Hamstring kaslari

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve riri tarafından 22 Aralık 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. riri

riri Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bacagimin arkasindaki kaslar kivrimli duruyor ve bi kiz olarak hosuma gitmemeye basladi ayrica kalca egzersiziyle popomu hacimlendirmek istiyorum iyice ancak bacagim daha fazla siser diye endiseleniyorum bacak kaslarimin gitmesi icin ne yapmaliyim sadece bacak calistim daha once popo hic calismadim ama bacakta yag ve kas da var popo yag var ama sekilli ayrica kilo da aldim bu ara

Ekli Dosyalar:

2. cgtyeg

cgtyeg Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Kalça olarak Hip Thrust, Glute Bridge gibi izole hareketler ile verim alabilirsin. Bu iki hareket kalçaya birinci derecede odaklandığı için bacakların pek etkilenmez. Squat ve Lunge için aynısını diyemeyeceğim ki bir çok kişi kalçadan çok bacakları çalıştırdığını bilir zaten. Ha, kalçayı da çalıştırır ama ilk sırada bacaklar gelir. İlla yapıcam diyorsan da kilo verdiğinde oranın gerektiğinden fazla kalınlaşacağını zannetmiyorum. Daha çok sıkılaşacaktır yağ yakımında olduğun için.
    Onun dışına sihirli bir uygulama yok. Kilo verirsen genetiğine bağlı oradan yağlar gidecektir. Yani, yağlar ilk bacaktan da gidebilir veya başka bölgelerden de.
    Kesin konuşamam ama bazı araştırmalar var. Kilo verme aşamasında o yağlı bölgeyi çalıştırdığında o bölgede kan akışının hızlandığı ve böylece yağ yakımı olduğu ama ne kadar doğrudur bilemem.

3. riri

riri Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Pekii tesekkurler
    Peki kas azaltici proteinsiz diyet onerebilir misin

4. Dracarys17

Dracarys17 Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    38
    sakın orda ki kaslar azalsın diye proteinsiz beslenmeye çalışma lütfen. protein sadece kasların değil genel olarak vücudunun yapıtaşıdır.

5. riri

riri Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    E yapicak baska bisey bulamiyorum ve cidden takinti yaptim onceden hosuma gidiyodu ama artik sevmiyorum

6. underworld.

underworld. Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    Ortada ters bir görüntü yok

Sayfayı Paylaş