Hızlı kilo vermek için ne yapmam gerekiyor?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Eren8h689 tarafından 28 Nisan 2021 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Eren8h689

Eren8h689 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Öncelikle kendimi tanıtayım,
    Ben Eren 18 yaşındayım.
    Ortalama 125 kiloyum
    Küçüklükten beri kiloluyum diyebilirim. Ama özellikle son 5 yılda çok kilo aldim. 8. sınıfta ilginc bir sekilde elektrik çarpması sonucu her iki bileğim de kırıldı. O günden beri cok kilo aldım.
    Neredeyse 2 yıldır sigara içiyorum.
    Yaş 18 kilo 125
    Göbek, kalça ve bacak kısmım çok yağlı. Yanaklar, boyun çevresi biraz yağlı. Aynaya bakıp kafamı sola ve sağa eğince sarkıyor. Kilomdan dolayı dışarı çıkmaktan korkuyorum. Çok stres altında hissediyorum. Pandemi sebebi ile okula da gitmiyorum zaten. Bu yıl üniversiteye gidebilirsem kilolu gitmek istemiyorum. En azından 95 olmam şart. Lütfen yardım edin...

2. Eren8h689

Eren8h689 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Boyum 1.83

3. de517

de517 Üye

Beğenileri:
    270
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Satranç Antrenörü
    AİLEN İLE HALLETMEN GEREKEN BİR DURUM BU. ELEKTRİK ÇARPMASI SONRASI VÜCUT HORMON İŞLEVİNDE DE DEĞİŞİKLİK OLMUŞ OLABİLİR. HİPOFİZ BEZİ ETKİLENMİŞ OLABİLİR. DOKTORA GİDİP GEREKLİ TÜM TESTLERİ YAPTIRMAK GEREK. ELEKTİRK ÇARPMASINDAN ÖNCE OBEZ BİR BİREY OLUP OLMADIĞINIZI BİLMİYORUZ. İNSÜLİN DİRENCİ OLUP OLMADIĞINI DA BİLMİYORUZ. ERTELENMEMESİ GEREKEN BİR DURUM.

EĞER HERHANGİ BİR SAĞLIK PROBLEMİ YOKSA ANTRENMAN VE BESLENME ÖNERİLERİ VERİRİZ. DİYETİSYEN ÖZEL OLMAK ZORUNDA DEĞİL, DEVLET HASTANELERİNDEN DE RANDEVU ALABİLİRSİNİZ.

Sayfayı Paylaş