1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Guardbody Bulk Dönemi

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Despo tarafından 3 Mart 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. B3RkOvi

B3RkOvi Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    aaaaaaaaaa :D bizim salondan bahsediliyor :)

2. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    faruğun zaten daha iyiolması lazım.benim altımdada suplament dükkanı olsa yalar yutarım ihtiyacım olanları.ama en son başlayıpta birçok arkadaşımzıı geçtiğine dair bende duyumlar alıyorum.henuz kendisi ile birebir tanışma fırsatımız olmadı fakat ikimizde bir dönem aynı işi yaptığımızdan yanına davet etmişti.Uğur bulk donemde 100 kilonun uzerıne çıkmıştı ama şu an diyetteyim diyor daha kotu olmuş.akşam saatlerinde gelen Mustafa var birde.Efsane mobilyanın müdürü.o da saglam ilerliyor.ismi geçen kişilerin belkide tamamına yakını benim yazdığım programları sporun ilk donemlerinde kullanmışlardır.bana benzeyen olmadı şimdiye kadar. o yuzden hepsi ayrı bir mutluluk yaşıyor :)

3. BaBe ShaQ

BaBe ShaQ Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Manisa-Merkez
    Mustafa hergün 6Bin mekik çekiyor.. Ama Biner biner sayarak :lol: :lol:
    Bide minderin tepesine çıkıp yoga yapıp yerden 30 cm havalanmayı deniyor :lol: :lol:
    Bende yarılarak gülmekten karın kası çalışmış kadar oluyorum sayelerinde :D

4. kutlukan

kutlukan Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    73
    konu eskimiş ama ben yeni gördüm o yüzden kusura bakmayın...terlikleri askerde de vardı guardbody kardeşimin...ben it gibi nöbette titrerken terlikle nöbetçi götürür getirirdi ayağında terliklerle:))... tanımaktan onur duyduğum sağlam dürürst ve sözünün eri nadir insanlardandır guardbody kardeşim...yakından resimlerden de irirdir bu arada...ben askerde bi deri kemik akldım bu adam tersine kilo aldı bir tek bunu çözemedim:)))

5. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    yok be oğuzum ne kilo alması.96 gittim 79 döndüm.şimdi ikimizde toparladık ya gerisini boşver.askerde benim haricimde birde ankaralı mete vardı.adını terliksi mete koymuştum.ben nöbetlerde giyerdim ama adam tüm askerliği terlikle geçirdi.ne günlerdi be.yemekhanede terliksi mete,sinemada sen,revirde be ve eğitim alanında ise vazgeçilmezimiz sümüklerin efendisi soma'lı hasan.
    neyse millet özelden yazın kardeşim demeden ben burada bitireyim.inşallah yaza doğru yeni resimlerimi yüklerim.şimdilik herşey yolunda gidiyor fakat terliklerim çalınmış.yeni resimler biraz eksik olacak.

6. bodykolik

bodykolik Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    guardboy kollar sağlam maşallahın var:D

7. /Bulut\

/Bulut\ Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İzmir ve Muğla
    forumun en çok sevdiğim üyesi guardbody arkadaşım deneyimine ve bilgisine çok güveniyorum bugüne kadar pekçok konuda yardımını esirgemedi sağolsun zaten vücuda söylenecek birşey yok muhteşem buarada manisada olduğunuzu yeni öğrendim bende muğlada öğrenciyim aslen izmirde oturuyorum yakınız yani fırsat olsada birgün sizi görme şerefine nail olsam hem birde terlik alır dönerdim :D

guardbody bunu beğendi.
  8. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    teşekkürler bulut.o resimler oldukça eskidi.yeni halim üzerine biraz katlnmış hali ile 105 kilo.muğlada mavi çatıda az zamanım geçmedi.ğizmir dersen benim için yaşam=eğlence olarak gördüğüm tek yer.umarım görüşürüz.bilgide bencilliğie yer yok,paylaşım için varız.

/Bulut\ bunu beğendi.
  9. CEMS22

CEMS22 Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İZMİR
    İzmir benim için yaşam=eğlence olarak gördüğüm tek yer demişsinde bende daha dün bir iş için manisadaydım daha önce de bi kere spin den atlamak için gitmiştim şehri çok bilmiyorm ama gördüğüm kadarıyla neden öyle dediğini anladım sanırım :) mutlaka vardır ama pek spor salonu da göremedim, ama açılabilecek birçok güzel yer gördüm.. bu arada bende yeni fotoğrafları merak ediyorum,umarım eklersin..

10. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    cem manisa izlenimin aslında doğru sayılır.ben denizliye benzetiyorum daha çok.bir tane ana cadde var ve bütün alışveriş yapabileceğin ve dostlarınla karşılaşacağın yerler bu cadde üzerinde.oturup sohbet edecek yer 1-2 tane var ama 25 yaş üzeri takılan pek yok.oturuncada kendini garip hissediyorsun.etraf liselilerle dolu yani anlayacağın.
    spor salonu konusunda ise biraz fazlasına sahip.4 tane lüks spor merkezi var.bu merkezlerde sauna vs falanda var.bunların haricindede düşük gelirliler için orta sınıf diyebileceğimiz 4 salon daha var.birde benim fabrikanın içinde çalışanlara özel bir salonumuz var.benim için büyük bir kolaylık oldu bu.
    yeni resimler için acele etmiyorum çunki yağ yüzdemi biraz aştım.yinede ölçülerimden memnunum.1 ay aradan sonra bugün kolları ölçtüm ve soğuk 48 çıktı.senin kadar kurumam söz konusu değil.iradem oldukça zayıf.umarım bir aksilik olmazda yeni terliklerimle resimleri eklerim:)

11. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Gercekten helal olsun guardbody..Azmınle , olculerınle , bılgı ve tecrubelerınle bızler ıcın ornek kısılerdensın..

Insallah yenı fotolarınıda kısa zamanda koyarsın..Oldukca merak edıyorum suankı halını cunku..Bu arada bende ızmırlıyım ve babamda manısada calısıyor belkı bırgun yolum sızın salona duser...:)

guardbody bunu beğendi.
  12. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    neden olmasın umur.yolu bu tarafa düşen herkesle oturup bir acı kahve içmek isterim.şu sıralar bu tür keyiflerden biraz uzak kaldım ve arkadaşlarım kızıyorlar.malum ay sonunda kız babası oluyorum.bu telaş içinde bazı fedakarlıklar gerekiyor.yorumların ve düşüncelerin için ayrıca teşekkürler.

umur35 bunu beğendi.
  13. m.o.k

m.o.k Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Sales
    Yer:
    Denizli
    2007 yılında eklenmiş sanırım bu resimler o yüzden yorum yapmak istememiştim.Ama tekrar güncel hale geldigi için yorum yapmadan geçmek istemedim.Bulk dönemide olsa vücut kendini belli ediyor her şekilde.İzmire olurda yolum düşerse bende yanına bir ugramak isterim.Calısmalarında basarılar.

guardbody bunu beğendi.
  14. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    haberim yoktu..inşallah sağlıklı doğar yiğenimiz..şimdiden gözün aydın diyorum guardbody..

guardbody bunu beğendi.
  15. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    teşekkürler diez.darısı herkesin başına diyeceğim ama önce bir götürülerini göreyim ondan sonra sizlerede dilerim:)

16. Klitschko

Klitschko Yeni Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Boksör Ve Öğrenci :)
    Yer:
    Kadiköyyy..
    Şöyle kollarım olsa ne güzel olurdu gerçekten.Benim tricepsler iyi ama bicepsler tabiri caizse koyuver gitsin kıvamında.:)

guardbody bunu beğendi.
  17. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Guardbody oncelıkle tebrık ederım..Insallah allah dıledıgın gıbı buyutmene yardımcı olur cocugunu..

guardbody bunu beğendi.
  18. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Kız babası olarak tebrik ederim allah analı babalı büyütsün.

kız çocukları hakkında tüyo vereyim önceleri anneye sonra babaya düşkün olurlar :D

guardbody bunu beğendi.
  19. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    flexor sen bu konuda benden bir hayli önden gidiyorsun.eminim zaman geldikçe senden daha çok tüyo isteyeceğim.daha önce evde 2 tane yeğen büyüttüm ve her ikiside anne ve babalarından önce benim adımı sayıklıyordu uyandıklarında.aynı ateş içimde yanmaya devam ediyorsa eminim bu özveri ile babacı bir çocuk büyüteceğim (aman anne duymasın bu lafıma oldukça kızıyor).

FleXoR bunu beğendi.
  20. Klitschko

Klitschko Yeni Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Boksör Ve Öğrenci :)
    Yer:
    Kadiköyyy..
    Konuyla alakasız ama bende tavsiyede buluniyim.Bende 14 yaşındayım babamı cok seviyorum sonucta babam o benim.Ama cok sinirli birisi ve sabırsız.Lütfen ne olursa olsun cocuğunuza karşı sakin olun.Babamdan en uzak durmak istediğim zamanlar beni başkalarıyla kıyaslaması ve sonunda tartışıp sinirlenmesi bağırması beni ondan cok uzak tutuyo ama sonra gönlümü alıyor.Umarım faydam olmuştur.:)

guardbody bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş