Haftada 5 Gün Evde Antrenman Programı Tavsiyesi ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve BayBereli tarafından 8 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. BayBereli

BayBereli Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Selam beyler iş hayatındayım oyüzden spor salonuna gitmem biraz imkansız şuanlık evde boş odalar var odayı spor salonuna çevirecem şuanlık bir kaç alet aldım o aletler ile hafta içi yani 5 günlük antrenman programı öneriniz varmı? Spor geçmişim var fakat vücut yapısı tam çıkmamış, Vücudumu şekillendirmek istiyorum.
    - Beslenme programı önerirsenizde iyi olur şimdiden yardımcı olacak herkese teşekkürler.:heart:
    KİLO= 56 BOY= 178 YAŞ= 19 (EVET BAYA ZAYIFIM MAALESEF:pensive:)
    HEDEF KİLO= 70KG (Zor ama..)

Evimde bulunan aletler; Barfiks Bar, 55KG Ayarlanabilir Halter ve Dumbell Seti, Bilek Güçlendirme Aparatı
    Ayrıca kilo almak için "Hardline Pro Gainer 5000" Almayı düşünüyorum düzenli öğün ile birlikte tüketenler güzel sonuçlar almış okuduğum yorumlara göre sizin görüşünüz/tecrübeniz varsa belirtirmisiniz.

70kg olma dilekleriyle...:D

2. 33serkan33

33serkan33 Üye

Beğenileri:
    128
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    MEMUR
    Yer:
    MERSİN
    e senin bu isteğine uzaktan pt deniyor, beslenme ve antreman proğramı anca o şekilde yardımımız dokunabilir :)

3. BayBereli

BayBereli Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yani ne yapmam gerekiyor yardım etmeniz içino_O

4. BayBereli

BayBereli Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar konu hortlayacak ama bazı arkadaşlara motivasyon olması amacıyla 7 aylık gelişim sürecimi anlatmak istedim.;
    7 ay önce 56 kiloydum.
    ilk olarak internetten araştırarak spor geçmişi olan abilerime teker teker mail attım beslenme ve evde olan kısıtlı aletlerim ile çalışabileceğim antrenman programı istedim sağolsunlar aşırı ilgilendiler ve yaklaşık 3 ay boyunca evde düzenli beslenme ve spor ile 56kg'den 64kg olmuştum. daha sonra spor salonuna yazıldım 4 aydır gidiyorum ve 7 ay önceki hedefim olan 70kg'yi geçtim 75KG'yim ve şimdiki hedefim 80KG :)
    Tavsiyem şu yönde olacak spor yaparken ve spordan sonra aynadan kendinize bakıp motive olmaya çalışmayın ben evdeki bütün aynaları kaldırdım sadece pazar günleri yani haftada 1 gün fotoğraf çekip fotoğraftan gelişimimi takip ediyorum. Herkese başarılar dilerim...:sun:;)

Güç aşkı bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş