Hacim kazanmak.

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Hakan Taskın tarafından 15 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Hakan Taskın

Hakan Taskın Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Önceliklemerhaba arkadaşlar, iyi forumlar

1 Ay önce kilo almak için spora başladım. Fakat ilk ay hastalıktan dolayı 2 hafta kadar gidemedim ve şu an 2. aydayım. Hocanın verdiği yeni program hareketlerinde zorlanma yaşadığımı söyledim ve ilk ay programıma biraz daha devam edebilir miyim diye sordum. 2 hafta kadar bi süre çalışmadıgım için olumlu baktı. Bende 2 haftadır ilk ay programımın 1. ve 2. gün hareketlerini birleştirerek her gün yapıyorum. Arkadaşlar vücudunun dinlenmesi gerektiğini bir gün göğüs-kol çalışıyorsan diğer gün bacak-omuz , ertesi gün arka kol kanat vs. çalışmamı aksi taktirde gelişmemin zor oldugunu söylediler. Sizce bu konuda haklılar mı ? ( Programım hemen bittiği için birleştirdim arkadaşlar bu arada). Bir diğer sorum ise benim öncelikli amacım kilo almak herşeyden önce. 17 yaşındayım ve 178 boyum var. Kilom 57. Sizce hacim kazanmak için zor ağırlık az tekrar mı yapmalıyım yoksa kaldırabildiğim rahat ağırlık çok tekrardan mı daha fazla yarar görebilirim ? Birde ek olarak söyleyim ki karbonhidrat tozu kullanmamı önerdiler ve 3-4 haftadır kullanıyorum devam etmeli miyim ?

Son olarak başlangıç ve 2. ay arasındaki farkları yazacağım. Antrenörüm çok iyi gittiğimi söyledi gelişme açısından. Yorumlarsanız Sevinirim :)

Göğüs:76-85
    Omuz:90-99
    Kol:26-28.5
    Göbek:60-77
    Kilo:51-57

2. aslangur

aslangur Üye

Beğenileri:
    677
    Ödül Puanları:
    123
    antrenör çok iyi olduğunu mu söyledi :D kardeşim biraz dikkat et belin 2 ayda 17 cm kalınlaşmış şaka mı bu ? tamam çok zayıfsın fazla yemen lazım ama biraz daha dikkatli olmalısın

3. Secretsoul

Secretsoul Üye

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    28
    Bu hızla göbek bir dünya rekoru kırabilir. Biraz daha yavaş kilo alımı olabilir:)

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Hakan Taskın

Hakan Taskın Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    O göbek ölçümü karnım şişken yapılmıştı o yuzden fazla çıkmış olabilir. :D

Secretsoul bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş