Hacimlenmek ve Definasyon Konusunda yardım

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Juxs tarafından 13 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Juxs

Juxs Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Şimdi birşey uygulamaya karar verdim sizlerede danışmak istedim kafamda şuan 2.5 ay bulk var boyum 1.81 kilom 79 yaşım 24 Vucut gelişimine başlıyalı 5.ayım
    85 kilo ile başladım 79'a düştüm diyet yaparak 5 ayda gelişe bildiği kadar gelişti neyse konuya girelim

Dediğim gibi kafamda 2.5 ay ağırlık antremanı ile bulk yapmak var günlük 250 300 gr karbonhidrat alarak aynı zamanda da kardiyo yapıp aşırı yağlanmayı önlemek var 2.5 ayın sonunda parçalama ve kardiyoyu sıkılaştırsam nasıl olur düşünceleriniz için şimdiden teşekkürler

2. Tolgahantt

Tolgahantt Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğretim üyesi
    Yer:
    Türkiye
    Karbo vücut isterse ver kardeşim 300 gram kadar.Yağlanmaya yatkınsan fazla yükleme.Zaten her hafta tartılırsan ve bel çevreni de bilirsin.Ordan algılarsın aldığın karbonun sana miktarca yarayıp yaramadığını.Burdan bizim bunu bilmemiz mümkün değil takdir edersin ki.
    +Şu aylar definasyon için iyi bence.Sıcaklar.Bu arayı da low karbo diyetiyle geçirebilirsin.Kolay gelsin şimdiden.

3. Juxs

Juxs Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Şu anlık kışın ortasına kadar bulk a girmeye karar verdim kışın ortasına kadar bulk yapıp yaza kadar definasyon yapacağım lol karbo diyeti ile parçalayacağım vucudu teşekkürler karın bölgem yağlanmaya yatkın evet ama azim ettin inşallah bu sefer 4 den 6 yapacam

Sayfayı Paylaş