Haftada 5 gün antreman yapılır mı öğrenciyim Yardım ve programım

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve MrKaan tarafından 18 Nisan 2022 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. MrKaan

MrKaan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa
    Öncelikle herkese merhaba yaklaşık 3 aydır spor yapıyorum 180 54.5 kilo başladım yag oranim 7 idi. Şuan 60 kilo oldum yağ oranim 10 olmuş hoca iyi ilerliyorsun diyor benim aklıma çok takıldı ilk ay klasik full body çalıştım 2. ve 3.ay split çalıştım ve programımı değiştirdiler 3 e bölünmüş şekilde eski programa benziyor ama içine 3 4 hareket değişik ama aklıma takılan şey şu ben öğrenci olduğum halde yulaf pirinc tavuk yumurta zorda olsa yiyebiliyorum pek bi işimiz olmadığı için fakat bu programda haftada 5 gün gelmem gerekiyor program şu şekilde 1. kısım : göğüs kol ve karin toplam 7 hareket 2. kısım : sırt arkakol karın 7 hareket 3.kısım : omuz bacak kalf 10 hareket aklıma takılan şey şu ben her kasi haftada 2 kere çalışmak daha iyi verim alabileceğimizi duydum çoğu yerde öyle diyor ve bu programla 5 gün spora gitmem gerek 2 kere calistirabilmek için ama beslenmek 4/4 luk değil kilo zorda olsa 5 kilo alabildim şimdi bu programla kilo almam çok zorlaşacak gibi duruyor ve herkese aynı program veriyorlar yanimda 3 aydir giden amcada tıpatıp aynı şeyleri yapıyoruz sizce ne yapmaliyim kendime program yazıp üst alt olarak 4 gün mü gitmeyelim yoksa bu program iyimi yardımlarınızı bekliyorum boşa 3 ayım gitmesin 6 aylik yazildim ilk 3 ayda güzel gelişme yakaladım

Sayfayı Paylaş