Haftanın her günü farklı antreman ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve cli0gt tarafından 28 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. cli0gt

cli0gt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Öncelikle iyi forumlar arkadaşlar. Çok fazla vaktinizi çalmadan hemen konuya değinmek istiyorum. Ben yaklaşık 3 senedir evde antreman yapıyorum kendimce döküm ağırlıklar yarı prof sehpa barlar barfiks demiri ve direnç lastikleriyle odamı salona dönüştürdüm. Bu 3 senenin 2 senesi vücut geliştirme yaptım, diğer 1 senede parkur street workout ve muscle and fitnesstaki crossfit antremanlarını yaptım. Çok iyi gelişmedim açıkçası beslenmemden dolayı.Son sene evde dövüş antremanlarıda yapmaya başladım. Tek bir branşa bağlı kalmadan karışık çalıştım. Daha sonra boks ve güreş hocalarından beni değerlendirmelerini istedim. Tekniğin var dediler evde çalışmaya göre iyi ama daha çok fırın ekmek yemelisin dediler. Bu yaştan sonra prof olacağım yok zaten. Sorumsa şu 3 gün vücut geliştirme yapsam, 1 gün pylo ve dövüş antremanı, 1 günde sade dövüş antremanı yapsam, hafta sonuda 30 dakikalık cardio yapsam ve bunlarla birlikte kalori ve protein oranını yukadarda tutsam sizce gelişebilir miyim ? Sade fiziksel görünüş açısından değil, sıçrayış merkez kuvvet dayanıklılık gibi. Şimdiden zaman ayırdığınız için teşekkür ederim.

2. ErenGurturk1907

ErenGurturk1907 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba ,

Yağ oranını , boyunu , kilonu paylaşırsan daha rahat yardımcı olabiliriz ,

3 Gün vücüt geliştirme yerine 4 gün yapıp 1 gün dövüş antrenmanı yapabılırsın ve hafta sonu kardio yerine dinlenmeyi tercih etmelisin bence büyümek için.

Karbonhidrat alımını 450 - 500 civarı yükseltip 150 gram protein alırsan bence bir değişiklik görmeye başlarsın .

Antrenmanda büyük kas grubu - küçük kas grubu yap her gün tavsiyem . Ve büyük kas grubunu herzamna once calıs derim.

Yardımcı olabıldıysem ne mutlu bana

kolay gelsin

Sayfayı Paylaş