Hızlı kilo verme, cardio ve body

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Sonçükücü tarafından 13 Temmuz 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Sonçükücü

Sonçükücü Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba,
    Foruma yeni katıldım ve yeni başlayanlar bölümlerini okudum. Yaşım 18 ve bu sene üniversiteye başlıyorum. Boyum 185 cm ve kilom 120. Lisede 1 sene boks yaptım, daha sonra üniversite sınavı nedeniyle 1 sene ara verdim. Şimdi kick boks ile beraber diyet ve body çalışması yapmak ve fit olmak istiyorum ancak aşırı kilomu nasıl kontrol altına alacağımı bilemedim. Hızlı bir şekilde kilo vermem için almam gereken bir ekstra supplement var mıdır, bu kiloyla birlikte başlayacağım programda forumda belirtilen yeni başlayan programında yapmam gereken değişiklik nedir yardımcı olursanız çok mutlu olurum :)

2. Xcom

Xcom Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    fit olmak istiyorum ancak aşırı kilomu nasıl kontrol altına alacağımı bilemedim. =Beslenme + Antreman
    ekstra supplement var mıdır = Yeni başladıysan bence alacaksan Toparlayacı al.
    -Bu arada low carb diyeti yapmanı öneririm en etklisi bu senin için şuan diye düşünüyorum.
    -Karnitin gibi sup. alma para tuzağıdır.
    -Önce bir Salona yazıl hocayı ölç tart, antreman programı verirse burdaki bilgili kişilerden program hakkında görüş al zaten yapman gerekenleri söyleceklerdir sana :) Başarılar

Sayfayı Paylaş