hacim almak isterken mekik cekmek

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve meme1 tarafından 22 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. meme1

meme1 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    s.a ben hacim almak istiyorum ilk aylarda pek mekik çekmedım suan 4.ayımdayım baya gelısım oldu 53 kiloydum suan 63 kiloyum omuzlarım 103cm di suan 120cm gogusler 88cmdi suan 102cm kollar 27di simdi 31 ama son aylarda 3-4tane mekık haraketini duzelı olarak her gun yapıorum haftada 5gun gıdıorum spora her spor sonunda yapıorum ama biraz kilo kaybettım 1kg falan hocam dedi mekik cekmemen lazım zayıflarsın dedi sizce hacim almamı etkilermi mekik yardımcı olursanız teşekkur ederım

yada haftada 5gun gıdıyorum ya 6 gun gıdeyım 6. gun sadece mekık calısıp cıkayım yada hıc mekık cekmeyım suan baklavalarım cok guzel adonis falan ama hacim almak istiorum sıkıntı olur galiba yardımcı olanlara tesekkur

2. draxex

draxex Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Haftada 1 gün çek hacim döneminde sorun olmaz

3. meme1

meme1 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çarşamba ve pazar günleri dinleniyorum o gunlerde evde cekeyım ozaman maksat yağlanma olmasın karın kasları gitmesin. Mesala agıt bi şekilde güzel benc pres calısdım sporun sonunda gene 3-4 mekık haraketını yaptım heralde gelısmem dimi eririm çünkü 1aydır duzenlı yapıyorum mekik i 1 aydır omuzlarım falan hala 120 artmadı kılomda dusdu beslenemde skntı yok 5yumurta 100gr peynr falan

4. dmr

dmr Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    -
    Yer:
    Ankara
    Karın çalışmayla diğer yerlerin erimesi gibi bir mantık yok şimdi :) Ve eğer karına hacim kazandırmak istiyorsan diğer antrenmanların içine kafana göre koymaktansa haftalık antrenman proğramının içine dahil et haftada 2 veya 1 gün onuda çalış

5. Aranel

Aranel Üye

Beğenileri:
    611
    Ödül Puanları:
    123
    Mekik çekmek zayıflatmaz, yağ yakımı için nabzının belirli bir seviyede uzun süre sabit kalması lazım. buda ancak kardiyo veya yüksek tempolu ağırlık antremanlarıyla mümkün. mekik sadece karın kasını çalıştırır, o bölgedeki yağları veya genel olarak yağ yakmaz.

dmr bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş