HİKAYE TADINDA BEFORE-AFTER HİKAYESİ

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve skill4getz tarafından 10 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Değişimi nasıl buldunuz ?

1. Güzel

oy sayısı 11
    68,8%
  2. Kötü

oy sayısı 3
    18,8%
  3. Orta

oy sayısı 2
    12,5%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. skill4getz

skill4getz Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Balıkesir
    Geçen sene 16 yaşındaydım, yaklaşık 55 kilo felandım. Boyum 1.76 olduğu için hep zayıf bir çocuktum.Çelimsiz ve kuvvetsizdim. Bodye merak salmıştım, artık benim için her şey farklı bir seviyeye geliyordu.Hayatımda artık bir amaç vardı, bir hedefim vardı.Yaklaşık bilinçsiz şekilde 3 ay boy geçmişim oldu. Henüz 1. ayımdayken kız arkadaşlarım beni denize çağırdı.Denize gittim ve hayatımı değiştiren bir olay yaşandı.Arkadaşlarımdan birisi " bu ne böyle sen hiçbir şey yapamamışsın, ve yapamazsın da" dedi. Bu söz benim hayatımı değiştirdi.3 ay boyunca beslenmeden bilinçsiz bir şekilde saatlerce acı dolu antremanlar yaptım. Bu antremanlar sırasında deadlift yaparken 2 yerden bel fıtığı oldum ve 5 ay spor yapamadım. Doktor bana bir daha ağırlık kaldırırsan yürüyemezsin, çok ağrılar çekersin dedi. Ama bırakamazdım, yarıda kalan bir hesabım vardı. En önemlisi bir hedefim, bir hayalim vardı.5 ay sonucunda tekrar bodye yazıldım. Kilom 65 idi boyum ise 1.80. Bu sefer bilinçli çalışmaya başladım ve sağlam bir bulk dönemi geçirdim. 4 ay oldu başlayalı ve şuan 78kiloyum. Ne olursa olsun pes etmeyin arkadaşlar. Saygılarımla :) 600880_1437413739812968_339477166_n-horz.jpg

Furkan Karazeybek, cekhemir ve bodykazm bunu beğendi.
  2. -Nothing-

-Nothing- Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Dostum güzel hikaye, insan kafasına koyduğu zaman azmin önünde hiç bir şey duramıyor demek ki. selamlar

skill4getz bunu beğendi.
  3. Schwarz

Schwarz Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    28
    4 ayda son haline geldiysen gerçekten bravo. 1.5 yılda gelemedim henüz o hale

4. ReLax35

ReLax35 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    5 aydır yapıyorum bende bu sporu gerekli özenide gösteriyorum dediğin gibi arkadaş 4 ayda böle olduysa vah halimize ki ama bana inandırıcı gelmiyor , toplamda kaç ay sporla uğraştın ?

5. skill4getz

skill4getz Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Balıkesir
    Dostum 3 bilinçsiz sadece ağırlık kaldırdım, ve güçlendim. Ondan sonra 4, 4.5 ay sonra çok sıkı bir bulk diyeti uyguladım ve 1 kere bile taviz vermedim. Her antremanda kusacak seviyeye kadar çalıştım(Bilinçli olarak). Saygılarımla-
    --- Mesaj birleştirildi, 11 Nisan 2015 ---
    15 Nisanda 5 ay olucak dostum, teşekkür ederim
    --- Mesaj birleştirildi, 11 Nisan 2015 ---
    Aynen kardeşim, çalışmaya devam ediyorum. Motivasyonunuz arttıysa ne mutlu bana

6. bodykazm

bodykazm Üye

Beğenileri:
    286
    Ödül Puanları:
    73
    Azimli olman çok güzel hırs bazen başarıya bazen başarısızlığa götürür mutlaka her konuda ölçü yapmak daha faydalı olur hedeflerimizi hayata geçirebilmek için vücut geliştirmek inanılmaz öz güven sağlar fıtık geçirmekten öte kas yırtılmasına bile sebebiyet verebilirsin vücudunu geliştirmek yerine kendini çökertmek de var :eek: ama doğru biçimde ve kendi vücut hacmine göre ağırlık kaldırırsan senin için daha faydalı olur fakat yine de gelişimin iyi seviyeyi en rahat geliştiren egzersiz hareketleri benim tavsiyem Şınav,Barfix,Squat,Mekik ağırlık da kaldır ama bunları da çalış evinde mutlaka kapı barfix'si yokta monte ettirmeni daha çok başarılı ve daha sağlıklı :D olman dileğiyle başarılar ;):cool::D

skill4getz bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş