Haftanın 6 Günü Antreman Programım Fikirleriniz ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve MeyethologY tarafından 11 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. MeyethologY

MeyethologY Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Merhabalar.Müsabık seviyesinde kick boks yapıyorum.Maçlar bitti, kaybettim ve geldim.Güç eksiğim olduğunu düşündüğüm için Fitness ' a yazıldım sonra tekrar kick boksa geçeceğim.Kilo almak ve hantallaşmak bizim son isteyeceğimiz şeydir.Bende böyle bir programa karar verdim.Görüşlerinizi bekliyorum :

PAZARTESİ (GÖĞÜS+KOL+BOKS)
    Bench Press 4x10
    Üst Göğüs (Bench) 3x10
    Dumbell Pullover 3x10
    Butterfly 3x12
    Barbell Curl 3x10
    Dumbell Curl 3x10
    Boks hareketleri olarak : kıvrımlı barı alıp yumruk atar gibi seri seri çift elle sallamak 3 set, kablolu makinede tek kolu çekip garddayken ileri doğru yumruk atmak 3 er set iki kol için (isimleri varsa bilmiyorum)
    Mekik 3 set

SALI (Cardio+Mekik)

45 dk koşu
    30 dk bisiklet
    5x mekik

ÇARŞAMBA (Sırt+Kanat)
    Cable Row 4x12
    Barbell Bent Over Roll 3x10
    Lot Machine Pulldown 3x10
    One Arm Dumbell Row 3x10
    Barfiks çekebildiğim kadar
    Mekik 3-4 set

PERŞEMBE (Cardio+Mekik)

Salı ile aynı

CUMA (Arka Omuz+Boks)

Temel arka omuz ve boks hareketleri.Ön omuz çalışmıyorum çünkü sırtımda Kifoz problemim var.Ön omuz kaslarım güçlü arka omuz kaslarım güçsüz buda beni öne çekip kambur gösteriyor.

CUMARTESİ (Bacak+Cardio)

Bildiğimiz bacak hareketleri ve cardio.

Arkadaşlar hatalı bir program izliyorsam lütfen uyarınız.Yanlışlarımı belirtiniz.Sırtımda kifoz olduğu için SALI PERŞEMBE CUMARTESİ PAZAR kifoz için esneme hareketleri yapıyorum.Bu hareketler vücut ağırlığıyla yapılıyor ancak gerçekten benim için zorlayıcı hareketler.Amacım kilo almadan güçlenmek, yumruklara ve tekmelere karşı direncimi artırıp, yumruklarımı güçlendirmek, vücudumu toplayıp dahada fit olmak.(Maç için 71 kgden 63 kgye düştüm kaslarım yandı tutuştu tekrar toplamak istiyorum ama fazla kilo almadan.).Görüşleriniz için şimdiden teşekkürler, iyi günler....

Sayfayı Paylaş