Hafta da kaç gün yapmalıyım?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Ernn tarafından 23 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Ernn

Ernn Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    beyler ben spora yeniden başladım zayıfbiriyim ve kilo almam lazım hemde acil şekilde. Çünkü 185 boyunda 60 kiloyum. Hocam 1 gün ara ile gel dedi fakat ben staj yapıyorum haftanın 3 günü ve staj günleri hem yorgun oluyorum hem de iyi beslenemiyorum. Pazar, Pazartesi, Salı olmak üzere haftada 3 gün gitmek istiyorum aslında. Haftada 3 gün kafi benim için çükü amacım kilo almak. Hocam ise olmaz 1 gün ara ile gel diyor. Ama durumlaardan ötürü gitsem de başarılı olamam gibime geliyor. Ard arda gidince bir sıkıntı olur mu? Bir sonraki idmana kadar 24 saat geçiyor zaten.

2. Atatdemir

Atatdemir Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Staj döneminde yorgun oluyor vücut bende biliyorum bir kaç yıl önce bende öyle bir durum içindeydim. Sana tavsiyem 3 gün Full Body çalışarak ve düzgün beslenerek yağsız olabildiğince kas almaya bak ilk 6 ay temel vücut hareketlerinden oluşan bir full body git. Spora gidiceğin günleride staj günleri dışındaki günler seçer ve araya 1 gün ara koyarsan kafi...

Şimdiden kolay gelsin.

3. elite35

elite35 Üye

Beğenileri:
    516
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    İzmir
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;
    - Daha önce benzer bir konu açılmıştır.
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.
    Link : https://www.bodyforumtr.com/threads/haftada-kaç-gün-idman-yapilmali.1788/

Arama Kelimeleri : Haftada Kaç Gün İdman

Yukarıdaki arama kelimelerini arama bölümündeki "sadece başlıklarda ara" sekmesini tıklayarak aratınız. Çıkan arama sonuçlarından sorunuza en uygun bulduğunuz başlığı inceleyiniz.Aradığınız cevabı bulamadığınızı düşünüyorsanız dahi sorunuzu o başlıkta sorunuz.Çok özel bir durum olmadıkça yeni başlık açmayınız.Aksi takdirde başlık kirliliğine neden olursunuz.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş