HACİM İÇİN PROTEİN TOZU MU YOKSA GAİNER MI ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Corwan tarafından 11 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Corwan

Corwan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Sevgili abi ve kardeşlerim ben önceden 1,5 yıl spor yapıp belirli bir düzeye ulaştıktan sonra sağlık sorunum yüzünden sporu bırakmıştım.Son 1-1.5 aydır tekrar başladım ve kaslarımın alt yapısı olduğundan toparladım kas yapım var yani.Şimdi kafamdaki soru ben var olan kaslarımın kas olarak hacim kazanmasını gainer ile mi sağlarım yoksa protein tozu mu? Şuan kullandığım HARDLİNE WHEY 3 MATRIX protein tozunun bana yararı olur mu? Cevaplarsanız sevinirim :)

2. Chucky91

Chucky91 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Kilo alımı için gainer kas yapımı için protein tozu. Kilon eksikse kilo alarak hacim yapabilirsin. Absürt bir örnek vereyim 50 kilo bir insan ne kadar hacim yapabilir ki? Protein tozu ise antrenmanlardan sonra yeterli proteini alamıyorsan takviye olarak işe yarar. Oda hacim için işe yarar. Şöyle ki antrenmanlardan sonra kaslar şişer ve 1-2 güne söner. Eğer antrenmanlardan sonra ne kadar iyi beslersen ve dinlendirirsen zamanla o kadar az söner yani gelişir. Yani sonuç olarak her ikiside hacim yapar ancak kilon eksikse kesinlikle gainer ile hacim yap protein tozunu yeterli kiloya ulaştıktan sonra almanı tavsiye ederim. Zaten gainerın içinde de protein tozu var en azından benim ki öyleydi.

3. Eugen Sandow

Eugen Sandow Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    hacim için harcadığından fazla kalori!!!!!!!! bunlar mumkunse sağlıklı şeylerden olsun. ve bol bol protein!! protein, p ro t e i n.
    tozdan mı alırsın sıvıdan mı alırsın farketmez. günlük düzgün protein al.

Son düzenleme: 12 Aralık 2015
  4. aslangur

aslangur Üye

Beğenileri:
    677
    Ödül Puanları:
    123
    Hacim içinde kalori ayarlaması
    Parçalanmak içinde kalori ayarlaması
    Kilo vermek içinde kalori ayarlaması
    Aklına ne geliyosa kalori ayarlaması
    Gördün mü 2 sine de ihtiyaç yokmuş

5. octeniskrup

octeniskrup Üye

Beğenileri:
    2.399
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Finansal analist - personal trainer
    Yer:
    Yurtdisi
    Hacim icin gunluk ihtiyacindan daha fazla kalori gerekli..olay bu yoksa supplement filan hikaye..

Eugen Sandow bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş