1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Guardbody Bulk Dönemi

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Despo tarafından 3 Mart 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. goldtrapper58

goldtrapper58 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    hocam yeni fotolar beklıyoruz geciştirme bizi senin rsimleri bulmusken somurelım zaten paylasım pek olmuyor bu aralar bende salondakı arkadaslarımınkı cekıp cekıp eklıyorum yaknında gne ekleyecegım :D

2. CENTAUR

CENTAUR Guest

Canavar gibisin guard, 47,5 cm kol çok iyi imrendim doğrusu, fotoğrafı çektirirken biraz karın kaslarını kontrol etseydin göbeğin hiç ortaya çıkmayacağı belinin çok kalın olmadığından belli.

Madem konu açılmış bari soyunma odasında veya evde birkaç tane daha foto çektirsende gözümüz gönlümüz açılsa çift biceps, sırt falan :p .

3. Gaara

Gaara Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    guardbody, çok teşekkürler hocam cevap için :)

4. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    centaur inan kendime göre en zor şartlarda çalışıyorum.bundan 5-6 yıl önce aklım neredeydi acaba.ozamanlar hem vakit hem diğer yönlerden tamamen rahattım.neyi başardıysam son 2-3 yılda yaptım.buradaki herkes benim gibi şartlarını zorluyor ama önemli bir nokta varki benim zamanımda böyle güzel bilgiler yoktu.internet yoktu daha doğrusu :) bu site ve benzeri kaynaklardan aldığı bilgiler ile daha ben yapamıyorum diyen olursa ben sporu bırak derim.
    karın kasını kontrol edemedim çunki foto habersiz çekilmişti.habersiz oldugundan hareket halinde ve net çıkmamış zaten.diyet bitsin yeni terliklerimle yeni pozlar yollayacağım.Herkese teşekkürler.

5. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    guard resimdeki görüntü ile geçek görüntü arasında fark olabilir. üst vucut olarak iyi duruyorsun ama söğlediğin gibi karın kısmı bu foto da yağlı görünüyor. kollar falan sağlammış 47.5 iyi bir ölçü. bu arada boyun ve kilon nedir belirtirsen seviniriz. biraz yağ atıp kollarıda define yaparsan 45 falan süper durursun. gerçi senin amacın ne onu bilemiyorum. belki daha da kalınlaşıp ondan sonra yontayım diyorsundur. neyse kolay gelsin...........

6. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    karın kısmında aslında kat kat yağ goruntusunden ziyade bombe var desem daha dogru olur.çunki sarkmış haliyle veya goruntusu ile yağ yerine bombe var ama dediğim gibi bu resımde hareketten dolayı daha fazla çıkmış.boy 173 kilo 96'a düşürdüm.kollarda daha once daha az ölçü ve daha fazla yağ vardı.fazla değil daha 3 ay önce falan.hem ölçüyü arttırdım hemde yağ yüzdesini aşağıya çektim.amaç diyet olunca benim vucut normalden hızlı bir tepki veriyor.amaç hiçbir zaman tam define olmak değil ama bu halimden birazcık daha define olursam yeterlidir.45 yapayım yeter demiştim ama ölçüyü biraz geçtim gibi.bu boyla biraz fazla kaçıyor sanki ama dur demekte içimden gelmiyor.en son diyet donemındede 1cm kadar ölçü alıp noktayı koymayı planlıyorum.hayırlısı.yorumlarına teşekkürler.

7. bukatto

bukatto Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    açıkçası merak ediyordum guard nasıldır diye? kollara bakınca aklımdan geçen ilk düşünce, "dünyanın yükünü sen mi kaldıracaksın?" oldu :)

ne alakası var bilmiyorum ama aklıma bu geldi ister istemez. kollar balon gibi olmuşşşta net bir foto daha açıklayıcı olacaktır muhakkak ;)

8. Mpoison

Mpoison Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    İyi yolda gittiği belli o göbekte gittmi yolun sonu parlak...

9. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    yolun sonu malesef zaten yaklaştı mpoison kardeş.sporu bu sene eve taşımayı düşünüyorum ve daha fazlasını yapmam engelleniyor.sağlık olsun.bunu korusam oda yeter bana.

10. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    sağol bukatto ama öyle bir yazmışsınki şimdi bu maili işyerinde okuduğum için şeytan diyor git birkaç tane forklift kaldır :) biraz daha gaz gelse kendi hırsımdan sandow gibi ölüp gideceğim demekki.az bir zaman sonra daha define halde çekilmiş fotolarla umarım gözlere son bir kez hitap ederim.amaç bu sene Manisada tek olmaktı.olabilirsem kendi açımdan tatminkar bir şekilde rutine bağlayacağım.

11. BaBe ShaQ

BaBe ShaQ Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Manisa-Merkez
    guardbody o bel ne zaman incelir,hükümetten tarzan meydanına kadar olan mesafede ne zaman ince belle dolaşırsan o zaman yorumun kallavisini yapıcam :D

Ama kollar yeterince tatmin edici.tebrik ederim ;)

Bide bu çalıştığın salon Otel Arma sırasında pasaj içinde olan salon mu ?Yoksa Lisenin karşısındaki mi ?

12. conanthebarbarian

conanthebarbarian Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Pazular atom bombası gibi anaaa;

13. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    okadar mesafe yürünürmü yaa.sen ne yaptın.attığım adımın kalorisini hesaplıyorum diyette ölçü kaybı minimum olsun diye.her pazar o dediğin yolda veya han kafe cvarında gezerim ama ince belle görüntülemek imkansız.dar kıyafetler yasak olduğu için yazlık kıyafetlerim oldukça döküm kıyafetler arasından seçiliyor.
    ishak hocanın salonu kıckbox üzerine orada body imkanları oldukça kısıtlı.aletlerin açıları sanayi yapımı olduğundan tam tutarlılık göstermiyor.bu nedenle tercih etmedim.okulun karşısındaki energym ise elit tabaka (fiyat yuksek) ve fıtness meraklıları için dizayn edilmiş.bu yuzden orayada sadece salon sahibini ziyaret amaçlı giderim.yol yakın olsa besyo içindeki salon benim favorım ama hem uzak hemde kalabalık oldugundan beni daraltıyor.garaj yakınlarındayım.ufak ama bana yeterli.birde şu var;belin nekadar ince oldugunu gosterecek kapasitede bir t shırt tercıh edecek olursam kaldırım genelde boşalıyor ve gözler bana donuk oluyor.rahatsız edici...

14. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Resimler net olmadığı için fazla bir yorum yapılamıyor, ancak Guardbody'nin belinde bir sorun yok bence.
    Karnı hafif pörtlemiş, o kadar olsu kış döneminde.
    Kalça yapısı bana oldukça dar geldi, çok dar demiyorum, ama normale göre biraz daha dar gibi.
    Bu önemli bir avantaj, belde görünen, yanlarda pek bir fazlalık yok.
    Genelde bir hata vardır, karında fazlalık olması ile belin yapısı arasında hatalı bir alaka kurulur.
    Ancak "gövdenin alt bölgesi" diye sınıflandıracak olursak,
    Karın
    Bel
    Kalça kemiği genişliği

Bunların hepsi birer faktördür.
    Arnold Schwarzenegger'in kalça kemiği geniş ama beli çok inceydi.
    Sergio Oliva'nın hem kalçası dar, hemde beli çok inceydi, ancak karnı çıkıktı.

3 ayrı değeri olan denklem söz konusu karın işin içine girince, hepsinin birbirine orantısı önemlidir.
    Sergio Oliva bence muhteşem bir vücutçuydu, ancak onun midesini serbest bıraktığı pozları beni daima hayal kırıklığına uğratmıştır.
    Adamda, bel ve kalça çok dar olduğu için, sanırım, karnı yana değil, ileri doğru çıkıntı yapıyordu.
    Bunun birçok örneği vardır, adamın beli ve kalçası dardır, ama korkunç bir göbeği vardır.
    Ya da beli geniştir ama aman aman bir göbeği yoktur.
    Guardbody'e dönecek olursak, bu üç değerli denklemin, bel ve kalça açısından bir sıkıntı yok, sadece karın biraz kontrol altına alınmalı.
    Bunun için bence yağ yakımı kadar, vakum egzersizi ve karın çalışması gerekiyor.
    Kollar bomba, omuz kalınlığı güzel, ancak kemik genişliği çok fazla değil sanırım, omuz başlarına biraz daha yüklenebilirsin.

15. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    guardboy dostum çok sağlam görünüyorsun tebrik ederim..

birazda seni sıkıştıralım :) omuzlarada biraz eksik var gibi oda tamam olursa çok iyi olur

16. BaBe ShaQ

BaBe ShaQ Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Manisa-Merkez
    Garaja yakın,Yeni Camiye daha yakınsın o zaman :) Yol yakın olsa giderim dediğin salonla çarşı arasında hemen hemen 1,3 km var.Sanırım han'dan daha uzak ve sen yürümezsin :D
    Besyo'nun salon şu ara tıklım tıklım..Hatta forumun dertleşme bölümündeki topicte yeterince dert yandım.Ama nolursa olsun içerideki aletsel donanımı hiçbirşeye değişmem.Yürümeye heves edersen bekleriz. ;)
    Ayrıca Manisa halkının normal ölçülerin biraz üzerinde bir insan gördüklerinde normalin biraz üzerinde tepki vermeleri gerekirken,abartıp godzilla,king kong görmüş gibi ifadeye bürünmeleri ne kadar rahatsız edici olursa olsun zamanla alışıp eğleneceğin bir hal alacaktır.Tecrübeyle Sabittir :D

Karasan güzel açıklama olmuş fakat bende net ve doğru açıdan görüntü olmadan tahmini bişey söylemiştim zaten.Göbeğin pörtlediğini gördüm ve yanlardada birikim olabileceğini hayal ettim.Buna istinaden beli inceltmesi yönündeydi yazdıklarım...Birde son zamanlarda body yapan yakın arkadaşlarımı bu konuda çok uyarıyorum.Salonda neredeyse kurduğum 10 cümleden 8 i "Beli incelt yönünde..Çünkü karın kasları "ha" dediğinde gelişmio..Gelişimi görmek uzun zaman alıyor.Mayıs sonu gibi define olmayı hedef haline getirmiş tanıdıklarım hala karın çalışmamakta ısrarlı ve neredeyse üst göğüs ölçüleriyle bel ölçüleri aynı..Guardbody’nin de aynı rehavete kapılmış olabileceğini düşünerek,fotolarındaki pörtleyen göbekten yola çıkarak yazdım.Çok daha açılı ve net fotolarda belki yorumum değişebilir.. ;)

Ya Da fotoya gerek yok,bigün çalıştığı salona giderim :D

17. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    karasan göbek olayında benim anlatmak isteyipte bir türlü kelimelere dökemediğimi sen yazmışsın ya helal olsun diyorum.aynen soyledıgın gibi yanlar ile sorunum bugune kadar hiç olmadı.kalça ilede hyperextentıon uzerıne uzun yıllar yogunlasmam nedeni ile bır sıkılık soz konusu ama önde şişkinlik var serbest duruşta.bu arada bugun belkide ilk defa guldum.pörtlemiş kelimesini uzun zamandır duymuyordum ve tam taş gediğine gelmiş.omuz başlarım konusunda diğer forumdaki eski resimlerimi görsen oldukça buyuk ilerleme var derdın eminim ama onemlı olan ilerleme degıl zayıf yonler dersek o konudada haklısın.omuz başlarım gerıden geliyor.ozellıkle uzerıne yuklenmeme ragmen sonuç almam geç oluyor.yazdıkların baştan sona beni anlatmış zaten.herzamanki gibi sağlam eleştiriler.tesekkurler.

18. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    omuzlar diyerek sanırım yan omuzlardaki ayrımı soyledın.inan benide en çok yoran ve en geç verım aldıgım kısımlar orası.ne super setlemeler ne cable çalışmalar denedım ama en fazla bukadar oluyor şimdilik.kalınlasıyor ama ayrım nanay.önerin olursa mutlaka duymak isterim.Yorumların için teşekkürler.sıkıştırmaya devam :)
    Saygılar...

19. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    BaBe ShaQ;
    pörtleme lafını bugün ikinci okuyuşum ve gülmekten yüz kasları gerildi.bıraz daha gerılırse beni estetık cerrahıde ziyaret edersınız.bu kelime komiğime gidiyor nedendir bilmem :)
    besyo spor salonunda 100 kilonun uzerınde bırkaç body meraklısı vardı bırzamanlar.gecenlerde bırkaçını gordum ve hepsı benim sikletten aşağılara inmiş.kesin sen çıktın karşılarına ve pörtlemişsiniz diye morallerını bozdun.belki tanırsın hastanenin acil servis güvenliklerinden Uğur vardı.adam incelmiş artık bana garip lakaplar takmaya başladı.sen birkaç kişinin daha göbeciğine takarsan yakında o salonda ölçü namına bir goruntu kalmayacak.en azından güreşçilere bulaşma bari.severler beni :)
    şaka bir yana umarım işten fırsat bulup bende gelirim sizin salona.jimsa ile çalışmayalı uzun zaman oldu.yorumlara tesekkurler bu arada.

20. BaBe ShaQ

BaBe ShaQ Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Manisa-Merkez
    Güvenlikçi adam artık eczanenin vazgeçilmez personeli oldu.Ve yukarıda "göğüs ölçüsüyle bel ölçüsü aynı"dediğim adamların başında Uğur gelio.Ben hergün söylüyorum o da hergün hatırlattığım için küfredio.Hatta "salonda çalışırken pörtlek göbeğin görünmesin diye kemer takıyosun" dediğimde çıldırıyo. :D Haklıyım..çünkü ben güvenlik işi yaptıgı zamanlarda Haftada 2 kez çok daha fit görüodum onu..Şimdi havası indi..Belkide hergün beraber olmamızdandır(Allah bana peygamber sabrı verdi herhalde ki tahammül edebiliyorum :D )..Belkide gerçekten benden kaynaklanıodur.Çünkü ben o salona başladığımda ortalık hatundan geçilmiodu..Benim antrenmanlarımı görünce hepsi dağıldı.Uğur'un tav oldugu durumlardan biride bu.."Hatunların moralini bozdun,benimde alanımı :!: daralttın"diyip duruyo (Uğur'un kendi diliyle) :lol:

Bizim supplement satan Faruk bile 40 lı yaşlarda olmasına rağmen Uğurdan çok daha iyi..Allah akıl fikir versin artık :)
    Ayrıca besyodaki güreşçi arkadaşların bir kısmıyla aynı apartmanda oturuyorum.Problem olmaz sanırım :D

Sonuçta tek temennim var..Umarım Uğur gibi olmazsın :D :D
    İyi haberlerini bekliyoruz ;)

Sayfayı Paylaş