları:
    53
    boşuna uzatıyorsun. bu başlığa bilgi edinmek için gelenleri yıldırıcı bir inat bu. kimse bizim atışmamızı izlemek zorunda değil.
    bana kullanım idealinden söz ediyorsun da, ne amaçla 2 adet aldığımı yazdım hala demagoji yapıyorsun. birçok ürün var yanında, 6 değil de 2 ölçek almak genel toplamda çok kayıp yaşatmaz bana. ayrıca c4 alıyorum zaten, içerisinde arginin mevcut.

20. BaskınErdi

BaskınErdi Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Animal Stak (yurt dışı) - Animal Pak
    Muscle Meds Carnivor Protein - Musclemeds Secret Souce - Muscletech MassTech
    Ultimate Bulgarian Tribulus - Universal GH max
    Gaspari Amino 8000 - Gaspari BCAA 6000
    BSN NoxPlode 2.0
    MusclePharm Glutamine
    5 Gün antrenman 2 Gün Off veriyorum kendime
    BULK Dönemde bu ürünleri kullanıyorum hacim için 6 aylık süreçte 2-3 kg kas koyabilirsem bu düzende gidip ne mutlu bana herkeze iyi günler

suskunprens74 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş