Grenade 50 calibre

Konusu 'Performans Arttırıcılar' forumundadır ve aqualinebursa tarafından 17 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 93 üye.
  1. residente_calle

residente_calle Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    bb.com'da amerika satışı durdurulmuş. nedenini bilen var mı?

2. s3lcukv1p

s3lcukv1p Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Bursa
    Garip bir durum. Sebebi nedir acaba? Yazmıyo mu hangi sebepten dolayı durdurulduğu ?

3. residente_calle

residente_calle Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    yanıltmıyım, bb.com store'daki satışı yok.

belki diğer satıcılar satıyodur.

s3lcukv1p bunu beğendi.
  4. Duratec

Duratec Üye

Beğenileri:
    659
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Ankara
    ürünü matadorgıda dan aldım

böyle bir şey olamaz ya.. Dün göğüs idmanım çok iyi geçti verdiği güç ,odaklanma böyle bir şey görmedim daha önce kullandığım preworklerde.. yanlız tadı çok kötü çileklisini aldım ben içmesi zor tadından dolayı.. 20-30 dk arasında etkisi başlıyor ürünün. İlk defa dün denedim ve kendimi en iyi bildiğim konu bench press de denedim ürünü. Daha önce desteksiz kendi başıma 120kg 4 tekrar yapabiliyordum son set. Dün yine desteksiz 4 tekrar 135kg yapabildim tamamen nizamı şekilde ve hiç destek olmadan. Aynı güç antrenmanın devamindaki yana açış,üst göğüs hareketlerinde de devam etti.. Çok rahat ve zevkli bir antrenman çıkarttım. Yanlız ürünü almadan 2 saat önce yemek yemeyi kestim midem de boşluk hissi vardı hafifden acıkıyordum yani o şekilde aldım ürünü 300ml su ile.

Tadı dışında bu ürüne puanım 10 üzerinden 10.. kesinlikle denemenizi tavsiye ederim. Fiyatı gözünüzü korkutmasın servis sayısına göre uygun çünkü 120 liralık ürün 50 servis.. Diğer preworklerle aynı fiyata geliyor hemen hemen.

Daha önce jack3d,assault,noxplode denemiş biri olarak yazdım bunları.. Jack3d nin şu çok övülen versiyonundan sonra denediğim en iyi prework diyebilirim hatta belkide daha iyi etki süresi olarak jack3d den.

PeNa ve s3lcukv1p bunu beğendi.
  5. beycank

beycank Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    ürün siparişini verdim, 1-2 güne elimde olur. deneyip bende yorumumu paylaşacağım.

s3lcukv1p bunu beğendi.
  6. RenoVat1o

RenoVat1o Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Bende ürünü bugün aldım.daha önce bsn'in ürününü kullanmış ve memnun kalmıştım. Ardından mp assault kullandım.bana göre çok başarısız bir üründü.tekrar bsn'e dönmeye karar vermiştim ki forumda granade ile ilgili açıklamalara sıkça rastlamaya başladım. Ürün ile ilgili bir ön araştırma yaptıktan sonra almaya karar verdim.ilk kez bugün kullandım ve inanılmaz bir etki gördüm.Şimdiye kadar böyle bir ürün görmedim desem yalan olmaz.performans olarak 10 üzerinden tam puan veriyorum.Kesinlikle alınması gereken bir ürün.

7. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    Supplementler.com da stokta kalmadı olarak görünüyor. Temin edebileceğim başka bi yer önerebilir misiniz?

8. A517

A517 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    An itibariyle bi olcek aldim. Ilk kez kullaniyorum. Bakalim nasil etki edecek.

9. Mr. Olympia

Mr. Olympia Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Yönetici
    Yer:
    İstanbul
    1 ölçek etki etmiyor :) 1 buçuk denedim biraz daha iyi geldi.

10. A517

A517 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Kullandıktan sonra saglam bir antrenman cıkardım.Daha önce zorlandığım kiloları,hiç zorlanmadan yaptım.İyi bir antrenman sonunda hala 1-2 saat yapacak kadar enerjim vardı :) Bu saat oldu hala uykum yok.O da içindeki kafeinden olmalı :)

Sonuç olarak pump etkisi çok sağlam bir ürün.Tabi bu bünyeye göre farklılık gösterir mutlaka.

11. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    A517 1 ölçek mi aldın? Ve ne kadar zamandır kullanıyorsun?

12. HitHotDoe

HitHotDoe Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    arkadaşlar ben 10 yaşında epilepsi hastalığı geçirdim 18 yaşında atlattım şuan 21 yaşındayım 4 aydır bodybuilding sporunun içerisindeyim suplement kullanmanın bana zararı olur mu acaba

13. A517

A517 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Bi üstteki mesajda belirtmiştim.İlk kez kullandım.1 ölçek aldım.Yarattığı etkinin psikolojik olmadığına eminim.

Pulbiber072 bunu beğendi.
  14. RenoVat1o

RenoVat1o Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    yarattığı etkinin psikolojik olmadığı konusuna kesinlikle bende katılıyorum.ürünü 3 haftadır kullanmaktayım ve hala etkisini ilk günkü gibi görmekteyim.misal buna benzer farklı markalar ürünlerde kullanmıştım ancak onları 1 yada 2 hafta kullandıktan sonra ölçek arttırımına gidiyordum.granade kullanımında ise ilk günkü ölçek neyse onu kullanmaktayım.gerçekten benim açımdan çok başarılı bir ürün.
    şunu da eklemek isterim ki; granade, ambalaj konusunda bence pek başarılı değil.ürün plastik bir kutu içinde çıtçıtlı bir plastik ambalaj içerisinde geliyor.benim size tavsiyem ise, bitmiş herhangi bir ürününüzün boş bir kutusu varsa onun içine boşaltmanız yönünde olacaktır.
    ürün için vermiş olduğum puanlar ise;
    tat: 5/10
    karışabilirlik: 8/10
    performans: 10/10

15. Duratec

Duratec Üye

Beğenileri:
    659
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Ankara
    bugün 1.5 ölçek aldım kulaklarım karıncalandı her tarafımda bir karıncalanma kaşınma hissi.. etkisi 15 ile 25. dakika arası maximum seviyedeydi.. bench press e girdim böyle bir patlama yokk :))

Ben bu ürüne anapolonun toz supplement hali diyorum kısa ester :D

PeNa bunu beğendi.
  16. Duratec

Duratec Üye

Beğenileri:
    659
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Ankara
    gece uyuyamadım döndüm durdum yine inanılmaz bi focus etkisi var , servis başına 300mg kafein de acayip zaten :)

17. F35

F35 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir
    Benide coşturdunuz iyice assult bitsin hemen alıcam 1,2 kişi değil hepiniz kopmuşsunuz ya merak ettim iyice :D

18. Lakot

Lakot Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    bu kadar kafein bana pek mantikli gelmedi, sanki fuzuli yukleme yapilmasi ilac kullanimi bagimlilik yapar, bu urunu kullandiktan sonra buna benzer urunlerin kullanmaya mecbur kalininabilir.
    bu ve benzeri urunleri duzenli kullanmak vucuda yuksek seviyede antreman oncesi kafein yuklemek buna bagimli bir spor hayati uzun vadeli bana mantikli gelmiyor. allah korusun uzun vadede kalp krizi bile gecirebilir insan, yakin zamanda maclarda ve idmanlar kalp krizi geciren sporcularin enerji iciceklerini cok tukettikleri gibi soylentiler vardi...
    ben kendi adima idmandan 1 saat once bi bardak kahve icerim oda kendimi yorgun hissediyorsam...
    bu ve benzeri urunleri ben kullanmiyorum tavsiyede etmiyorum... saygilar

19. RenoVat1o

RenoVat1o Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    zaten üretici firmalar olsun , bilirkişiler olsun bu tarz ürünlerin senede belli aralıklarla, uzun süre kullanılmaması yönünde uyarılarını yapıyorlar.burada olay bence ürünü alıp kullanan kişilerde bitiyor.insanın vücudunu bilmesi, nerede durması gerektiğini bilmesi gerek.misal ürünümü bitirdikten sonra en az 3 ay kullanmayı düşünmüyorum.ancak dürüst olmam gerekirse; tekrar başladığımda yeniden bu ürünü almayı düşünüyorum.

20. komurat02

komurat02 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Kesinlikle Super ürün !
    Birkac hafta vücudumu dinlendirdikten sonra mutlaka tekrar kullanacağım.
    Hemen hemen tüm Pre Workout ları denedim CALIBRE üzerine yok.

Sayfayı Paylaş