HANGİ ÇALIŞMA PROGRAMI DAHA UYGUN

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Berimbau tarafından 10 Mayıs 2005 başlatılmıştır.

1. Berimbau

Berimbau Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar merhaba siteye yeni üye oldum, birçok sorum var yardımcı olursanız sevinirim...

Kilo 115 Boy 1.83, Malum yaz ayları geliyor bir an önce ne kadar kilo verirsem benim için kar.

2 sene kadar Body yaptım, 5.5 sene kadar da capoeira sporu ile uğraştım ama yoğu iş temposu nedeniyle bıraktım. Bir güzelde kiloları aldım.

Sizlere sorum,

2.5 aydır tekrar düzenli olarak salona başladım. Bana tavsiyeniz nedir ilk önce yağlardan kurtulmak için kardiyo'mu yoksa direk yoğun bir ağırlık programına girmekmi...

Artı bana tavsiye edebileceğiniz yağ yakmak için özellikle karın bölgesin özellikle ilaç kombinasyonları varmı.

Saygılar, sevgiler

2. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    cardio + diyet

3. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    merhaba dostum uzun yıllar ara vermişssin ve bence bu sporu yaz geliyor diye yapacaksan hiç yapma kendini yorma! ama bu senin bileceğin bişey ben elimden geldiği kadar yardımcı olama çalışırım elbette ilk önce kardio ile başlamalısın o bile ilk zamanlar hafif tempoda olmalı kendini fazla hırpalamadan üzerindeki hamlığı atman lazım unutma önemli sakatlanmalar olabilir daha sonraki etaplarda kardionun dozunu arttır ve bb geçeceğin zamanda mutlaka kardio ile önce vücudu ısıt ve kardiodan en iyi verim alacağın zaman ise sabah aç karnına yapacağın idmandır ama ben yapamam dersen o ayrı ben en iyi zamanı yazayımda sen yap veya yapma ve bence şu aşamada hiçbir ürün kullanma çünkü 115 kg sın bu yazı sadece idmanlarla ve kardio ile bitirmeni tavsiye ederim.ilaç kullanır ve istediğin sonucu alamazsan hayal kırıklığı yaşarsın sen önce doğal olanı yap spor ve iyi bir diyet programı ile başla dostum umarım faydalı olabilmişimdir ve idman nezaman olursa olsun yemeği en az 3 saat önce yemiş olman lazım tıka basa yiyipte gitme sakın saygılar ;) kendine bir hedef koy bununda sana faydası olacaktır.

4. Guest

Guest Guest

Belli bir zaman icerisinde yag yakmak icin düzgün bir program icine girmen gerekiyor.
    En basta yapin nasil ve vücut yag eritmede nasil davraniyor onu bilmiyorum. Yag eritmek icin kimyasal maddeleri kullanmak zorunda degilsin. Dogal maddeleri tavsiye ederim fakat maddi durumun iyi degilse o zaman dogal bir program takip edebilirsin.

Örnek;

*Her gün 20-30 dakika hafif kosu
    *Her gün 3-5 litre arasi su icmek
    *Her gün salata yemek
    *haftada 4-5 gün Egzersiz(fittnes yada sinav+mekik)
    bunun disinda:
    Corba+Salata+Meyva+sebze+Et(tavuk+balik+hindi)0,5yagda süt
    bu besinleri istediginiz kadar ekmeksiz tüketebilirsiniz.
    günde 200gr ekmek tüketilebilir.
    Cipc+Cikolata+hamurlu yiyecekler+tatlilar yenmemelidir yada haftada cok az bir sekilde tadimlik alinmalidir.

ve simdi geldik en önemli beslenme konusuna.

Bir ögün de gida tüketirken daima gida az olmalidir. Mesela günde 2 ögün tüketen bir insan eger hala kilo aliyorsa, demekki tükettigi ögünleri fazla kakciriyor demektir. Bun'dan dolayi 2 ögünü 4 e bölmelidir. Her ögün hafif olmalidir. Ve karni tam acikmadan da sofraya oturulmamalidir.

5. Berimbau

Berimbau Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yardımlarınız ve düşünceleriniz için çok teşekkür ederim.

6. Berimbau

Berimbau Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sayın panzehir çok açıklayıcı bir liste vermissiniz. Çok teşekkür ederim. Şu anda Cardio ağırlıklı bir program uyguluyorum.

Artı maddi durumdan sorunum yok. Bana tavsiye edebileceğiniz bir ek ürün varmıdır...

SAygılarımla,

7. Guest

Guest Guest

Dogal ürünleri tavsiye ederim. Beslenme planiniz saglam ise o zaman FAtburner diye satilan yag eritici dogal ürünleri kullanabilirsiniz. Türkiyede satisi nerdedir ve hangi markalar vardir orasini bilmiyorum. Internette sitelerden temin etmek mümkündür.
    Burada ilgili arkadaslar vardir onlar sana site adresi yada ürün ismi söyleyebilirler.

8. Deli333

Deli333 Yeni Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    0

burada alabılırsen likit carnitin, eğer olmazsa tablet carnitin ve CLA alabilirsin. bunlar bir nebze yararlı olacaktır. tabiki diet ve uygun çalışma programın ile.

Sayfayı Paylaş