Hangi Antrenman Programı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Ceviq tarafından 22 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Ceviq

Ceviq Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Herkeze iyi günler. 9 aydır fitness yapmaktayim. Yaşım 19 boy 177, 9 ayda 87 kilodan 78 kiloya düştüm. Bu süreçte iyi kilo verdiğimi düşünsemde göbek ve göğüs bölgemde epey yağ mevcut. Her sabah 50-60dk kardiyo yapmaktayim. Kilo vermek dışında pek bir gelişme kaydedemedim.
    8 aydır
    Göğüs-Biceps
    Omuz-Bacak
    Sırt-Triceps seklinde çalıştım. Spor salonundaki hoca son 1 aydır omuz hareketlerini göğüs ile biceps günü yaptirmaya basladi.
    Göğüs-Omuz-Biceps
    Sırt-triceps
    Bacak-karın
    Hocanın Verdigi Program
    bu şekilde çalıştırıyordu ve göğüs gunu çok yorucu oluyordu. Sona doğru dumbbelleri kaldircak hal kalmıyordu ve kendim program hazirlamaya çalıştım hacim ve daha iyi verim almak icin hangi program daha iyi olur program hakkında yorumlarınızı bekliyorum eklemem yada çıkartmam gereken yapmam gereken degisiklikler hakkında yardımcı olursanız sevinirim. Kendim hazirladigim program

2. Ceviq

Ceviq Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yardımcı olabilecek kimse yok mu?

3. katleden1995

katleden1995 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    istanbul
    Hocam çok yağlıyım diyorsan bu diyeti önerebilirim kilona göre ayarlarsın.suplementler şart değil burdakileri eksiksiz yaparsan.sadece balık yağı alabilirsin.

Ekli Dosyalar:

4. Ceviq

Ceviq Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Teşekkür ederim ilginiz icin. Diyet olarak degerler tam bu sekilde olmasada cok yakin bir program uyguluyorum ancak sıkıntı beslenmeye dikkat etmeme rağmen gelisme kaydedememem yani anliyacaginiz sorun antrenman programı hangi program daha iyi olur?

5. katleden1995

katleden1995 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    istanbul
    Ben bu beslenmenin programıno yapıyorum haftada 5 gün arka arkaya 1gün dinlenme olarak daha 1 hafta oldu başlayalı ve zorluyor şimdiden.Deneyebilirsin.

Ekli Dosyalar:

Sayfayı Paylaş