Hangi Online oyunu oynuyorsunuz ?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Mertcan44 tarafından 15 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. Mertcan44

Mertcan44 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Oynadığınız veya tavsiye edeceğiniz online oyun var mı?

2. onur04

onur04 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Haxball vardi bir ara deli gibi oynardim.facebookta uber strike var onu da oynuyorum guzel oyun

3. Yenerrr

Yenerrr Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    smite ve hearthstone oynuyorum ben bu aralar.

4. alperenbozkurt

alperenbozkurt Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    star wars the old republic ve agar.io

5. cuteii31

cuteii31 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    28
  6. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    dota2 , csgo , arma3 , agar.io

7. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    DotA 2 oynuyodum baktık para kazanamıcaz :D LOL'e geçtik.DotA daha zevkli ama LOL'de e-sport olayları daha gelişmiş ve para var öneririm.

8. DatDatSedat06

DatDatSedat06 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Lol tavsiye ederim 2 3 aydır oynamıyordum yine başlıyacagım hem vakit geçirmek hemde eğlenceli bir oyun istiyorsan oynayabilirsin

9. zeo64

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    esport sektörü türkiyede ölü durumda,bizde bir miktar dediğiniz gibi lol kıpırdıyor.ama yurtdışında major dota2 turnuvaların ödülleri dudak uçuklatır vaziyette.dotanın en büyük turnuvası her sene düzenlenen the international turnuvaları.belli bir ödülün üstüne oyunculardan gelen paralar toplanarak ödül havuzu belirleniyor.geçen sene dota2 the international 4 turnuvasında 11 milyon dolar toplam ödül vardı,bu seneki turnuvada da daha ödül havuzu 1 haftadır birikmeye başladı ve şuan 8.5milyon dolar toplam ödül var ve turnuva sonuna 85 gün var.15 milyon dolara yaklaşacak yani bu sene.

SiR_Arawn bunu beğendi.
  10. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Ben lolde canlı olduğunu düşünüyorum , şöyle söyliyim uzun süredir dota oynuyorum , DotA 2 baz alırsak oyunculuk için çok kastırman gerek iyi oynayabilmek için , şuan en son kuntigerler bi turnuva düzenlemişti türkiye çaplı orda oynayan çoğu takımı tanırım oyundan kazançları berbat , DotA'da birşey yapabilmek için çok şey olmak gerek , timeing , teamplay , micro-macro üstünlüğü vesaire karşılık tr turnuvasında ödüller ölü , international'a geçen sene bizim kaanlar topladığı bir takımla hwA olarak gitmek için ön elemelerine girdi , naixle naviye dk 0 ken 2 kil verdi Elwind nickli en iyi microlarına sahip oyuncu , sonra çocuk zaten lole geçti , Türkiye'den dünya çaplı DotA 2 de adım olacağını hiç düşünmüyorum.Ama LoL büyük destek veriyor , etrafımda LoL turnuvasına çok denk geldim , daha geçen arkadaşım turnuvadan 500 euro kazandı bireysele düşen para dudak uçuklatıyor , tr turnuvasıydı.LoL oynuyorum ama :D DotA 2 deki oyun zekasıyla eş değer bir oyun zekası yok bence hatta tartışılmaz bilen DotA 2>LoL diyip geçersin direk , ama yapcak birşey yok oyun mantığı yakın kavradım sayılır , etrafımın %90 ı LoL'deyken bence sende geç derim :D çünkü LoL oynuyan çoğunluk Türkiye'de gittikçe artıcak.DotAya gelişme fırsatı verilmiycek verilsede ilerleyecek adamın çok şey yapması gerekli...

zeo64 bunu beğendi.
  11. rd2a

rd2a Üye

Beğenileri:
    65
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Ankara
    Eskiden knıgth online oynardım ne günlerdi be :)

Mertcan44 bunu beğendi.
  12. zeo64

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    evet söylediklerinin hepsine katılıyorum,hwa yı da bilirim elwindi de bilirim kendini tanrı olarak gören elwindi :D türkiyede biraz lol kıpırdanıyor ufak-orta çaplı turnuvalar düzenleniyor,csgo ve dota2 de yok evet fakat herkeste profesyonel gamer olma hedefi olmak zorunda değil ki.ben oyunu zevk için oynuyorum,profesyonel olmak için ayıracağım ne zamanım var ne de belki yeteneğim var.her şeye para açısından bakmamak gerekli bence.

SiR_Arawn bunu beğendi.
  13. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Aynen profesyonel gamer olmak emek , uğraş zaman istiyor.Ama çoğunluk eğlence için oynuyor zaten çevremdede , DotA-DotA 2 servüenim uzun olduğundan camiayı çok iyi gözlemlerdim.LoL DotA ya göre daha kolay olması bana güzel bir hedef vaad ediyor , ilk başladığımda eğlence için oynardım , sonra oyun insanı bir hırsa büründürüyor attığın CWlerle çünkü oyun içeriğine çok farklı şeyler giriyor , oyun zekası , bireysel performans , pick atmak , ileriyi görmek , birbirini tanıma , takım oyunu çok önemli.Bunları beraber getiricek olay sadece şu 5 kişi , beraber oynuycak arası iyi olucak , sık oyun atıcak , aşırı kötü oyuncular olmucak , şu üniversiteyi kazanıyım :) dota 2 takımımdakilerin 2-3 ü loldeydi başka takımlara kaçmışlar :D bir iki onları alcam 5licem biraz hırslı oyun dönmek lazım hep public at at sıkıldım :D

zeo64 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş